Boşanma Büyüsü Yapan Hocalar

İstediğiniz etkiye sahip olan bir büyü yaptırmak istediğinizde mutlaka işinde tecrübeli bir medyumla çalışmanız gereklidir. Boşanma büyüsü gibi tüm diğer büyü çalışmalarında bu durum fazlasıyla önemlidir. Eğer işinin ehli bir medyum ile çalışılmazsa yapılan büyünün etkisi de az olacaktır.

Boşanma büyüsü gibi bir büyü yapıldığında insanların kafasında bir takım sorular oluşabilmektedir. Özellikle büyünün ne kadar süre etkili kaldığı kafa karıştırıcı bir durum olabilir. İstenen sonuç alındıktan sonra kişi üzerinde herhangi bir etkisi olup olmadığı merak edilmektedir.

Boşanma büyüsü çok etkili bir büyüdür. Doğru şekilde yapılması halinde büyülenen kişinin hayatında çok net etkileri olur. Kişi kesin ve geri dönülemez bir ayrılık yaşar. Evli olduğu kişiyle arasında soğuma durumu ortaya çıkması da çok yaygın etkilerden bir tanesidir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan boşanma büyüsü her zaman istediğiniz etkiyi verir. Eğer büyü tutmazsa, medyum tarafından yapılacak yeni çalışmalar ile çok daha güçlü, yeni bir büyü yapılabilir.

Boşanma Büyüsü Sonraki Evliliklere Etki Eder Mi?

Boşanma büyüsü ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi, büyünün daha sonraki evliliklere etki edip etmeyeceğidir. Örneğin, bu büyü yapılarak boşanmış olan çiftlerden biri ileride tekrar ayrılık yaşar mı sorusu fazlasıyla kafa karıştırıcıdır. Bu soruyu cevaplayabilmek için büyünün etki prensiplerini anlamak gereklidir.

Boşanma büyüsü yapıldığı zaman, medyum hoca o an evli olan çiftlerin arasındaki evlilik bağına etki eder. Soğutma büyüsü gibi büyü çalışmalarından çok daha farklı olarak kişiler üzerinde herhangi bir büyü etkisi kurulmaz.

Bağlara etki edildiği için, boşanma büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin hayatında ilişkileri dışında herhangi bir etki ortaya çıkmayacaktır. Büyülenen kişilerin sadece evliliği bitecek, kısmetleri kapanmayacaktır.

Eğer daha önceden evlilik yapmış ve boşanma büyüsü ile boşanmış bir kişi ileride tekrar evlenirse büyünün herhangi bir yan etkisi görülmez. Bu büyüler sadece evlilikler üzerine yapıldığı için yeni kurulacak evlilik bağlarında herhangi bir soruna yol açmayacaktır.

Boşanma Büyüsü Kısmet Kapatır Mı?

Boşanma büyüsü ile kısmet kavramı tamamen farklı konulardır. Bir kişinin kısmetinin açılması veya kapanması manevi alemlerde yapılacak bambaşka büyü çalışmalarını gerektirir.

Boşanma büyüsü sadece ilişkiler ve evlilikler üzerinde etkilidir. Herhangi bir şekilde kişinin kısmeti ile alakası yoktur. Bu nedenle büyü yapılmış kişi rahatlıkla başka birini sevebilir hatta yeniden evlilik bağı kurabilir.

Eğer bir kişinin kısmeti kapanmışsa bu büyü ile alakalı değildir. Boşanma büyüsü hiçbir şekilde böyle bir yan etkiye veya zarara sahip değildir. Eğer kişinin kısmeti başka bir nedenle kapanmışsa, kısmet açma büyüsü gibi çalışmalar yapılarak bu durum düzeltilebilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.