Sabun Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Sabun büyüsü çok eski dönemlerden beri medyum hocalar tarafından kullanılan özel bir uygulamadır. Bu büyünün köklü tarihi sayesinde çalışma hakkında pek çok yeni bilgi edinilmiş, medyumların bu bilgileri kullanarak daha etkili büyüler yapmaları sağlanmıştır.

Medyumlar sabun büyüsü yapmayı el verme yöntemi ile üstatlarından öğrenir. Bu büyüdeki bilgiler çok gizli tutulduğu için evde veya amatör medyumlar tarafından yapılması mümkün değildir. Her büyü çalışmasında olduğu gibi bu işlemde de iş mutlaka ehline bırakılmak zorundadır. Aksi takdirde yapılan çalışmadan hiçbir koşulda sonuç elde edilemeyecektir.

Medyum hocalar sabun büyüsü yaparken enerjileri nefesleri sayesinde yönlendirir. Bu yönlendirme sırasında büyüden ne beklendiği de belirtilecektir. Medyumlar kimi zaman aynı büyü enerjisi ile tam ters amaçları bile yerine getirebilen büyüler yapabilir.

Sabun büyüsü yapan medyum hocalar her büyü işleminde çalışaya başlamadan önce bakım adı verilen enerjisel bir inceleme yapar. Bu inceleme sonucunda kullanılacak büyü yöntemleri kesin olarak belirlenir ve çalışma buna uygun yapılır. İncelemenin yapılmaması halinde büyü yöntemleri doğru belirlenemeyecek ve etki görülemeyecektir.

Gerçek medyumlar tüm çalışmalarında bu esaslara bağlı kalır. Bu nedenle işinin ehli olan medyumların herhangi bir mağduriyete sebep olduğu çok nadir görülmüş bir durumdur.

Sabun Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Sabun büyüsü genellikle ayırma ve soğutma gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Medyum hocalar tarafından doğru şekilde yapılan bir sabun büyüsü kişiler arasındaki bağlara tesir ederek etkisini göstermektedir.

Bu bağlar ne kadar zayıflatılırsa büyüden de o kadar yoğun etki alınır. Medyumların bu çalışmadaki ana amacı söz konusu bağları yıpratmak ve kopartmaktır. Sabun büyüsü yapan medyumlar da aynı şekilde çalışmalarını sürdürür.

Medyumluk mesleğinde önemli olan nokta enerjileri doğru tanımlamaktır. Sabun büyüsü gibi büyülerde de enerjilerin net şekilde bilinmesi gerekir. Bu sayede medyumlar büyü yoluyla ayırma gibi işlemleri yapabilir.

Sabun Büyüsü ile Ayırma Etkili Midir?

Sabun büyüsü doğru yapılırsa insanlar üzerinde tesiri olan bir çalışmadır. Elbette bu büyünün tam olarak etki edebilmesi sadece doğru yapılmasına bağlı bir durumdur. İşlemi yapacak medyumun en ufak hatası bile büyünün tutmamasına neden olabilir.

Sabun büyüsünde ortaya çıkan etki insanların enerji alanları üzerinde tesirli olmaktadır. Bu nedenle medyumların nefes gücünü doğru kullanması büyünün tutması ile doğrudan bağlantılı olmaktadır.

Medyumlar sabun büyüsü yerine papaz büyüsü yapmayı tercih edebilir. Papaz büyüsünün tüm diğer büyülerden daha etkili olduğu bilinir. Yine aynı şekilde papaz büyüsünde sonuçlar çok daha hızlı alınmaktadır. İşinin ehli olan medyum hocalar her daim papaz büyüsünü sabun büyüsüne tercih etmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz kendiniz de medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Yapan Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

 1. ceyhun

  Medyum hasan zenginlik buyusu yapti yeminler etti ben gizli gomulerin ustadiyim varliklarim var onlarin sayesinde gomu bulacaksin zengin olacaksin dedi islem yaptirdim
  Ilk islemde gorulmedi dedi tekrar malzeme parasi istedi onda gorulmus ne kadar cok para oldugunu bahsetti altinlar var diyerek heveslendirdi anlatti bir suru zenginlik bunu cikartman icin yerini ogrenmemiz lazim ona ayri bakim yapmam lazim yeni malzeme lazim dedi para gonderdim yine
  Yerini soyledi ustune bi de yardim ettim diye biraz pay ver bana diyerek tum masraflarima ek 5000 lira para daha istedi nasilsa zengin oldum bulduk sonunda diye 5000 daha gonderdim guc bela bir yerlerden bulup
  Salak gibi arkadaslarla birlikte gittik gomu cikartacagimiz yere kazdik dedigi gibi hicbisey cikmadi o kadar ugrasmamiza ragmen ulasamadik tekrar aradim medyum hasani sormak icin numarami engellemis ahlaksiz herif kac kisi ortak giristik bu ise umutlarimizla oynadi hirsiz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir