Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Yorum ve Önerileri

Medyum hocaların manevi dünyalarla alakalı yaptığı tüm çalışmalarda, öte alemlerde var olan özel güçler kullanılmaktadır. Bu güçler, kimi zaman papaz büyüsü yapan hocaların nefes gücüyle elde edilirken, kimi zaman ilim bilgisiyle toplanmaktadır. Bazı durumlarda ise büyülerde malzemelerden yararlanıldığı da bilinmektedir.

Büyülerde kullanılan malzemeler, aslında fiziksel dünyada var olsa da öte alemlerdeki güçleri nedeniyle çalışmalarda yer alır. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocaların bu malzemelerle çalışması gayet normal bir durumdur.

Büyü malzemeleri, yapılacak büyünün amacına göre değişmektedir. Her büyünün yapımı farklı olduğu için malzeme ihtiyacı da farklıdır. Hatta, bazı durumlarda hiçbir malzeme olmadan büyü yapılabildiği de görülebilmektedir. İşlemi yapacak papaz büyüsü yapan hocalar, çalışmaya başlamadan önce gereken bilgilendirmeyi verecek, malzeme kullanılıp kullanılmayacağını açıklayacaktır.

Büyülerde malzeme olup olmayacağını yalnızca bakım yoluyla anlamak mümkündür. Papaz büyüsü yapan hocalar, çalışmaya başlamadan önce gaybi dünyalarda bir bakım gerçekleştirmektedir. Bu bakı neticesinde, işlemin nasıl yapılacağı netleşmekte, çalışmanın detayları görülmektedir.

Bakım sırasında, büyüde malzeme olup olmayacağı da anlaşılmaktadır. Eğer malzeme bulunuyorsa, papaz büyüsü yapan hocalar bunları temin edecek, gereken işlemi en doğru şekilde yapacaktır.

Papaz büyüsü, her zaman zorlu enerjiler taşıyan ve mutlaka uzman bir hoca tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Papaz büyüsü yapan hocalar, gerek malzemeli gerekse malzeme kullanılmadan yapılan işlemler konusunda ciddi eğitimlerden geçmiştir. Her hocanın böylesi bir çalışmayı yapması asla mümkün değildir.

Papaz büyüsünün etkisi çok güçlüdür. Diğer çalışmaların yanında, en güçlü büyü çalışması olarak da bilinmektedir. Papaz büyüsü yapan hocalar, bu işlem doğru şekilde yapıldığı takdirde, çok kısa sürelerde sonuç alınabildiğini belirtmektedir. Kimi zaman birkaç günde bile netice alındığını görmek mümkündür.

Papaz Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Papaz büyüsü yapan hocalar, kullanacakları malzemeleri kişiye özel belirlemektedir. Her insana aynı büyüyü yapmak gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu nedenle, hocalar çalışmaya başlamadan önce özel incelemeler gerçekleştirmekte, işlemi buna göre planlamaktadır.

Papaz büyüsü gibi güçlü enerjiler taşıyan büyülerde, sıkça özel tütsüler kullanıldığı bilinmektedir. Bu tütsel özel malzemelerden üretilen, manevi boyutlarda enerjisi olan kokulardır. Yine aynı şekilde, farklı renklerde ve materyallerden üretilmiş mumların da papaz büyüsü yapan hocalar tarafından kullanıldığına rastlamak mümkündür.

Papaz büyüsü yapan hocalar, tüm bu çalışmaların bilgisini, medyumluk mesleğinin bir geleneği olarak gizli tutmakta ve dışarıdan kimseyle paylaşmamaktadır. Tıpkı büyünün nasıl yapılacağı gibi, büyüde kullanılan malzemeler de yalnızca hocalar tarafından bilinmektedir.

Papaz Büyüsü Malzemesiz Yapılır Mı?

Manevi dünyalardaki tüm çalışmaların sonsuz ihtimali ve yapımı vardır. Bir medyum hoca, yaptığı bakım sonrasında sizin için malzemesiz bir işlemin uygun olduğunu söylüyorsa, çalışmanın o şekilde yapılmasında hiçbir sakınca yoktur. Papaz büyüsü yapan hocalar da zaman zaman hiçbir malzeme kullanmadan, sadece nefes güçleri ile bu büyüyü yapabilmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiyeler tek bir sayfada toplanmaktadır. Tümünü okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda diğer ziyaretçilerimize soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir