Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Her büyü çalışması, kendine göre farklı zorluklara ve ayrıntılara sahiptir. Herkes için aynı büyünün yapılması yanlış olduğu için, büyü yapan medyum hocalar, öncelikle hangi büyünün doğru olacağını incelemek durumundadır. Pek çok hoca, hiçbir çalışma yapmadan önce, her zaman bunu gerçekleştirir, bu yüzden büyü yapan kişinin hem vakti boşa gitmez, hem de büyü yaptıran manevi bir yıkıma uğramadan, tek seferde istediğini elde eder. Kaşık büyüsü gibi, kolay görünen ama arkasında pek çok giz barından büyülerde de bu konu dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelir. Her başarılı ve tecrübeli medyum hocanın temel araştırması olan bu başlangıç, büyünün gerçek anlamda etki etmesi içni en önemli şarttır.

Kaşık büyüsü yapacak olan medyum hoca, mutlaka enerji okumak konusunda yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Enerji okumak, büyünün niteliğinin belirlenmesi için elzemdir. Kaşık büyüsünde de, tüm diğer büyülerde de enerji okumayı bilmeyen bir medyum hoca iyi sonuçlar alamayacaktır. Öncelikli çalışma olarak yapılan bu uygulamalar, kullanılacak malzemenin de belirlenmesi için çok önemlidir.

Medyumlar bu çalışmaları hakkıyla yapabiliyorsa, nefes güçleri devreye girer. Kaşık büyüsü için çalışacağınız medyum hoca, talep ettiğiniz çalışma ne kadar karmaşıksa ve ne kadar çok insanı içeriyorsa, o kadar fazla nefes gücüne ihtiyaç duyar. Bu güç, doğuştan gelen bir şey olduğu için, tecrübeden tamamen bağımsız şekilde ele alınmalı ve medyum hocayı seçerken, daha önce bu büyüde yapmış olduğu çalışmaların yorumlarına bakılmalıdır.

Nefes gücünden sonra, deneyim faktörü fazlasıyla önemlidir. Tecrübeli bir medyum hocayla çalışmak demek, kaşık büyüsü sırasında ortaya çıkabilecek farklı ve çözüm gerektiren sorunlarla kolayca başa çıkmak anlamına gelir. Bu sayede, büyü daha hızlı tamamlanır ve buna bağlı olarak daha hızlı sonuç alınır.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. esra

    el rashıd denen zıbıdıye vefk calısması yabdırdım allahın cezasının gonderdıgı kutudan hıcbısey cıkmadı ısten ızın aldım kutu gerı donmesın dıye bekledım gelecegı gunu acıl ıhtıyacım var dıye vefke haram olsun hakkım vaktım kul hakkına gırdı ahlaksız ıkı cıhanda yakası bı araya gelmez ınsallah

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir