Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Farklı türlere sahip olan bu büyü, her türlü amaç için kullanıldığı için oldukça çeşitli uygulama yöntemlerine sahip. Belli bir kişi üzerinde kullanılacağı zaman, kimi zaman saç teli ile, kimi zaman yalnızca fotoğraf ile gerçekleştirilebilen papaz büyüsü, büyüyü yapan kişinin nefesinden direk olarak etkilenir. Büyüyü uygulayan kişinin nefesi kuvvetliyse, papaz büyüsü o kadar etkili olur ve etki süresi kısalır.

Papaz büyüsü hem iyi amaçlarla hem de kötü amaçlarla kullanılabilir. Bu amaçlar aşk ve bağlama olabildiği gibi, kişiyi depresyona sürükleyebilecek kadar farklı olabilir. Özellikle Osmanlı döneminde sık sık rastlanan papaz büyüsü uygulaması, o dönemde kimi zaman insanlara rahatsızlık vermek için de kullanıldı.

Büyü, her zaman yapana ve yaptırana bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her büyüde niyet ön plandadır ve büyünün etki edebilmesi için yaptıran kişinin gerçekten bu niyete bağlı olması gereklidir. Papaz büyüsü, kişinin niyetine bağlı olarak şekillenir. Eğer bir kişiye zarar vermek için uygulandıysa, direk olarak öldürmüyor olsa bile kişinin ölümüne sürükleyen olaylara neden olabilir. Bu olayların başında depresyon ve buna benzer ruhsal hastalıklar gelir.

Papaz büyüsü, kötü niyetle kullanılmaya müsait bir yöntem. Direk olarak varlıklar kullanılarak gerçekleşebildiği için, bir kişi tarafından düşmana uygulanması halinde, büyülenen kişinin çıldırmasına hatta kendine zarar vermesine bile neden olabilir. Bu büyünün dolaylı olmayan yollar ile öldürdüğü görülmemiştir.

Her ne kadar kötü niyetler ile kullanılabiliyor olsa da, gerçek medyum hocaların hiçbiri papaz büyüsü gibi bir ilmi tehlikeli işler için kullanmayı kabul etmeyecektir. Bir hocanın nefesinin güçlü olabilmesi, tamamen iradeye bağlıdır. Eğer nefesi kuvvetli bir hoca, kendine bahşedilen nefesi bu ve buna benzer kötü amaçlar için kullanırsa bu gücünü kaybedebilir hatta bazı varlıklar tarafından cezalandırılabilir. Pek çok medyum bu durumdan korktuğu için papaz büyüsünü iyi amaçlar için yapmayı bile reddeder.

Büyü olmayıp vefk yaptırmayı düşünenler vefk ile ilgili yazımızı okuyabilir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 5 yorum

 1. Ece

  Medyum efe hoca dolandırıcı mi

  Cevapla
 2. çetin

  Bir yanlışa düşüp nişanlımı aldattım beni terk etti bunu kimseye anlatamadım ailem dahil herkes aramız bozuldu ayrıldık diye düşündü ama ben hala ona aşık olduğum için dersimi aldığım için geri getirme çalışması yaptırdım ali gürses adında bir hocaya iyi ki bu hocaya yaptırmışım denildiği kadar güvenilirmiş cidden hoca çalışmayı yaptıktan sonra nişanlım tekrar bana gelip beni affettiğini söyledi ben çalışmayı yaptırırken kimseye anlatamadığım derdimi de ali hocaya anlattım kendi öz aileme bile söyleyememiştim ali hoca hiçbir şey demedi insanlık halidir yargılanmaz böyle şeyler dedi ve beni teselli etti allah razı olsun kendisinden

  Cevapla
 3. Ata

  Doğru dürüst hoca arıyorsanız kesinlikle medyum ali gürses derim başka bir şey demem. Ben çok ön yargıyla yaklaşıyorum bu işlere, malum herkes ben medyumum şöyleyim böyleyim diyor ama bu hocada öyle bir durum yok. Ben önce bir iş istedim, bana olmayacağını söyledi başta yapmayı kabul etmedi, diğerleri olsa hemen yaparız der para kazanmak için, bu hoca böyle değil dürüst ve doğru davranıyor. İnşallah sen de çözersin ihtiyacı… Vefk konusunda çalıştım ben ama başka çalışmaları da var medyumali.com sitesinde yazıyor hepsi detaylıca oradan okuyabilirsiniz numarası ve diğer iletişim bilgileri de sitede yazıyor hocanın.

  Cevapla
 4. Aleyna

  Ya saçma sapan medyum hocalarla uğraşmayın doğru dürüst insanlar var bu işi gerçekten yapan. Bazıları var kendini medyum hoca gibi tanıtan ama bazı hocalar var gerçekten bu ilmin işini yapan. Medyum ali bey var mesela bu adam yıllardır bu alanda çalışıyor. Havas ve ledün konusunda uzman bir medyum. Ben iki ayrı çalışma yaptırdım. Bir sürü bu alanda uzmanım diyen kişiyle konuştum kimisi yapamadı kimisi yaptı tutmadı. Ali gürses beyin çalışmaları sıkıntısız şekilde sonuç verdi. Hep mailden irtibattaydık telefonda konuşmadım bile hiç medyumalibey@gmail.com hocanın mail adresi medyumali.com web sitesi. Ama dediğim gibi diğerleriyle vakit harcamayın boş yere. Dolandırıcılar her yerde, her alanda. Gerçek hocaların adını lekelemekle meşguller sadece. Dürüst bir hoca ile çalıştığınız sürece mağdur olmazsınız.

  Cevapla
 5. gülay

  Burada yazılanları okuyorum, keşke başta okusaymışım diye aklıma yanıyorum resmen, medyum orhan isimli dolandırıcı medyum hoca beni ciddi şekilde tongaya düşürdü, bir sürü para verdiğim vefk bana da gelmedi, sürekli aynı numarayı bana da çekti, bir süre asistanları ile görüştürdü, en sonunda hiçbir şekilde haber alamaz hale geldik vefkimizden çünkü numaramı engelledi, hakkımı haram ediyorum başka bir şey gelmiyor elimden, ama keşke buradakileri başta okusaydım diyorum, para kaptırmaktan çok buna çok pişmanım valla

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir