Tarafsız Medyum Yorumları ve Şikayetleri

Medyum hocalar pek çok konuda insanlara yardımcı olmak adına sahip oldukları ilimleri geliştirmiş ve kendilerini bu alanda uzman hale getirmiştir. Çok küçük yaşlardan itibaren başlayan medyumluk eğitimi, medyum hocaların da özverili çalışması ile hayatımızda önemli bir yer tutmuştur. Tarafsız medyum yorumlarında okuyabileceğiniz üzere, sayısız medyum hoca pek çok konuda çalışmakta, insanların her zaman için ihtiyaç duydukları uygulamaları yapmaktadır.

Medyum hocalar, bir büyüye başlamadan önce bizlerin bilmediği ilimler ile özel çalışmalar yürüterek işe koyulur. Bu çalışmalar içinde, medyumların yapacağı uygulamayı net biçimde belirlemesini sağlayan, bakım adı verilen bir işlem bulunur. Medyumlarla ilgili deneyimlerini paylaşan insanların yazdığı tarafsız medyum yorumlarında okuyabileceğiniz üzere, işinin ehli olan her medyum hoca ilk olarak büyüyü nasıl yapacağını belirlemek adına özel bir inceleme yapacaktır. Bu sırada kullanılacak olan yöntem belirlenecek ve gereken çalışma yapılacaktır.

Tüm medyum hocalar çalışmaları belli bir temel üzerine kurar. Kurulan bu temel ise ilimler ile belirlenmektedir. Gerçek bir medyum hoca pek çok konuda uzman olsa da sadece yapabileceği büyüleri yapmayı tercih eder. Böylece, büyünün tutmama ihtimali veya herhangi bir başka durum söz konusu olursa karşı taraf mağdur edilmeyecektir.

Gerçek medyumlar ile çalışan bir kişinin mağdur edilmesi asla söz konusu olamaz. Gerçek medyum hocalar her zaman başarılı sonuçlar verir, tutmayan büyülerde bile mağduriyet yaratmamak adına gereken uygulamaları yapar.

Büyüler Basit Kavramlar Değildir

Hiçbir büyü çalışması basit bir kavram olarak görülmemelidir. Medyumlar, bu tarz çalışmaları yapabilmek için uzun süre eğitim alır ve farklı konularda kendilerini geliştirir. Tarafsız medyum yorumlarında olduğu gibi, en basit büyünün bile insanların hayatını çok farklı yollara soktuğu görülebilmektedir.

Gerçek medyum hocaların büyüleri sizi her zaman için memnun edecektir. Bu büyülerde çok karmaşık ilimler ve ciddi bir çaba gereklidir. Medyumlar bu işe ömürlerini adamış, bu sayede büyü yapmayı öğrenmiştir.

Tarafsız medyum yorumları, bir insanın işinin ehlini bulmasında en büyük yardımcısıdır. Her ne kadar büyüleri yapmak medyum hocanın sorumluluğunda olsa da bu büyüleri yapacak kişiyi bulmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Manevi Çalışmalar Mutlaka İşin Ehline Bırakılmalıdır

Medyumlar sayısız konuda insanlara yardımcı olur. Bu konuları öğrenmek ise uzun vakit almış, medyumlar halen belli konularda kendilerini geliştirmeye devam etmektedir. Gerçek bir medyum hoca, yapacağı her çalışma için mutlaka uzun süre deneyim kazanmalıdır.

Sıradan bir insanın büyü yapabilmesi mümkün olmadığı gibi böylesi bir teşebbüs kimi zaman tehlikeli bile olabilir. Gerçek medyumlar, manevi dünyadan asla zarar görmeyeceğinizi garanti ederek, size her zaman en iyi sonucu verecektir.

Tarafsız medyum yorumları da dahil olmak üzere, sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada bulabilirsiniz. Okumak, yorum yazmak, soru sormak ya da kendi deneyimlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Tarafsız Medyum Yorumları ve Şikayetleri” hakkında 3 yorum

 1. Ali hoca

  Merhaba size başımdan geçen olayı anlatmak ve fikir vermek istiyorum. Üzerinden altı ay kadar süre geçtiği için biraz unutmuş olabilirim yanlış olursa kusura bakmayın.
  Öncelikle yaptırdığım çalışmadan bahsedeyim medyum ali hocaya yaptırdığım işlem geri getirme büyüsüydü ama büyüde papaz büyüsü adında güçlü bir büyü kullanarak işimi çözmeyi başardı. Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde hep oradan iletişim kurduk telefonda herhalde sadece ilk aradığımda konuşmuşuzdur ancak mail şansı olmayanlar için numarasını da yazayım 05355906275… Ayrılık sebebimiz benim hatalarımdı. Kaç kere pişman olsam da eşim inatçı biri olduğu için affetmedi
  Çalışma başladıktan sadece bir hafta sonra arkadaşlarıma beni sordurduğunu öğrendim ben telefon açacaktım ama yine kötü sonuçlanır diye bekledim ben arayayım diye düşünürken iki gün sonra o telefon açtı anında. Konuştuk dertleştik beni özlediğini söyledi. Sonraki haftada resmen her şey eskisi gibi hiç olmamış gibi olmaya başladı. Büyünün etkisi iki haftada gösterdi kendini. Medyum ali hoca çok iyi bir insan ve bu süreçte hep yanımda oldu. Kendisine hem teşekkür ediyorum hem de herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. Nordic

  Özel bir meseleden ötürü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum ali gürses hoca ile çalıştım. Hocanın baştan beri bana olan yaklaşımı çok candandı sorunumu dinleyip çözmek için uğraştı. Vefk ile çözüleceğini söyledi ve bir haftada vefki gönderdi. Daha sonra üzerinden 10 gün kadar geçmesiyle sorunum yavaş yavaş çözülmeye başladı, şu an hayatım gayet yoluna girmiş vaziyette.

  Cevapla
 3. teşekkürler

  çok kritik bir iş için kendisine bir işlem yaptırdım ali gürses hocaya özellikle hızlı olması gerektiğini söylediğimden sağolsun çok hızlı şekilde ilgilendi ve işlemi yaptı. bir haftadan kısa sürede elime ulaştı gönderdiği çalışmam ve etkiside yine bir haftada görüldü işlemleri gerçekten sağlam ve güvenilir bir insan.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir