Evlilik Büyüsü Yapan Hocalar

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte, pek çok sitede farklı büyü çalışmalarından bahsedilmekte ve bu çalışmaların neredeyse tamamında kişilerin evde bir şeyler yapabileceği, manevi alemlerin enerjilerinden evde büyü yaparak yararlanabileceklerinden söz edilmektedir. İnternette durum bu şekilde olsa da, gerçekte hiçbir şekilde evde büyü yapılmasının imkanı bulunmamaktadır. Özellikle evlilik büyüsü gibi farklı konuları ve teknikleri gerektiren hiçbir büyü, evde kişinin tek başına yapabileceği çalışmalar değildir. Evlilik büyüsü, hüddamlardan düğümlere kadar onlarca farklı yönteme sahiptir ve bu yöntemlerin hangisinin kullanılacağı kişiden kişiye göre değişmektedir. Sadece yöntem kısmında değil, okunacak dualardan yapılacak çalışmanın saatine kadar ayrı bilgi gerektirir.

Evlilik büyüsü yapan hocalar, tüm bu bilgileri gerek eğitimlerinden gerekse üstat niteliğindeki hocalardan el verme yoluyla elde ederler. Bu bilgilerin pek çoğu sır olarak saklanır ve hiç kimseye verilmez. Tüm medyum hocalar evlilik büyüsü yaparken önce kişilerin arasında ilişkiyi ve manevi bağları inceler. Bu bağları görmek normal kişiler için mümkün değildir. Özellikle daha önce büyü konusunda herhangi bir yetkinliği olmayan, sıradan kişiler bu bağları asla fark edemez. Hatta bazı durumlarda, tecrübesiz medyum hocaların bile bu bağları görmesi çok zordur. Evlilik büyüsü, daha araştırma aşamasında bile karmaşıktır. Yapım aşaması ise sıradan insanların anlamakta zorlanacağı kadar ayrıntılıdır.

Nasıl ki kendinizi ameliyat edemiyorsanız, manevi alemlerin enerjilerine ihtiyaç duyduğunuz büyü ve benzeri çalışmalarda da kendiniz bir şeyler başaramazsınız. Nefes gücü başta olmak üzere, eğitim, bilgi ve tecrübe isteyen evlilik büyüsü medyum hocaları bile zorlarken, daha önce büyü yapma deneyimi olmayan, sadece internetten okudukları ile denemeler yapan kişiler için imkansızdır. Özellikle bilgilerin hiçbir şekilde oraya çıkarılmadığını ve her zaman gizli tutulduğunu hesaba katarsanız, evlilik büyüsünü hocalara bırakmanız gerektiğini daha net görebilirsiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. nagehan

    Herkeze iyi geceler dilerim medyum anna beni kandırdı yaptırmış olduğum vefki elime ulaştırmadı ve sürekli bugün gelir diyerek oyalamaya devam etti ben artık daha fazla beklemek istemiyorum bu kişiyi ifşa edeceğim daha fazla kişinin vaktini çalmasını istemiyorum!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir