Etiket arşivi: aşk vefki yaptıranlar

Aşık Etmek İçin Vefk Yapılır mı?

Günümüze kadar ulaşan en kadim çalışmalardan biri olarak gösterilen vefk uygulamaları gayb alemlerinin en yoğun enerjilerini kullanır. Bu enerjilerin dünyamıza aktarılması için pek çok farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemler doğru şekilde kullanıldığı zaman hayatları değiştirebilecek kadar etkili sonuçlar ortaya çıkar.

Vefk yapan hocalar bu enerjileri kullanabilmek için küçüklük yıllarından itibaren başlayan çok yoğun bir eğitim sürecinden geçerler. Bu eğitim sürecini tamamlayabilmek için mutlaka yoğun bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur. İşinin ehli olan medyum hocalar bu nefes gücüne sahiptir.

Gerçek bir medyum tarafından yapılan vefkte çok farklı malzemeler kullanılır. Vefkin gücünü veren bir parça da bu malzemelerdir. Ancak malzemelerin tek başına bir etkisi bulunmaz. Malzemeler, vefk yapılırken üzerine okunan duaları güçlendirir, istenen sonucun alınması için gereken yönlendirmeleri gerçekleştirir.

Vefk yapan hocalar bu duaları okurken kendilerine gelen taleplere göre çalışma yaparlar. Örneğin, bir kişi iş hayatının düzene girmesi için vefk yaptırıyorsa bu çalışmaya uygun olan dualar okunur. Başka bir kişinin vefkinde bambaşka dualar okunabilir. Bu durum vefk yaptıranlar için ayrı ayrı vefkler hazırlanmasına, herkesin çalışmasının farklı olmasına yol açar.

Vefk sadece maddi işler için kullanılmaz. Kişiler arasındaki duygusal bağların güçlendirilmesi gibi gönül amaçları için de vefk yapıldığına rastlamak mümkündür. İlişkiler için yapılan vefkler sayesinde kişiler birbirlerine aşık edilebilir.

Aşık Etmek Etme Vefki Nedir?

Aşk halini sağlamak amacıyla genellikle büyü ve benzeri çalışmalar kullanılmaktadır. Ancak, eğer medyum hoca uygun görürse kişiler arasındaki bu bağı oluşturmak için vefk de kullanabilmektedir. Halk arasında aşık etme vefki  olarak bilinen bu çalışma yaygın olarak kullanılmaktadır.

İki kişi arasındaki manevi bağlara etki eden bu vefk çalışmasında kişiler kısa süre içerisinde birbirlerine çekilmeye başlar. Bu vefkin doğru yapılabilmesi için medyum hocanın iki tarafın da enerjisine hakim olması gerekir. Bunu sağlamak için farklı malzemelere veya kişilere ait nesnelere ihtiyaç duyulabilir. Ancak vefk yapan hocalar bunu her durumda talep etmeyecektir, sadece gerekli gördükleri zaman bu şekilde çalışma yapacaktır.

Aşık Etme Vefki Kesin Tutar Mı?

Gayb alemleri ile alakalı her türlü çalışmada kesinlik diye bir şeyden bahsetmek doğru olmayacaktır. Vefk yapan hocalar çalışmayı doğru şekilde yapmış ve yeterli nefes gücüne sahipse tutma ihtimali çok yüksektir.

Ancak, her konuda olduğu gibi bu konuda da istisnalar olabilir. Bu nedenle kesin bir şey söylemek doğru olmaz. İşinin ehli olan medyumlar her halükarda sizi mağdur etmemek amacıyla vefki yenileyecek veya etki etmesi için ekstra çalışmalar yapacaktır. Bu nedenle vefk yapan hocalar konusunda doğru seçim yapmanız çok önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Aşık Etmek İçin Vefk Yapılır mı?” hakkında 1 yorum

  1. ertan

    Iyi günler benim sikayetim var meduym mete ile ilgili lutfen yayinlayin cunku cok onemli baska kisilerin magdur olmamasi icin bu sikayeti gormesi lazim baskalarinin once calismayi soyleyeyim bi buyu calismasi ama tam adini bilmiyorum teknik bi adi vardi asik etme amaciyla yaptirmistim ben teknik kismini bilmiyorum en basta malzemelerin gelcegini soyledi gelen malzeme olmadigindan sordum niye diye bana malzemesiz yaptigini soyledi inanmadim bunun ustune gittim biraz sonra yuzume kapatim engelledi bu konuda bisssuru insan sikayet etmis eger sizde boıyle biseylerle karislasirsaniz baskasini bulun oyle uzaktan falan yaptirmayin zaten tutmadi yapmis olsa bile ama buyunun oyle yapilmasi yalan yani bana gore

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir