Sahtekar Medyumlar ve Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

İnsanları kandıran sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır bildikten sonra manevi alemler ile alakalı yaptıracağınız her türlü çalışmadan kesin olarak emin olmanız mümkündür. Gerçek medyumlar her çalışmada yüksek başarı elde ederek istediğiniz her türlü etkiyi almanızı sağlayacaktır.

Sahtekar medyumlar insanları dolandırmak için her şeyi yapabileceklerini iddia ederek işe başlar. Kimi zaman daha önce sizi hiç görmemiş kişilerin bile size deliler gibi aşık olacağını iddia ederler. Doğal olarak böyle bir şeyin gerçekleşeceği düşünülemez.

Sahtekar medyumların özelliklerinden biri de bu kişilerin devamlı olarak para odaklı konuşmalarıdır. Kendilerine gelen kişinin ne gibi sıkıntıları olduğunu tam olarak anlamadan hemen para konusuna girerler. Bunun neticesinde ise insanları zor durumda bırakarak maddi zararlara uğratırlar.

Sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece bu kişilerin tuzağına düşmekten endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Bu konuda bilgi sahibi olduktan sonra işinin ehli olan medyumları kolayca bulabilir, kesin sonuçlar veren büyü çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Sahtekar medyumlar insanlar üzerinde baskı kurarak mağduriyet yaşatmak için uğraşırlar. İnsanlara çoğu zaman üzerlerinde bir kötü enerji olduğunu söyler ve bunun acilen çözülmesi gerektiğini belirtirler. Normal şartlarda herhangi bir kötü durum olmasa bile daha fazla para alabilmek için bu tarz dolandırıcılıklar yaparlar.

Sahtekar Medyumlar Alakasız Çalışmalar Önerir

Gerçek bir medyum hoca ile çalışmaya başladığınız zaman o medyum hoca sizin sorununuzu önemseyecek ve tam olarak istediğiniz çalışmayı yapacaktır. Ancak sahtekar medyumlar için bu durum aynı şekilde olmaz. Sahtekar medyumlar her zaman size ek sıkıntılar varmış gibi gösterir.

Normalde sadece muska yaptırmak için ulaştığınız bir dolandırıcı medyum vefk, büyü bozma ve buna benzer başka çalışmaların kesin olarak yapılması gerektiğini söyleyebilir. Sahtekar medyumlar her zaman için daha fazla para almak amacıyla bu tarz yalancı yönlendirmeler yapacaktır.

Bu insanlardan uzak durmak için medyumlar hakkında iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir. Çalışacağınız medyum hocanın işinin ehli olduğunu anladığınız sürece herhangi bir konuda endişe etmenize gerek kalmaz.

Gerçek Medyumlar Sadece İyi Bir Araştırma İle Bulunabilir

Sahtekar medyumlardan uzak kalarak işinin ehli medyumlarla çalışmanın tek yolu çok detaylı ve iyi bir araştırma yapmaktan geçer. Gerçek medyumları bulmak için kullanabileceğiniz en iyi yöntem internette araştırma yapmaktır. Eskisi gibi kulaktan dolma bilgiler ile medyum bulmak mümkün değildir.

Medyum yorum ve şikayet siteleri size bu konuda yardımcı olabilir. Bu sitelerde sahtekar medyumlar ifşa edildiği için kolayca foyaları ortaya çıkmaktadır. Gerçek medyumlar hakkında yazılanları okuyup, kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğuna karar vermek çok kolaydır. İyi bir araştırma yaparsanız gerçek medyumları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Sahtekar Medyumlar ve Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?” hakkında 2 yorum

 1. Kazım

  Medyum Ali Gürses hocanın vefkleri konusunda yorumum olacak, ailemden birinin ikna edilmesi gerekliydi iş kurmayla alakalı bir konuda, yani biz dükkan açacaktık ama bir aile büyüğümüz her şeyimizin uygun olmasına rağmen bunu kabul etmiyordu, ikna vefkine başvurduk, ali hoca hızlıca vefki yolladı teslim etti, etkisini bir ay kadar sürede aşama aşama gördüm, birden bire düşünceleri değişmedi ama dükkan hakkında fikir vermeye başladı, en sonunda dükkan konusunda benim fikirlerime geldi, ben bir ay geçtiği için şüphe duymuştum acaba tutacak mı tutmayacak mı diye, sonucunda tuttu ve gayet mutlu olduğum bir çalışma oldu,

  Cevapla
 2. kazım

  Hollanda’dan selam herkeze, gurbetçiyim burada işçilik yapıyorum inşaatlarda maddiyatta bir sıkıntım yoktu çok şükür ama hayırlı kısmet evlilik için vakit geldiğini düşündüm
  Ali hoca diye bir medyum hoca ile kısmet açma işleminde çalıştım, kısmet açma işleminin adı vefkti yanlış hadırlamıyorsam çok bilgim olmadığından yanıltmak istemiyorum yalan yanlış yazarak. Bana kırk güne kadar süre verdi ali hoca çalışmamı inceleyerek enerjime göre en fazla kırk günde tutar dedi sağolsun dediği gibide çıktı çok farklı krık gün olmadı bile etki göstermesi
  Bir haftada anneme haber gelmiş bizim köyden hayırlı bir kısmet olduğuna dair görüş olursa olur oğlum dedi bende kabul ettim baktım iyi anlaşıyoruz olur dedim inşallah önümüzdeki yaz düğünü yapıp onuda hollandaya alacağım

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir