Sahte Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Maneviyat söz konusu olduğu zaman hemen hemen herkesin aklına ilk gelen kişiler, medyum hocalardır. İnsanlar, gaybi alemlerin enerjilerini en doğru şekilde yönlendiren medyum hocalara başvurarak, bu alemlerin enerjilerinden yararlanmak ister. Pek çok medyum hoca insanların bu sıkıntılarına çare bulabilir. Kısmet açma, rızık arttırma gibi her konuda başvurabileceğiniz medyum hocalar, günümüzde artık internet sayesinde çok daha rahat bir şekilde bulunuyor. Bu durum gerçek medyum hocaların işine yarıyor ve insanlara yardımcı oluyor olsa da, ister istemez dolandırıcıların da işine yarıyor. Kendilerini medyum hoca olarak tanıtan dolandırıcılar, farklı isimler kullanarak, insanları mağdur ediyor. Sahte medyum hocalar, çok fazla insanın manevi alemlerden uzaklaşmasına bile sebep olabiliyor. Bazı insanlar ise yaşadıklarını diğer insanlara anlatmak ister. Bunun için “sahte medyum şikayetleri nereye yapılır” sorusunu araştırır. İnternette yer alan çeşitli platformlarda yorum ve şikayetlere yer verilir. Kendisi gibi kötü niyetli insanlarla karşılaşmamanız ve herhangi bir şekilde sahtekarlar tarafından dolandırılmamanız için sizi uyarmak isterler. Bu kişiler, sahte medyum şikayetleri nereye yapılır diye araştırdıktan sonra güvendikleri sayfalarda şikayetlerini iletirler. Bu kişilerden uzak durmak için sizde, medyum hocalar hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri okumalısınız. Böylece kim sahte, kim gerçek medyum hoca anlayabilirsiniz. Peki, sahte medyumları nasıl anlarsınız?

Sahte medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Bir medyumun sahte ve kötü niyetli olduğunu anlamak için illa o kişi tarafından dolandırılmak, o kişiye para kaptırmak gerekmez. Medyumlar hakkında yorumların yer aldığı ve dolandırıcı medyumların ifşa edildiği web sitelerini incelemek yeterlidir. Aklınıza Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır sorusu gelebilir. Güvenli internet sitelerinden yorum ve şikayetlere ulaşabilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak kimin kötü niyetli olduğunu anlamanız mümkündür. Aynı şekilde medyumların kullandığı konuşma tarzı ve ifadelerden de niyetini anlayabilirsiniz.  Herkesin bir ayda çözeceği işi ben sizin için iki günde çözeceğim gibi çok abartılı vaatlerde bulunan kişiler kesinlikle gerçek bir medyum hoca olamaz.  Paranızı, zamanınızı ve en önemlisi de umudunuzu boşa harcamamak için, medyum tercihi yapmadan önce mutlaka yorumları ve şikayetleri incelemelisiniz. Daha önce başka kişilerin tercih ederek memnun kaldığı tecrübeli isimleri seçmeniz sizin yararınıza olur. Ayrıca para göndereceğiniz kişinin internetteki adıyla banka hesap bilgilerindeki adının aynı olmasını da mutlaka araştırmanızı öneriyoruz. Bu bilgilerin farklı olduğu çoğu kişi sürekli isim değiştirmektedir ve sahte medyum hoca olarak anılırlar. Ayrıca kendilerini tanıtırken farklı farklı isimler kullandıkları da görülür. Siz de sahte medyum şikayetleri nereye yapılır, sorusunu araştırıyorsanız, sitemizde yer alan medyum hoca yorum ve şikayetlerini mutlaka okumalısınız.

Tamamen tarafsız olacak şekilde yayınladığımız yorum ve şikayetlere sitemizde ana sayfada yer veriyoruz. Yorum ve şikayetlerinizi eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir