Belçika Büyü Bozan Hocalar

Belçika son zamanlarda büyünün yaygınlaştığı bir ülke haline geldi. Büyü, büyü yapılan insanın kontrolü dışında geliştiği için büyü yapıldığını öğrenen insanlar doğrudan bu büyüyü bozdurmak istiyorlar. Bunu kendileri yapamayacakları için yardımlarına Belçika büyü bozan hocalar koşuyor. Belçika büyü bozan hocalar aslında aynı zamanda büyü yapan hocalardan oluşuyor. Birçok medyum hoca hem büyü bozma hem de büyü yapma işiyle ilgileniyor. Belçika büyü bozan hocalar büyü bozma işlemleri karşılığında genellikle ücret talep etmektedirler. Ücret almaları onları paragöz veya sahtekar yapmaz, geçimlerini sağlamak için ücret almaya mecburlar. Siz de ödeme yaparken anlayışlı olmalısınız.

Büyü bozma işlemi de büyü yapma işlemi kadar bilgi birikimi ve yetenek gerektirir. Kısacası büyü yaptırırken de, bozdururken de bir medyum hocadan yardım almak mecburdur. Bulduğunuz büyü muskalarını yakmak, suya atmak gibi kontrolsüz ve bilgisiz yapılan işlemlerin hiçbir faydası olmayacağı gibi zararları da olabilir. Ayrıca kendini büyücü olarak tanıtan ancak hiçbir ilme sahip olmayan sahtekar hocalara da dikkat etmelisiniz. Medyumluk yeteneklerine sahip olmayan insanlar büyü yapamaz da, bozamaz da. Çünkü büyünün enerjisini asla hissedemezler. Bu nedenle size büyü yapıldığını düşünüyor ve bunu bozdurmak istiyorsanız gerçek bir medyum hoca bulmak için çok kapsamlı araştırma yapmalısınız. Genellikle çok yoğun tercih edilen medyum hocaları seçmelisiniz. Eğer iyi bir medyum hoca bulduysanız da paradan kaçmamalısınız.

Büyü Nasıl Bozulur?

Birçok insan kendine büyü yapıldığını düşünüp büyü nasıl bozulur sorusunu soruyor. Büyü genellikle bir nesne aracılığı ile enerjisinin insana aktarır. Öncelikle büyünün hangi nesne aracılığıyla aktarıldığı tespit edilmeli, ne büyüsü olduğu öğrenilmeli ve ardından aradaki manevi bağ koparılmalıdır. Bu adımların tamamı bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Özellikle aradaki bağın kopartılması kısmı çok hassas ve ilim sahibi olmayı gerektiren bir işlemdir. Bu aşamada yapılacak bilgisizce hareketler enerjinin yanlış yöne kaymasına ve daha ciddi sorunlar oluşmasına yol açabilir.

Belçika büyü bozan hocalar büyü bozma talebiyle onlara gittiğinizde size çok kişisel sorular sorabilirler. Medyum hocanızla özel şeyleri konuşmaktan çekinmeyin. Mecbur oldukları için bu tarz soruları soruyorlar. Bu sayede büyünün hangi yöntemle yapıldığını saptayabiliyorlar. Ayrıca, büyü bozulduktan sonra medyum hoca büyünün kim tarafından yapıldığını yüzeysel hatlarıyla görebilir. Bazen evinin genel tarifi, bazen giyindiği kıyafetler, bazen yüz hatları gibi bazı yüzeysel bilgileri hissedebilir. Bunu sizinle paylaşıp paylaşmaması ise kendi inisiyatifine kalmış bir durumdur. Çünkü büyü bozma işlemlerinin ardından büyü yapan kişi ile ciddi kavgalar yaşandığı, hatta sonunun çok kötü yerlere gittiği durumlar yaşanmıştır. Medyum hoca bu konuda bir sorumluluk almak istemeyecektir.

Özetle büyü bozdurma işlemi zor bir işlem değildir. Sadece bu konuda doğru kişiyi bulmanız önemlidir. Büyü bozdurmak için tek adresiniz medyum hocalar olmalıdır. Ayrıca size büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız da bir medyum hocaya danışarak bunu öğrenebilirsiniz.

Belçika’da Brüksel, Antwerp, Gent, Liege, Charleroi, Namur, Oostende, Brugge, Hasselt, Genk, Leuven, Mons bölgeleri Google’da medyum arayışının en çok olduğu yerlerin başında geliyor.

Siz de başınızdan geçen büyü yaptırma, büyü bozdurma deneyimlerini paylaşmak ve diğer insanların bu konulardaki deneyimlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir