Doğru ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyumlar insanları maddi ve manevi olarak pek çok zarara uğratır. Medyuma ihtiyaç duyan bir kişinin işi acildir. Dolandırıcı medyumlar ise onların en önemli şeyini yani zamanını çalar. Bu nedenle sahte medyum hocalar uzak durulması gereken kişiler olarak dikkat çeker.

Büyü gibi önemli uygulamalarda işin erbabını öğrenmek son derece önemlidir. Çünkü büyü içerisinde sakladığı enerjinin kontrollü bir şekilde kullanılması gerekir. Bu enerji eğer ki işi bilmeyen kişiler tarafından kontrol edilmeye kalkılırsa o zaman her şey daha da karmaşık hale gelecektir. İşte bundan dolayı enerjilerin gücünü doğru bir şekilde kimseye zararı olmayacak şekilde kullanmak son derece önemlidir.

Günümüzde medyumlar arasında hem güvenilir olanları bulmak hem de dolandırıcı olanları bulmak mümkündür. Dolandırıcı medyumlar özellikle insanlara umut vererek onların hayatlarını ellerinden almaktadır. Hal böyle olunca kısa süreli dahi bu kişilere inanan insanlar büyük hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Sahte medyum hocalar tarafından yapılan en önemli şey insanları kandırmaktır ve herkesin buna karşı tedbir alması zorunludur.

Dolandırıcı Medyumların Özellikleri

İşinin ehli olmayan ve sahte olan kişiler, insanları çok iyi bir şekilde ikna etmeye odaklıdır. Manevi olarak zor duruma düşen kişilerin kandırılmaya çalışılması en sık görülen şeylerden bir tanesidir. Medyumlar hakkında yapacağınız araştırmalar çerçevesinde önemli olan onların özelliklerini bilmektir.

Medyumların sahip oldukları en önemli özellikler:

 1. Dolandırıcı olan medyumların en önemli özellikleri ikna etmeleridir. Karşısındakileri çok çabuk bir şekilde ikna edebilirler.
 2. Sahte medyum hocalar, karşı tarafı her şeye güçlerinin yettiğine inandırırlar.
 3. Gerçek bir medyum net cevaplar verirken sahte bir medyum ise asla net konuşmaz. Her zaman her tarafa açık bir kapı bırakır.
 4. Sahtekarlar asla sizlere geçmişten bahsetmezler. Kendi geçmişleri hakkında konuşmaktan memnun olmazlar.
 5. Gerçek bir medyumun karşısında iken onun aradığınız kişi olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Bunun gibi farklı özelliklere sahip olan medyumlara ulaşarak sizler de istediğiniz şartları değerlendirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey kısa sürede istediğiniz ve aradığınız medyumlara ulaşmak olmalıdır. Bunun için bir nebze araştırma yapmak gerekir. Araştırmalarınızda ise hocalar hakkında yapılan yorumlar büyük etken sahibi olacaktır.

Sahte medyum hocalar hakkında günümüzde pek çok farklı konu gündeme gelmektedir. Burada sizlere düşen görev herhangi bir medyuma başvurmadan hakkında yapılan yorumlara göz atmaktır. Yorumlarda o hocaya giden ve bazı uygulamalarına şahitlik eden kişilerin görüşleri vardır. Bu görüşler gerçek görüşlerdir ve yaşanmıştır. Pek çok zaman kaybederek yaşayacağınız şeyleri kısa bir sürede okuyarak elde edebilirsiniz. Bu nedenle hocalar hakkında yapılan yorumlara önem vermelisiniz.

Sitemize de medyumlar hakkında pek çok yorum gelmektedir ve tüm yorumlar ana sayfa üzerinde yayınlanmaktadır. Yorumları okuyarak güvenilir medyumlara ulaşmak için önemli bir adım atmak isterseniz eğer hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Doğru ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?” hakkında 1 yorum

 1. sedanur

  oglumun hayatina giren kadin kotu bir insan aile yasantimiza uygun degil gecmisinde pek cok soylemek istemedigim ahlaksizliklar var yani bize gore bir kadin degil bizim ailemiz muhafazakar ama iste genc olunca gonul kapiliyor bir kere ben ne kadar konussam da vazgemedi oglum. bunun icin ali gurses hocaya islem yaptirdik sogutma amacli.
  bir haftada ogulumun tavirlari degisti kendisi demeye basladi dusundugum gibi biri degilmis diye
  aralarinda tatsizlik olmadan olaylar buyumeden cok sukur uzaklastilar birbirlerinden allah razi olsun ali beyden bu tur bir konuda destege ihtiyaci olanlara tavsiye ederim medyumali.com kendisinin sitesi

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir