Danimarka Medyum Hocalar

Hangi ülke olursa olsun, insanların zor durumlarından faydalanmak isteyen pek çok şarlatan, kendini gerçek bir medyum hoca gibi tanıtarak insanları dolandırmaktadır. Özellikle Danimarka medyum hocaları arasında kamufle olan ve gurbetçi vatandaşların umutlarıyla oynayan bu şarlatanlar, gerçek medyumluk ilminin de adını lekelemektedir.

Danimarka’da medyum hoca arayışı içine giren bir kişi, çoğu zaman gerçek medyum hocalardan daha fazla dolandırıcı medyumla karşılaşacaktır. Eğer bu medyum hocaları nasıl ayıracağınızı ve gerçek medyum hocaları nasıl tespit edeceğinizi bilemezseniz, hem maddi hem de manevi açıdan ciddi zararlara uğrayabilirsiniz.

Dolandırıcı medyumlar, özellikle Danimarka gibi, gurbetçi vatandaşların ağırlıkla yaşadıkları ülkeleri seçmektedir. Kendilerini Danimarka’da medyum hoca gibi gösterip, aslında gönderdiğiniz ödemelerin takibinin bile yapılamayacağı, hiçbir yasal sürecin bulunmadığı farklı ülkelerde ikamet etmektedir. Tamamen sahtekarlık üzerine kurulu şebekeleri ile çalışan bu dolandırıcılar, Danimarka medyum hocalarının da imajında düzelmez lekeler yaratmaktadır.

Medyum hocaların tamamı bu konuda insanlar uyarıyor olsa da, bunun önüne geçebilecek tek kişi çalışmayı yaptıracak olan kişidir. Gerçek Danimarka medyum hocalarının sahtelerine karşı alabilecekleri herhangi bir önlem bulunmaz. Bu kişiler özellikle internetin nimetlerinden faydalanarak çok farklı dolandırıcılık yöntemleri geliştirmek suretiyle insanları zor durumda bırakmaktadır. İnternette herkes kendini Danimarka medyum hocalarından biri olarak tanıtabileceği için, bu durumun önüne geçmek imkansızdır.

Medyumluk faaliyetleri tamamen profesyonel olarak ele alınması gereken çalışmalardır ve tüm bu çalışmalar manevi alemlerin enerjilerini yansıttığı için, çalışacağınız medyum hoca ile ilgili içgüdüleriniz size çok kolay bir şekilde rehberlik edecektir. Eğer çalışacağınız Danimarka medyum hocası, içinizde huzursuzluk yaratıyorsa veya size güven vermiyorsa, ondan uzak durmanız ve başka biriyle çalışmanız tavsiye edilmektedir. İçgüdüleriniz ile birlikte, hocalar hakkında yapılan yorumları da incelemeniz durumunda dolandırıcıların tuzağına düşmekten kurtulabilirsiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Danimarka Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Aleyna

    SLM ALEYKÜM MEDYUM HÜSEYİN’E GÜVENMENİZİ ÖNERMİYORUM! KENDİSİ DEVAMLI OLARAK UYDURMA ŞEYLER SÖYLÜYOR! BÜYÜSÜ DE TUTMUYOR! DİKKAT EDİN!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir