Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

Şirinlik büyüsü, bugüne kadar pek çok kişi tarafından kullanılmış olan oldukça eski bir büyü çalışmasıdır. Tarihin her döneminde, insanlar diğer insanların ilgisini çekmek için farklı yollara başvurmuştur. Bu yollar kimi zaman fiziki olarak dikkat çekmek için yapılan çalışmalar olduğu gibi kimi zaman ise manevi alemlerden gelen enerjileri kullanarak yapılan büyü çalışmaları olmuştur.

Büyüler, insanların fiziki görüntüleri üzerine doğrudan herhangi bir etki yaratabilecek çalışmalar değildir. Ancak insanların ruh halleri, çevrelerine yaydıkları enerjiler ve buna benzer etmenler büyü enerjileri sayesinde değişiklik gösterebilmektedir. Şirinlik büyüsü de tam olarak bu şekilde çalışmaktadır.

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmaları yapılırken çok farklı ilimler kullanılmaktadır. Bu büyünün tam olarak istenen etkiyi vermesi her aşaması doğru şekilde yapılmış hesaplamalara bağlıdır. Medyum hocalar tüm bu hesaplamaları yaparken kadim dönemlerden kalma gizli bilgilere başvurur.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her insana farklı bir şirinlik büyüsü yapılmak zorundadır. İnsanların enerjileri kişiden kişiye göre değişkenlik gösterdiği için bir insanın yaptırdığı büyü ile diğeri tutmayabilir. Büyülerin en iyi şekilde işleyebilmesi için medyumlar ilk olarak enerjisel incelemeler yapar, daha sonra yapacakları büyü çalışmasını belirleyerek devam ederler.

Şirinlik büyüsünün ilk aşaması bittikten sonra uygulanacak olan büyü yöntemine bağlı olarak özel bir takım dualar belirlenir. Bu duaların sayısı ve okunacağı saatler de medyum hocalar tarafından yapılacak olan hesaplamalar ile belirlenmek zorundadır. Hem insanlara hem de yapılacak büyü türüne göre farklı hesaplamalara ihtiyaç duyulur.

Büyü ile ilgili gerekli tüm adımlar atıldıktan sonra çalışma yapılır. Kimi zaman malzeme kullanılır, kimi zaman herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan medyum hocanın nefes gücü ile çalışma tamamlanır.

Şirinlik Büyüsü Gerçekten Etkili Midir?

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmalarının tam olarak etkili olabilmesi, çalışacağınız medyum hocanın bilgi ve tecrübesi ile alakalı bir durumdur. Eğer çalıştığınız medyum hoca bu büyü konusunda yeteri kadar tecrübeye sahipse yapılacak olan çalışmada herhangi bir eksiklik olmayacak ve istenen sonuçlar alınacaktır.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyü çalışmaları hiçbir zaman insanları mağdur etmeyecek şekilde hazırlanır. Şirinlik büyük de yine aynı şekilde yapılan çalışmalardan biridir. Bu işi yapan medyum hocalar ilk olarak kişisel enerjileri inceledikleri için tutmayacak büyüleri yapmayı kabul etmez, insanlara mağduriyet yaşatacak herhangi bir durumun önüne peşinen geçerler.

Eğer doğru medyum ile çalışırsanız şirinlik büyüsünden tam olarak istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Bu nedenle, tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de çalışacağınız medyum hakkında iyi bir ön araştırma yapmanız, kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulmadan çalışacağınız kişiyi belirlememeniz çok önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 5 yorum

 1. Süleyman

  Hayırlı bir kısmet bulmak amacıyla vefk yoluna başvurdum ben de. Ali Gürses isimli hocayla çalıştım. Bir sayfada içten bir yorum gördüm, arkadaşın biri çok memnun kalmış, düğünüme falan davet edeceğim yazmıştı. Buna istinaden bir de ben görüşeyim dedim. Kaç senedir kısmetsizlik halindeyim çünkü.
  Ali Gürses hoca vefki önerdi, geldikten sonra bir ayda hayatım değişti diyebilirim. Ali hocayı ben de düğünüme davet edeceğim inşallah. Nazar olmasın diye pek fazla anlatmak istemiyorum ama benim eskiden çok aşık olduğum ve bana bakmayan biriyle şu an ailelerin tanışma aşamasına geçtik. Her şey bir anda gelişti çok hızlı oldu nasıl oldu anlayamadım bile. Bu hocadan Allah razı olsun, çalışması çok başkaymış gerçekten. Öneren arkadaş da inşallah benim gibi mutludur şimdi, onun sayesinde oldu biraz da benim bu durumum.

  Cevapla
 2. TERİM

  HAYIRLI GECELER
  MEDYUM ALİ GÜRSES’İN NUMARASINI PAYLAŞAN BİR ARKADAŞ VARDI ALLAH ONDAN RAZI OLSUN DERDİMİ ANLAYIP SIKINTIMI ÇÖZEBİLEN TEK KİŞİ O OLDU

  EVLİLİK İLE ALAKALI BİR SORUNUM VARDI KİME GİTTİYSEM BİR SÜRÜ PARALAR HARCAMAMA RAĞMEN SONUÇ ALAMAMIŞTIM MEDYUM ALİ HOCA İLE ÇALIŞMAMDAN TAM İSTEDİĞİM GİBİ BİR ETKİ GÖRDÜM ALLAH MEDYUM ALİ HOCADAN DA O NUMARAYI PAYLAŞAN KİŞİDEN DE RAZI OLSUN

  İNŞALLAH HER DERDİ OLANIN SIKINTISI BÖYLE ÇÖZÜLÜR KOLAYCA AMİN

  Cevapla
  1. durgun

   merhabalar ali hocayla bizde iletişim kurmak istiyoruz iletişim bilgisi nedir

   Cevapla
   1. TERİM

    05355906275 ulaşabilirsiniz

    Cevapla
 3. emir

  Medyum Ermet aşık etme büyüsü için benden bir büyük cumhuriyet altını istedi. Altının üzerinde büyü yaptığını, kişinin anında bağlandığını söyledi. Bu şekilde bir sürü detay verdiği için dediklerine güvenerek istediği altını göndereceğimi söyledim. Altını gönderme, parasını gönder ben alayım dedi. Hesabına değil cep telefonuna atmamı istedi. Hemen kuyumcu yanında atm var oradan yardımcım çekip altını alacak fotoğraf atacak çabuk ol diye baskı kurdu. Parayı gönderdim tamam 15 dk sonra tekrar ara dedi kapattı, aradım telefon numarası kullanılmıyor diyor. Parayı gönderdiğim telefon numarasını aradım ondada aynı mesaj geliyor iptal mi ettirmiş ne yapmışsa benden cumhuriyet altını parasını çalıp kaçtı hırsız dolandırıcı.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir