Geri Döndürme Büyüsü Yapan Hocalar

Geri döndürme çalışmalarının çok sayıda farklı yöntemi ile karşılaşmanız mümkün. Her biri oldukça etkili olan bu büyü yöntemleri içerisinde, bazıları özellikle ön plana çıkıyor. Bu yöntemlerin tamamı zaman içerisinde medyum hocalar tarafından geliştirilerek ortaya çıkmış olsa da, geri döndürme büyüsü için en etkili olanları pek kişinin deneyimlerine dayanarak daha sık tercih edilir hale gelmiş durumda.

Medyum hocalar, bir büyünün etkili olabilmesi için öncelikle kişinin durumuna göre bir yöntem belirleyerek işe başlar. Geri döndürme büyüsü için yapılan ön araştırmada, kişinin nasıl bir sorun nedeniyle birini kaybettiği, kaybedilen kişinin karakteri, enerjisi ve bunun dışında gizli tutulan bazı konular incelenir. İyi bir medyum hoca, tüm bu çalışmaları gerçekleştirdikten sonra büyü için en doğru yöntemin ne olabileceği konusunda araştırmaya koyulur.

Geri döndürme büyüsü oldukça farklı alternatif yöntemler içerebilir. Bunların bazılarında cin ve hüddam varlıkları kullanıldığı gibi, bazılarında herhangi bir varlıktan bahsedilmez. Tüm bu büyülerin ortak noktası, düzgün gerçekleştirilmesi halinde her birinin kesin şekilde ekti edecek olmasıdır. Medyum hocalar, yöntemi doğru belirlemek için çaba gösterdiği kadar, büyü çalışmasının sorunsuz olarak tamamlanması için de çalışır.

En etkili geri döndürme büyüsü olarak kabul edilen yöntemde papaz büyüsünde kullanılan bazı yöntemler tercih edilmekte. Bu yöntemler aracılığıyla, büyülenecek olan kişinin iradesine etki etmesi amacıyla bir hüddama görev verilmekte. Hoca hüddama ne kadar kolay hükmederse, hüddam da aynı ölçüde görevi yerine getirecektir. Kişinin iradesine manevi alemden bir varlık aracılığıyla etki edildiği için, çok daha kısa sürede sonuçlar görülmektedir ve çok istisnai durumlar haricinde kesin olarak sonuç vermektedir.

Medyum hocalar kimi zaman varlık kullanılarak gerçekleştirilen çalışmalara karşı soğuk dursa da, işini iyi yapan tüm medyum hocalar geri döndürme büyüsü için bu çalışmayı gerçekleştirebilir. Ancak bazı hocaların kişisel tercihleri ve tecrübeleri gereği, başka yöntemler önermesi de olası. Bu gibi durumlarda size en doğru bilgiyi ve rehberliği verecek olan medyum hoca, bu yöntemin sizin için doğru olmadığını söylüyorsa tavsiyelerine uymalı ve istediği yöntem ile devam etmelisiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Geri Döndürme Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Orhan

    Slm ayirma buyusu ile ilgili medyum kadirle calistim buyu malzemelerini gonderecekti ayirilacak kisilerin evine koyacaktim ama gondermedi param bosa gitti

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir