Mersin Medyum Hocalar

Mersin’de tarihin her döneminde medyumluk faaliyetleri gösteren pek çok medyum hoca bulunmaktaydı. Özellikle farklı büyü ihtiyaçları için gayet yeterli eğitime sahip olan bu isimler, Türkiye’nin başka hiçbir yerinde yapılamayan büyüleri dahi yapabilmektedir. Papaz büyülerinden canbar büyüsüne kadar, her türlü büyü alanında Mersin medyum hocalarının başarılı çalışmalarına şahit olmak mümkün.

Mersin bölgesi bugünkü boyutlarına ulaşmadan önce halkın manevi ilimlere ve gayb alemlerine olan ilgisi devam etmekteydi. O dönemlerde dahi pek çok medyum hoca bulunmakta ve insanlara büyü ve benzeri çalışmalarda yardımcı olmaktaydı. Mersin medyum hocaları tarihin her döneminde olduğu gibi, o günlerde de faaliyetlerine devam etmekteydi.

Bahsi geçen günlerde, insanların birbirlerini tanıması ve şehrin bugünkü durumuna kıyasla daha küçük olması nedeniyle pek çok insan medyum arayışını sadece birbirlerine sorarak, referans yoluyla gerçekleştirebiliyordu. Ancak, günümüzde şehirlerin büyümesi ve nüfusun artması ile, Mersin’de medyum hoca bulmak için kullanılan eski yöntemler geçerliliğini yitirdi.

Mersin medyum hocaları, artık birilerinin referansı ile ulaşılabilir olduğu kadar, kendi tanıtımlarını yapmak suretiyle de ulaşılabilir konumdalar. Özellikle interneti kullanarak gerçekleştirilen bu tanıtımlarda, pek çok medyum hoca hem verdikleri hizmetleri tanımakta hem de manevi ilimlere ihtiyaç duyan yeni insanlar ulaşabilmektedir. Eskiden mecburen medyum hoca ile çalışmış birini bulmak gerekirken, artık kendi başınıza yapacağınız basit bir arama ile Mersin medyum hocalarına ulaşmanız mümkün olmakta.

Kimi zaman dezavantajlara, kimi zaman çok büyük faydalara neden olan bu değişimler, hayatın her alanında olduğu gibi Mersin’deki medyum hocalarda da yaşanmakta. İnterneti doğru kullanarak bu değişimi lehinize çevirebilir, iyi bir Mersin medyum hocası bularak ve istediğiniz her an, çok kısa süre içerisinde gayb alemlerin nimetlerinden faydalanacağınız bir çalışmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Mersin Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

 1. figen

  Hayırlı günler

  Medyum el rashid’e evime ve işime bereket vermesi için bir vefk yaptırdım, bu vefkin işyerimde durması gerektiğini söyledi, vefki işyeirme koydum en geç 40 günde sonuç alırsın demişti

  40 gün bekledim bişey değişmedi hocayı aradım ulaşamadım

  60 gün bekledim hala bişey yok, dualar namazlar kılıyorum yine yok

  Tekrar tekrar arıyorum hocayı ama hep meşgul çalıyor mesajlara cevap vermiyor ne yapmalıyım?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir