Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü gibi büyü çalışmaları basit çalışmalar olarak biliniyor olsa da bu çalışmalarda da kendine göre belli zorluklar bulunmaktadır. Her ne kadar çok daha etkili büyü yöntemleri olsa bile kaşık büyüsü halen pek çok medyum tarafından enerjisi nedeniyle tercih edilmektedir.

Kaşık büyüsü yapıldığı zaman ortaya çıkan enerjilerin doğru kullanılması önemlidir. Bu enerjilerin nasıl yönlendirileceği ile alakalı olan tüm çalışmalar medyum hocalar tarafından yapılır. Çalışmaların doğru şekilde yapılabilmesi için enerjiler üzerinde önemli ölçüde hakimiyet kurmak gerekir. Bunu yapmak için de nefes gücüne ihtiyaç duyulur.

Kaşık büyüsü tüm büyülerde olduğu gibi öte alemde var olan enerjileri temel alır. Bu enerjiler ile hedeflenen kişilerin iradeleri, aralarında var olan bağlar baskı altına alınır. Akabinde ise büyünün yapılış amacına bağlı olarak aşk veya ayrılık hali oluşturulur.

Bu büyüdeki en önemli zorluk enerjinin doğru şekilde yönlendirilmesi aşamasında ortaya çıkar. Kaşık büyüsü yapan medyumun bu konudaki tecrübesi çok önemlidir. İşinin ehli olan bir medyum sorunsuz şekilde bunu yerine getirirken her medyum istenen çalışmayı yapamayacaktır.

Kaşık büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışması için işinin ehli olan bir medyuma başvurmak çok önemlidir. Bu medyumlar bilgi ve tecrübeleri sayesinde her türlü çalışmayı kolayca yapabilecektir.

Kaşık Büyüsü Her Medyum Tarafından Yapılır Mı?

Kaşık büyüsü sadece bu işte eğitim almış ve öte alem enerjileri hakkında eğitime sahip insanlar tarafından yapılabilir. Bu uygulama yapılırken kullanılan yöntemler her ne kadar çok eskiden beri her daim aynı kalmış olsa da medyumların okuması gereken duaları bilmeleri ve doğru şekilde kullanmaları çok önemlidir.

Her medyum kaşık büyüsü yapamaz. Bu büyü de tıpkı diğer büyü çalışmalarında olduğu gibi işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılmak zorundadır. Bu tarz büyülerde medyumların hem nefes gücünün hem de tecrübesinin yüksek olması çok önemlidir. Aksi takdirde sonuç beklendiği gibi olmayacaktır.

Kaşık Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kaşık büyüsü yaptıran kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta medyum hocayı doğru seçmektir. Bunun ardından nasıl bir amaç için büyü yaptırdıklarını net biçimde anlatmaları gerekir. Bu sayede medyum doğru tekniği belirleyerek büyü çalışmasını yapacaktır.

Kaşık büyüsü yapılırken herkese özel bir büyü tekniği kullanılır. Medyumları bu teknikleri eksiksiz şekilde belirlemeleri büyünün tutması için önemlidir. İşinin ehli olan medyumlar bu kısımda herhangi bir hata yapmadan istediğinizi almanızı sağlayacaktır.

Bazı durumlarda kaşık büyüsü etkisiz bir büyü yöntemi olarak kalmaktadır. Bunun temel sebebi büyünün herkesin enerjisi ile uyumlu olmamasıdır. Bu tarz çalışmalar için en güçlü büyü yöntemi olan papaz büyüsünü tercih etmek daha doğru olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorumları okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nedir?” hakkında 1 yorum

  1. nebi

    Daha önce Medyum İsmail ile çalışmaya başladığımı söylemiştim, evlilik büyüsü için. Dört seans yapacaktı, merak eden arkadaşlar, soranlar olmuş. Onlara ne yaşadığımı anlatmak adına bu yorumu yapıyorum. Önceki yorumumda iki seansta halledeceğini söylediğini belirtmiştim ama iki seans değil dört seansa çıkarttı onu da belirteyim.
    5000 lira para ödedim düz hesap, 4500 gibi bir şeydi ama garantili olması açısından 5000’e tamamlayıp farklı malzemeler temin etti. İlk seanslarda hiçbir şey görülmedi, zaten parayı gönderdikten sonra hocayla değil asistanlarıyla muhatap oluyorsunuz.
    Valla günahını almak istemiyorum ama bana bu kadar para harcattı, yeteri kadar da bekledim ama herhangi bir etki göremedim hala. Üstünden çok vakit geçti, üç ay oldu hala bir şey yok. En son arayıp hala etki almadığımı söyleyip garanti verdiğini hatırlattım, yapacak bir şey yok diyerek beni geçiştirdi. Güvenilir olup olmadığına dair bir şey demiyorum, siz kararınızı verin ama ben hiç memnun kalmadım, en azından tekrar bir telafi yapmasını beklerdim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir