Sevgiliye Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Sevgiliye yapılan büyü bozulma işlemi farklı yöntemler ve tekniklerle gerçekleşmektedir. Büyü bozma işlemi genellikle medyumlar ve büyü ilmine sahip hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyumlar hazırladıkları tılsım ve muskalarla büyü bozma işlemini gerçekleştirebilirler. Yapılan büyü bozma işleminin ardından büyüye maruz kalan kişi eski hayatına geri dönerek yaşamını sürdürebilir.

Sevgiliye Yapılan Büyünün Bozulması Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sevgiliye yapılan büyüyü bozmak için dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Özellikle büyü bozma işleminde kullanılan malzemelerin uzman medyumlar ve hocalar tarafından kullanılması gerekir. Yapılan büyünün bozulması sırasında dikkat edilecek konular açıklanacak olursa;

 • Büyü bozma işlemi havası ilmine sahip medyumlar ve hocalar tarafından yapılmalıdır.
 • Büyü yapılırken kullanılan tılsımlar ve sihirlerin, bozma işlemi sırasında öncelikle kaldırılması gerekir.
 • Büyü bozacak medyumun ve hocanın dindar olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bazı dindar hocalar veya medyumlar, kişide ki büyünün daha da derinleşmesine neden olabilir.

Sevgiliye Yapılan Büyü Ne Tür Zararlar Verir?

Sevgiliye büyü yaptırmak, kişinin maddi ve manevi hayatında bazı değişiklikleri meydana getirir. İyi veya kötü niyetli olarak yapılan büyüler, ruhsal ve bedensel olarak çöküntüler yaşamasına neden olabilir. Büyü yapılması sırasında kullanılan malzemeler, bilinçsiz bir şekilde kullanıldığında büyü yapılacak kişinin hayatını tehlikeye sokabilir. Bu nedenle büyü yaptırırken, bir medyumdan ya da hocadan yardım alınması gerekmektedir. Büyünün sevgiliye vereceği zararlar şu şekilde açıklanabilir;

 • Eski sevgiliye yapılan kısmet bağlama büyüsü ile kişi ömrü boyunca düzenli bir ilişki yaşayamaz.
 • Sevgiliye yapılan ayırma büyüsü ile mutlu ve birlikte olan çiftler, bir anda ortada hiçbir sebep yokken ayrılabilirler.
 • Sevgiliye maddi durumun kötüleşmesi için yapılan büyü ile zamanla kişinin ekonomik durumunu kötü bir şekilde etkileyerek, iflasına neden olabilir.
 • Eski sevgiliye duyulan nefret ile yapılan hayatının kötüye gitmesi ve hep olumsuz olaylarla karşılaşması için yapılan büyülerle, kişi bu büyü nedeniyle kötü durumlara düşer ve akıl sağlığını yitirecek düzeyde bir zarara uğrar. Aynı zamanda ömrü boyunca mutsuz ve sorunlu bir yaşamı olur.
 • Sevgiliye yapılan büyüler, ruhsal çöküntüler yaşamasına ve fiziksel anlamda acılar çekmesine neden olabilir.

Sevgiliye Yapılan Büyünün Zamanla Bozulma İhtimali Var Mı?

Sevgiliye yapılan büyüyü bozmak mümkündür. Büyü zamanla kendiliğinden ortadan kalkabilir. Büyünün zamanla bozulması için, büyü yapılan kişinin üzerinden büyük bir kaza ve olay geçmesi gerekir. Büyünün aniden bozulmasını sağlayan olaylar şu şekilde açıklanır.

 • Büyü yapılan kişinin üzerinden sel, yangın ve deprem gibi doğal afetlerin geçmesi büyünün aniden ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
 • Herhangi bir kaza sırasında belli uzuvlarını kaybeden kişilerin üzerindeki büyünün etkisi kaybolur ve kişi eski hayatına geri döner.
 • Düğün ve benzer organizasyonlarda büyü yapılan kişinin başına gelecek ani kazalar, büyünün etkisini azaltarak kişinin davranışlarını eski hâline döndürür.
 • Büyü yapılan kişi trafik kazası geçirdiğinde yapılan büyü etkisini kaybeder ve kişi büyünün etkisinden kurtulur.
 • Büyü yapılan kişi hamile ya da doğum yaptığında büyü etkisini kaybederek tamamen ortadan yok olur.

Sevgiliye yapılan büyüyü ortadan kaldırmak için uzman medyum ile iletişime geçebilirsiniz.

Doğru medyumu araştırırken sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir yerde topladığımız bu mesajları okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir