Domuz Yağı Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumlar, domuz yağı büyüsü gibi büyü yöntemlerini pek çok amaç için kullanabilmektedir. Bu gibi büyülerin farklı bir enerjiye sahip olması sayesinde insanların taleplerine göre yeniden şekillendirilmesi mümkün olmaktadır.

Domuz yağı büyüsü genel olarak ayırma büyüleri içinde yer alan bir büyü çalışmasıdır. Medyum hocalar, bu büyüyü kullanarak insanların birbirinden uzaklaşmasını ve en sonunda ayrılmalarını sağlar. Bu büyünün etkili olması için mutlaka duygusal bağlar üzerinde uygulanması gerekir. Soğutma gibi amaçlarla da domuz yağı büyüsü yapılabilmektedir.

Duygusal bağlar üzerine tesir eden bu büyü herkese uygulanabilen bir çalışmadır. Çalışmanın doğru yapılması durumunda, kısa süre içinde insanların birbirinden tiksinme derecesinde uzaklaştığı görülebilir. Eğer kişilerde herhangi bir büyüden korunma muskası veya buna benzer engelleyici bir çalışma bulunmuyorsa, domuz yağı büyüsü istenen şekilde etki edecek ve net sonuç verecektir.

Domuz Yağı Büyüsüyle Soğutma

Domuz yağı büyüsü ile yapılan soğutma çalışmaları için öncelikle soğutulacak olan kişilerin aralarındaki bağlar incelenir. Bu bağların her daim öte alemlerde var olduğu unutulmamalıdır. Bağlar, her ne kadar dünyamızda duygusal sonuçlar doğuruyor olsa da kaynağı her daim gayb alemleridir. Medyum hocalar, en iyi şekilde incelemelerini yapar ve gerekli çalışmaları uygulayarak büyünün etki etmesini sağlar.

Soğutma için bu büyü kullanıldığında, kişilerin ayrılmasının istenip istenmediği belirtilmelidir. Domuz yağı büyüsü, tek başına her türlü iş için kullanılabilen etkili bir uygulama olduğu için, çalışma yapılırken dozunu iyi ayarlamak gereklidir. Eğer kişilerin ayrılmaması, sadece uzaklaşması isteniyorsa, büyünün buna uygun seviyede yapılması çok önemlidir.

Domuz yağı büyüsü yapılırken, çalışmanın her aşamasında özenli ve dikkatli olunması çok önemlidir. Soğutma veya ayırma olsun, hangi amaçla yapılıyorsa yapılsın mutlaka dikkatli davranılmalı ve uygun ilimler kullanılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü ile Soğutma Etkili Midir?

Domuz yağı büyüsünü soğutma gibi amaçlarla kullanmak mümkündür. Bu büyü, eğer medyum hoca tarafından özellikle öneriliyorsa fazlasıyla etkili sonuçlar verebilir. Her medyumun kendine ait bir tercihi olduğu ve sizin enerjinize en uygun büyüyü belirleyeceği unutulmamalıdır. Gerçek medyum hocalar, domuz yağı büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa en iyi yöntemi belirleyecek ve istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Domuz yağı büyüsü yerine kullanılabilen papaz büyüsü her zaman için daha etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Bu yöntem kullanılarak çok daha karmaşık çalışmalardan bile istenen sonuç alınmaktadır. Medyum hocalar, her daim öncelikli olarak papaz büyüsü önerir. Eğer bu büyü yapılabiliyorsa, domuz yağı büyüsüne kıyasla daha hızlı ve net sonuçlar görülebilir.

Hangi büyü olursa olsun mutlaka işini iyi yapan bir medyum seçilmelidir. Bu medyumları bulmak için, sitemize sizlerden gelen yorumları okuyabilirsiniz.

Ana sayfada yer alan, tarafsız şekilde tamamı yayınlanan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de deneyimlerinizi paylaşmak veya soru sormak için buraya tıklayabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Cemal

    MURAT İSİMLİ MEDYUMUN GERÇEKTEN BÜYÜ YAPABİLDİĞİNE İNANIP YANILMAYIN BANA PAPAZ BÜYÜSÜ YAPMAYA KALKTI, BÜYÜYÜ BİLMESEM YUTTURACAKTI RESMEN AMA BÜYÜ HAKKINDA BİLGİM OLDUĞU İÇİN TAKSİTLERİ ONA GÖRE GÖNDERDİM… İLK GÖNDERDİĞİM 2000 BOŞA GİTTİ AMA DİĞER TAKSİTLERİ GÖNDERMEDİĞİM İÇİN ZARARA GİRMEMİŞ OLDUM.
    PAPAZ BÜYÜSÜNÜ ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ İLE YAPMAYA KALKTI, BANA ZEYTİNLE YAPIYORUM DİYE BİR ŞEYLER SÖYLEDİ NASIL BİR BÜYÜ O ACABA DİYE SORDUĞUMDA BU İŞLERİ AZ ÇOK BİLDİĞİMİ ANLADIĞI İÇİN ÇEVİRDİ ÇOK GİZLİ YÖNTEMLERİM VAR GİBİ LAFLAR ETMEYE BAŞLADI ALLAH BİLİR YİNE NE YALAN UYDURACAKTI
    YAPMA HOCAM BÜYÜYÜ İSTEMİYORUM DEDİM TELEFONU YÜZÜME KAPATTI TEKRAR ARADIM ANINDA NUMARAMI ENGELLEMİŞ, BÜYÜYÜ YAPMAYI BİLMEDİĞİNİ ANLADIĞIMDA ZATEN PARAMI ALAMAYACAĞIMI BİLİYODUM AMA HEMEN ENGELLEMESİNİ BEKLEMİYODUM DEMEKKİ NE KADAR ÇOK BAŞINA GELİYOR BU DURUM DİYE DÜŞÜNDÜM… BAŞKA ÇOK İYİ HOCALAR VAR PİYASADA BUNUN GİBİ ŞARLATANLARIN BU MESLEĞİN ADINI LEKELEMESİNE İZİN VERMEYİN DOĞRU DÜRÜST HOCALAR BULUN

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir