Evdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Evdeki büyü nasıl bozulur? Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır gibi sorular, evin içerisinde bir tuhaflık fark eden dikkatli kişiler tarafından sorulur. Bir anda her şeyin değişmeye başlaması ve alışılageldik düzenden çıkılması evde büyü olma ihtimalini artıran etkenlerdir.

Medyumlar, büyü yaparak insanlara yardımcı olurken yapılmış olan bir büyüyü bozarak da insanları zor durumlardan kurtarır. Büyünün bozulmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar sizlerin danıştığı medyumlar tarafından dikkatlice sizlere aktarılır.

  • Büyüyü kitapta söylendiği gibi bozmak gerekir.
  • Kendinizden ekstra bir şeyin katılması işlerin sarpa sarmasına neden olabilir.
  • Büyü bozmak için varsa eğer tılsımlı nesnenin bulunması şarttır.
  • Büyü bozulmadan evvel büyünün cinsi, gücü bilinmesi gerekir.

Bunun gibi bilinmesi gereken sorulara cevap bulunduktan sonra artık büyünün bozulması işlemine geçilebilir. Eğer ki evde büyülü bir nesne varsa size onun yeri konusunda da danıştığınız medyum yardımcı olacaktır. Genellikle noktasal olarak konum verebilirler.

Evdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemlerinde medyum hocanın söylediğinden dışarı çıkmamak gerekir. Aksi bir durumda büyü işleri tamamen sarpa sarabilir. Bu nedenle hangi medyuma gideceğinizi iyi seçmeli ve medyumu araştırmalısınız. Sonrasında ise onun söylediklerini birebir yapmanız gerekir.

Medyumlarında kendi güçleri ile sizlere yardımcı olacağı hesap edildiğinde büyü bozma işlemleri genellikle kısa süre içerisinde sonuçlanır. Ancak büyünün bozulması tamamlandıktan sonra etkisinin geçmesi o kadarda kolay gerçekleşmeyebilir.

Büyü Bozulduktan Sonra Ne Olur?

Evde yapılan büyüler genellikle kara büyülerdir. Bu nedenle büyünün bozulmasından sonra ortamdaki hava uzunca bir süre değişmez. Ancak medyumlar yapacakları işlemler ile sizlere daha iyi yardımcı olabilir. Bu konuda büyü bozulduktan sonraki süreçte şu şekilde gelişir:

  • Medyumlar, büyünün etkisini tamamen yitirmesi için ortamdaki negatif enerjileri dışarı alır ve oraya pozitif enerjileri gönderir.
  • Büyünün yapıldığı veya büyünün tesiri altına giren kişilere bakım yapar.
  • Bakım ile insanların içerisindeki metafiziksel enerjileri düzenler. Negatif ve pozitif enerjileri düzenleyerek insanların ruh halini normal seyrine getirir.

Evdeki büyü nasıl bozulur konusunda da medyumlar baş aktör olarak görev yapmaktadır. Onlar olmadan bir büyünün bozulması gibi süreçlerin yönetilmesi söz konusu dahi değildir. Özellikle büyü bozulduktan sonra medyuma olan ihtiyaç daha da üst seviyelere çıkmaktadır. Çünkü büyünün etkisinin geçmesi için medyumlar yine aktif bir şekilde görev alırlar.

Kendinizi emanet edebileceğiniz bir medyum bulmak için yapmanız gereken şey internet üzerinden araştırma yapmaktır. En iyi medyum kim, kime güvenilir gibi araştırmalar yaparak medyum bulma şansınızı artırabilirsiniz. Ancak bunun için tarafsız olarak sizlere bilgiler sunan sitelere bakmayı unutmamalısınız.

Evdeki büyü nasıl bozulur konusunda sitemize birbirinden farklı medyumlar ile ilgili yorumlar gelmektedir. Tarafsız olarak yayınlanan bu yorumlar ile birlikte medyumlar hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ana sayfaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir