Etiket arşivi: denizli medyum

Ankara Medyum Hocalar

Büyük şehirlerde pek çok medyum hoca ile karşılaşmak mümkün ancak her konuda olduğu gibi, bu konuda da bu kişilerle karşılaşabilmek için doğru noktalarda araştırma yapmanız, doğru ilçelere gitmeniz gerekebilir. Ankara’da medyum hoca arayışında olan kişiler, genellikle internetten veya Facebook gruplarından bu ihtiyaçlarını karşılıyor, fakat özellikle yüz yüze görüşme gerektiren ihtiyaçlarınız için bir medyum arayışı içerisindeyseniz, bu medyumların hangi bölgelerde faaliyet gösterdiğini bilmeniz işinizi kolaylaştırabilir.

Ankara medyum hocaları çevre ilçelerde çalışma yapmak yerine genellikle Ankara’nın merkezinde faaliyetlerine devam ediyor. Merkezi konumda genelde ofis veya ev içerisinde çalışma yapan hocalar, telefon veya mail aracılığıyla iletişime geçmeniz halinde size rehberlik ediyor.

Ankara’da medyum hocalar genellikle merkezde yoğunlaşmış olsa da, çevre ilçelerde de çok sayıda medyum hocaya rastlamak mümkün. Özellikle büyük bir şehir olması ve nüfusun merkez kadar ilçelere de dağılmış olması nedeniyle ilçelerde de hizmet veren medyum hocalar, bu bölgelerdeki insanların da ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Medyumluk, aslında yere bağlı olmadan gerçekleştirilebilen ve dünyanın neresinde olursanız olun, aynı şekilde yardım alabileceğiniz bir olgu. Fiziki alemin aksine, manevi alemde mesafeler ile ilgili herhangi bir etki olmadığı için, istediğiniz her şehirde, Ankara’daki medyum hocalardan yardım alacağınız şekilde, dünyanın öbür ucundaki medyumlardan da yardım alabilirsiniz.

Ankara’da medyum hoca bulmak, diğer şehirlere kıyasla nispeten daha kolay. Bunun temel sebebi başkent olmasının yanısıra, Anadolu’nun merkezinde olması nedeniyle, her yerden kolay bir şekilde ulaşılabiliyor olması. Kendi şehrinde medyum bulamayan veya güvenilir insanlara ulaşamayan insanların Ankara’ya kolayca ulaşabilmesi, bu şehri medyumluk faaliyetleri açısınan ön plana çıkarıyor.

Ancak bu işte doğru kişileri bulabilmek için çok dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın. Hangi şehir olursa olsun, her yerde karşınıza çıkabilecek olan dolandırıcılar, umutlarınızla oynadığı gibi, zamanınızı ve paranızı da çalabilir. Ankara medyum hocaları arasında tercih şansınızın çok olması, çok sayıda iyi medyuma denk geleceğiniz anlamına gelmeyebilir. Bu nedenle her koşulda dikkatli olmalı, mümkün olduğu kadar tanınmış ve referansları iyi olan kişilerle çalışmalısınız. Bu konuda internete ve çevrenizdeki insanların yardımına başvurabilirsiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Ankara Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Anıl

    Özel sıkıntılarımı anlatmış olduğum Medyum Semiha tüm o iyi niyetini sadece parayı alana kadar olduğunu gösterdi. Bu kadar olmaz, gerçekten pes diyorum başka bir şey demiyorum.

    Normalde kılı kırk yaran bir insan olsam da bu kişiyi iyi araştırmadığım için çok pişmanım. Parayı aldıktan sonra vefki yollamamak için binbir bahane buldu. Yok yaşadığı yerdeki kargocu kapatmış, yok efendim göndermeyi denemiş ama postacı adresimi bulamamış. Artık tek kelime etmek istemediğim için tamam dedim geçtim. Yapacak bir şey yok. Dolandırıcı çıktı.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir