Hollanda Medyum Hocalar

Medyumluk çalışmaları hiçbir şekilde mekana bağlı olmadan gerçekleştirilebilmektedir. Gayb alemlerinde gerçekleşen her türlü çalışma, direk olarak enerjiler ile ilgili olduğu için, bu enerjiler dünya çapında mekana bağlı olmadan çalışabilmektedir. Hollanda medyum hocaları, çoğu zaman her türlü büyüyü yapabilmelerine rağmen, bazı durumlarda yapıkları çalışmalar eksik kalabilir. Bunun en temel sebebi, bu ülkede bulunan büyü malzemelerinin kalitesizliği veya eksikliğidir.

Örneğin, vefk yazımında bazı durumlarda kullanılan safranlı mürekkepler çoğu zaman Hollanda medyum hocaları tarafından elde edilemeyen bir malzemedir. Elde edilememe sebebi malzemenin pahalı olması veya başka bir şey değil, yalnızca Hollanda’da az bulunmasıdır. Bu nedenle, safran kullanılan mürekkep gerektiren bir vefk çalışmasında, Hollanda medyum hocaları yetersiz kalabilir ve yaptıkları vefkler etki gösteremeyebilir. Bu gibi durumlarda insanlar mağdur olabilmekte ve başarısız çalışmalarla vakit harcayabilmektedir.

Ancak, her ne olursa olsun medyumluk çalışmalarında farklı ülkelerde yaşayan medyum hocalardan da yararlanma fırsatınız bulunuyor. Özellikle Hollanda medyum hoca arayışınız sırasında istediğiniz çalışmayı yapan birini bulamamanız durumunda, Türkiye’de bulunan ama tüm dünyaya hizmet veren çok sayıda medyum hoca bulmanız mümkün. Bu hocaların neredeyse tamamı özel çalışmaları sayesinde istenen tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek kapasitededir. Medyumluk çalışmalarının zaman ve mekan ile bağı olmadığını bildiğimiz için, ister Türkiye’de olsun, ister dünyanın diğer ucunda, her türlü çalışma sanki yan yanaymış gibi gerçekleştirilebilmektedir.

Çoğu zaman çalışmalarda ihtiyaç duyulan muska ve vefk benzeri malzemeler de aynı şekilde, sadece kargo yoluyla bile gönderilebilmektedir. Hollanda medyum hocaları fazlasıyla başarılı olsalar da, herkes gibi bu hocaların da limitleri bulunur. Bu limitler çoğu zaman enerji ile alakalı değil, malzemeler ile bağlantılıdır. Bu nedenle, yapılan bazı çalışmaların en doğru şekilde etki edebilmesi için kimi zaman hocanın konumuna da dikkat etmek önemlidir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Hollanda Medyum Hocalar” hakkında 2 yorum

 1. Sofya

  Büyü ve vefk işlerinden anlayan biri olarak Medyum Semih ile çalışmamın boş olduğunu belirteyim.

  Vefk yaptırdım buna. Güya iyi bir hoca olduğunu ve yaptığı vefkin işe yarayacağını düşünüyordum. Gelen vefkin içini açıp okudum. Ne mürekkep doğru ne yazılan dualar. Belki yürekten inanırsanız psikolojik olarak işe yarar ama bu şekilde yapılan bir vefkin manevi olarak bir anlamı yoktur. Ben bundan sonra kimseye bu kişiyi önermem. İnşallah başkasına doğru yollamıştır diye iyi düşünmek istiyorum ama gelen vefkin kalitesine bakınca yapılan şeyin çok çok büyük yanlışlar içerdiğini görebiliyorum. Güvenilir mi derseniz değil derim. Tavsiye de etmem.

  Cevapla
 2. Papaz büyüsü

  Papaz büyüsü ile ilgili araştırma yaparken çok karmaşık şeyler görmüştüm kimisi tutuyor diyor kimisi tutmuyor diyor. Ben aşk için yaptıracaktım, daha doğrusu zaten var olan ilişkimi kurtarmak için diyebilirim. İkimizin de ilgisi azalınca arada soğuma başladı, hep uzaklaşmaya başladık birbirimizden. Bunu da nasıl çözeceğimiz malum, büyüye başvurmak durumunda kaldım. Ali Gürses hocayı Güneş Gazetesi’nde tesadüfen gördüm, havastan bahsetmiş, benim de daha önceden araştırdığım, bildiğim bir konuydu. İlim bilgisini anlatmış, bir sürü püf noktadan bahsetmiş. Hoşuma gidince biraz hocayı derinlemesine inceledim, binlerce kişiye yardım etmiş, kendi kendime dedim bu adamla çalışılır, bir deneyelim bakalım. Aradım, ilgisi alakası çok iyiydi, hep telefonlarıma cevap verdi, mesajlarıma kısa sürede döndü, hatta bir ara çok soru sordum ona rağmen tek kelime etmeden ilgili alakalı davranmaya devam etti. İşlemi dediği gibi bir haftada gönderdi, 21 güne kadar beklemek gerekebilir demişti ama dördüncü gün kocaman bir çiçek aldım, bir hafta geçti ikimiz adına rezervasyon yaptırmış spa merkezinde, sonra hediyeler, ilgiler alakalar resmen ilk tanıştığımız güne döndük. Ne zaman tuttu ne zaman etki etti farkında bile değilim gerçekten çok aniden gelişti. Şu an inanılmaz mutluyuz iyi ki Ali beye denk gelmişim çalışma için diyorum. Umarım kimsenin bu işlere yolu düşmez ancak böyle bir ihtiyacınız varsa Ali hocadan destek almanızı tavsiye ederim telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com maillere de hızlıca dönüyor.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir