Almanya Medyum Hocalar

Gün geçtikçe, gayb alemleri kendini fiziki dünyada daha fazla hissettiriyor. Bunu maneviyatın yoğun yaşandığı her ülkede görebileceğiniz gibi, Almanya, Hollanda benzeri, Türk nüfusun yoğunlukta olduğu yerlerde de sıklıkla görebilirsiniz.

Medyumluk, gayb alemleri ile fiziki dünyayı bağlayan meslekler arasındadır. Medyum hocalar, gaybın bilgisini kullanır ve dünyevi alemi şekillendirir. Bu bağlamda, gerçek medyum hocalara olan talep, her ülkede aynı ölçüdedir.

Almanya’da medyum hocalar genellikle bölgesel çalışmaktadır. Hem bu işlere yönelik sıkı devlet denetimi nedeniyle zorlaşan malzeme alımları, hem de gizlilik açısından yaşanan sorunlar nedeniyle Almanya medyum hocaları her geçen gün azalmakta veya Türkiye’ye taşınmaktadır. Bunun sonucu olarak, bu ülkede yaşayan kişilerin manevi çalışmalar için girdikleri arayışlar çok daha zor hale gelmektedir.

Neyse ki, gayb alemlerinin zaman ve mekan kavramı bulunmaz. Bu kavramın olmadığı alemlerdeyse, dünyanın neresinde olursanız olun, çalışmanızın etkisini görmeniz mümkün. Almanya medyum hocaları, bunun farkında oldukları için, genellikle farklı ülkelerden çalışarak, ihtiyaç sahiplerine göndermeleri gereken malzemeleri posta yoluyla ulaştırmaktadır. Eğer malzeme gerekmiyorsa çok daha kolay hale gelen çalışmalar, ister Almanya’da, ister Brezilya’da olun, gayet başarılı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Medyumluk her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan bir meslek konumunda olsa da, medyum hocaların işi aynı ölçüde zorlaşmaktadır. Hem sahte hocaların ortaya çıkması hem de devletlerin medyumlara karşı ön yargısı nedeniyle oluşan bu durum, özellikle Almanya’da faaliyet gösteren medyum hocaları çok daha zorlu bir sınava sokuyor. Almanya medyum hocaları, Avrupa Birliği kanunları gereğince kendilerini gizlemek, çalışmalarını açık etmemek zorunda kalmakta. Bunun sonucundaysa, medyum arayışı içinde olan kişilerin Almanya’da medyum bulması zorlaşmakta.

Almanya’da medyum hoca arıyorsanız öncelikli olarak internete başvurabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz sürece, dolandırıcılar arasından kolayca gerçek medyumları tespit edebilir ve çalışmalarınızı yaptırabilirsiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Almanya Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. uğur

    Selamın aleyküm arkadaşlar

    Medyum Kağan ile çalışma yaptım fakat memnun kalmadım… Bana söz verdiği etkiler görülmedi… Yardımcı olurum demişti ama çalışma bitti artık arama diyerek telefonlarımı engelledi… Mesaj atıyorum cevap vermiyor… Yeni büyü yaptıracağım dediğimde anında geri dönüş yapıyor ama… Para için çalışan sahtekar bir dolandırıcı kendisi… Böyle yapması hocalığa yakışmaz gerçek hoca olmadığı besbelli…

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir