Bakım Yapan Hocalar

Büyü ve bu alanda yapılan diğer çalışmalar sadece tek bir noktadan düşünülemez. Bir büyü yapılırken kullanılan, bakım işlemi gibi pek çok farklı karmaşık çalışma bulunmaktadır. Bu tarz çalışmalar sadece işini iyi yapan ve bu alanda tecrübe edinmiş medyum hocalar tarafından yapılabildiği için yapılması fazlasıyla zorlu olan uygulamalardır.

Bir medyum tarafından bakım yapılabilmesi için mutlaka çeşitli ilimlerde uzman seviyesinde kendini geliştirmesi gereklidir. Medyumların yaptığı tüm çalışmalar en az bakım kadar bilgi birikimi gerektiriyor olsa da bu çalışmada kullanılan tüm yöntemler daha karmaşık ve özeldir.

Havas, ledün, numeroloji ve çok daha fazla ilim ile gerçekleştirilen bakım işlemi ile kişiye ait bireysel enerji alanı tam olarak incelenebilir. Bu inceleme sırasında ortaya çıkan yabancı enerjiler medyumlar tarafından tespit edilir, böylece büyü bozma gibi çalışmalar gerçekleştirilebilir.

Bakım çalışması, büyü bozma işleminin yapılabilmesi için mutlaka gerçekleştirilmesi gerekli bir uygulamadır. Bu çalışmanın yapılmadığı durumlarda, medyumların hangi enerjiler ile müdahale edecekleri anlaşılamaz. Akabinde ise çalışma başarısızlıkla sonuçlanır. Büyü bozma çalışması yapabilen tüm medyum hocalar bakım işlemi yapmayı bilmek zorundadır.

Bakım, sadece büyü bozma için yapılmaz. Aynı zamanda, bir kişi üzerinde herhangi bir büyü yapılmadan önce bakımın bir türü ile çeşitli incelemeler yapılmak zorundadır. Bu inceleme sırasında, kişi için en uygun büyü yöntemi belirlenerek çalışma bu doğrultuda planlanır. Eğer medyum hocalar kişilerin enerjilerine uygun bir büyü yapmazsa, yapılan büyü çalışmasının tutma ihtimali çok düşük olacaktır.

Uzaktan Bakım Yapılır Mı?

Gayb alemlerinde yer alan enerjiler dünyanın her yerinde ortaktır. Burada var olan tüm enerjilerin başka ülkelerde de görülebildiği bilinir. Bakım yapan medyumlar, bu çalışmayı yaptıran kişi nerede olursa olsun istenen etkiyi yaratacak uygulamayı yapabilir.

Bakım gibi işlemlerde kişilerle aynı ortamda bulunulması gerekmemektedir. Medyumlar, tecrübelerini ve sahip oldukları nefes gücünü kullanarak uzaktaki insanların enerji alanları üzerine tesir edebilirler. Bakım işlemi sırasında bu enerji alanı kontrol edildiği için medyumun uzakta veya kişi ile bir arada olması hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

Başka ülkelerde yaşayan insanların, Türkiye’de bulunan medyumlara bakım yaptırabilmesi de mümkündür. Profesyonel bir medyum ile çalışıldığı sürece mesafelerin herhangi bir önemi olmayacaktır.

Nasıl Bakım Yaptırılır?

Bakım işlemi karmaşık ve yüksek bilgi birikimi gerektiren bir çalışmadır. Her medyum hoca bu özel uygulamayı yapamamaktadır. Sadece işinin ehli olan medyumlar tarafından bakım yapılabilir.

Bakım sırasında kullanılan ilimler ve teknikler gizli tutulur. Profesyonel bir medyum ile çalışan kişilerin medyumun talimatlarına uyması çok önemlidir.

Bakım yaptırmak isteyenler iyi bir araştırma yaparak, güvenilir bir medyum hoca ile iletişime geçmelidir. Daha sonra, medyum hoca gerekli olan işlem hakkında detaylı bilgi vererek çalışmayı size anlatacaktır.

Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bakım Yapan Hocalar” hakkında 3 yorum

 1. Tiktok

  Çok karmaşık bir süreçten geçiyordum ailem bile artık bana sırt çeviriyordu sıkıntıdan bahtsızlıktan anlamadım gitti. Dalga geçer gibi ne denediysem olmuyordu en son çare ben de ali hocaya bir konuşayım dedim. Vefk işlemi yaptırdım. Hatta onda bile bahtsızlığımdan hesabımdaki para hocaya iki defa gitmiş, allahtan ali hoca dürüst adam çıktı da kendisine yazınca hemen geri gönderdi. Yoksa bir de paramdan olmuş olacaktım. Normalde o kadar alıştım ki kesin sorun çıkar bir şeyler olur diye bekliyordum ama hiçbir sorun çıkmadan olması gerektiği gibi gelişti her şey. Vefkim bir haftada ali hocanın dediği sürede geldi sonrasında da dediği gibi gelişti her şey. Nazara çok inanırım o yüzden süreçle alakalı pek detay vermek istemiyorum ama medyum ali gürses hocadan çok memnun kaldım, istediğim değişim oldu hayatımda ve şimdi her şey daha güzel gidiyor.

  Cevapla
 2. Buyu

  Istanbulda yasıyorum burada cok hoca aradım ama bulamadım esimden bosanmak ıstıyordum aılesı kabul etmedı hatta anlatmak ıstemesemde ısın ıcıne sıddet bıle gırdıgı olmustu allah razı olsunkı alı gurses hocayı buldum hatta numarasını kagıda not ettım buradada yazayım dıye 535 590 62 75 kendı numarası dırek burdan ulasmıstım ben. Bana esımın kendısının soguması ıcın bı calısma yaptı bır haftada bıttı calısma etkısını de yaklasık 15 gunde falan aldım esım bana kendısı gelıp ayrılmak ıstedıgını soyledı nasıl sevındım anlatamam hemen bosanma ıslemlerıne basladık sonunda ıstedıgım gıbı hayatımı mutlu gecırecegım allah razı olsun alı hocam senden ıyıkı bulmusum

  Cevapla
 3. Türkan

  NİŞANLIMLA EVLİLİK ARİFESİNDEYİZ ARTIK SON AYLARIMIZ NORMALDE İYİYİZ SADECE SON ZAMANLARDA TARTIŞMALAR BAŞLADI BUNUNLA İLGİLİ VEFK YAPTIRDIM ALİ HOCAYA BENDE BİR ARKADAŞ TAVSİYESININ ÜZERİNE YAPILAN VEFKTEN ÇOK MEMNUN KALDIM ONBEŞ GÜN OLMADAN SIKINTIMIZI ALMAYI BAŞARDI ÜSTÜMÜZDEKİ GERGİNLİĞİ ATTIK ESKİSİ GİBİ OLDUK ÇOK ŞÜKÜR NORMALDEKİ KAVGA KONULARIMIZDA BİLE ARTIK KAVGA ETMİYORUZ

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir