Medyum Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her insanın hayatında manevi dünyaların az veya çok şekilde etkisi vardır. İnsanların gaybdan kopması ve bu alemlerden bağımsız bir yaşam sürmesi asla mümkün değildir. Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bilmek, bu dünyalar ile ilgili çalışma yaptırmak için önemlidir. Herkesin anlayamadığı bu alemler, sadece işinde uzman olan güvenilir medyum hocalar tarafından kullanılmakta, bu sayede insanlara fayda sağlamaktadır. Doğru medyumu nasıl bulacağınızı bildiğiniz sürece, öte alemlerden en iyi şekilde yararlanmak mümkündür.

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerin en başında, medyum hocanın öte dünyaları gerçekten anlayıp anlamadığı gelmektedir. Gayb alemleri fiziksel dünyalar gibi düşünülmemesi gereken bir alemdir. Bu alemi tanıyıp kullanmak için mutlaka çok uzun süreler boyunca kişinin kendini yetiştirmesi, özel bilgilere erişebiliyor olması gereklidir.

Medyum hoca olmak isteyen herkesin gaybi bilgilere erişebilmesi mümkün değildir. Bu alanda ilerlemek isteyen gerçek medyum hocaların mutlaka belirli niteliklere sahip olması, doğuştan bir nefes gücü taşıması gereklidir. Doğru medyum hoca seçiminde, eğitim kadar nefes gücüne de bakmak gerekmektedir.

Nefes gücü, sonradan kazanması mümkün olmayan bir güçtür. Nefes gücü doğuştan geldiği gibi, aynı zamanda kullanılmadığı takdirde kaybolmaktadır. Bu nedenle, gerçek medyum hocaların eğitimleri her daim nefes gücünü tanımak ve geliştirmekle başlamaktadır.

Doğru medyum hocayı seçmek için mutlaka iyi ve detaylı bir araştırma yapmak gereklidir. Her alanda olduğu gibi bu alanda da kendini gerçek bir medyum gibi tanıtan sahte hocalara rastlamak mümkündür. Ancak, bu kişiler hiçbir koşulda gerçek işlemler yapamadıkları gibi kolayca ifşa olmaktadır. Doğru araştırmayı yaptıktan ve sadece insanlara faydalı olan gerçek hocalarla çalıştıktan sonra öte alemleri her istenen konuda kullanabilmek mümkündür.

Gerçek Hocalar Her Zaman Dürüsttür

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden biri de çalışmayı düşündüğünüz medyum hocanın dürüstlüğüdür. Bu işi gönül işi olarak gören ve insanlara yardım amacıyla yapan medyum hocalar hiçbir zaman yalan söylemeyecek ve sizi mağdur etmeyecektir.

Gerçek bir medyum hoca, herhangi bir çalışmaya başlamadan önce, ilk olarak bakım adı verilen özel bir çalışma yapmaktadır. Bu çalışma sayesinde, işlem yapılacak olan kişinin enerjisi görülmekte, hangi enerjilerden daha yoğun şekilde etkileneceği anlaşılmaktadır.

Güvenilir medyum hocalar, bakım sırasında işlemin nasıl yapılacağını ve tutup tutmayacağını da anlayabilmektedir. Güvenilir hocalar, kendilerine danışan insanları zor durumda bırakmamak ve boş yere umut vermemek adına, tutmayacak veya düşük ihtimalli çalışmaları yapmayı en başta kabul etmeyecektir. Yine aynı şekilde, yapılan çalışmanın en hızlı ve etkili şekilde sonuç vermesi adına ellerinden gelen her şeyi yapacaktır.

İyi Bir Araştırmayla En İyi Medyum Hocalar Bulunabilir

Gaybi dünyalar, bugün olduğu gibi her dönemde hayatımızı değiştirmiş, bizlere yardım etmiştir. Günümüzde de bu alanda uzman olan, kendini yetiştirmiş pek çok gerçek medyum hoca bulunmaktadır.

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir bildikten ve iyi araştırma yaptıktan sonra gerçek hocalara ulaşmak çok kolay olacaktır. Hangi konuda olursa olsun, bu hocaların yaptığı işlemlerden yararlanmak mümkündür.

Sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini incelemek, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir