Tırnak Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Oldukça eski dönemlerden kalan bir büyü çalışması olan tırnak büyüsü medyum hocalar tarafından pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Kadim bir büyü olan tırnak büyüsü yapabilmek için özel malzemelere ve enerjilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Medyum hocalar bu büyü çalışmalarını yaparken mutlaka detaylı bir inceleme yapmalı, enerjiler konusunda hocaların detaylı bilgisi bulunması gereklidir. Her medyum tarafından yapılamayan tırnak büyüsü çalışması için her koşulda işinin ehli insanlarla çalışmak gerekir.

Medyumların her büyü çalışmasında farklı metotlar kullanılır. Her medyumun bireysel enerjisine göre özel bir yöntem belirlenmek zorundadır. Her insanın farklı bir enerji alanı bulunması nedeniyle, tırnak büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarından işiye özel yöntemler kullanılmaktadır.

Her gerçek medyum hoca tarafından alınması gereken özel eğitimler medyumluk mesleğinin temelini oluşturmaktadır. Bir medyum hocanın yeteri kadar bilgi sahibi olabilmesi büyü çalışmalarının doğru şekilde yapılması için önemlidir. Tırnak büyüsü gibi büyüler söz konusu olduğu zaman her zaman için işinin ehli medyumlar ile çalışılması gerekmektedir.

Tırnak büyüsü her medyum hoca tarafından farklı bir amaç için kullanılabilir. Genellikle ayırma gibi çalışmalarda kullanılıyor olsa da tırnak büyüsünün farklı amaçlarla kullanıldığı da bilinmektedir.

Tırnak Büyüsü Her Medyum Tarafından Yapılır Mı?

Tırnak büyüsü her medyum tarafından yapılamayan bir büyü çalışmasıdır. Çok kadim bir uygulama olması nedeniyle yalnızca bu işte uzmanlaşmış ve işinin ehli olmuş medyumlarla çalışılması gereklidir.

medyum şikayetleri

Tırnak büyüsü yapılırken medyumların bilgisi önemlidir. Bilgi sahibi olan medyum hocalar bu büyü ile ortaya çıkan enerjileri kullanmayı bilecek, farklı amaçlar için bu büyü çalışmasını yapabilecektir. Ayırma da dahil olmak üzere, soğutma veya bağlama gibi amaçlar için de bu büyü kullanılabilir.

Medyumların tırnak büyüsü yaparken kullandıkları büyü enerjileri çok değişkendir. Eğer doğru şekilde kullanılıyor olsa bile büyünün güçlü nefese sahip bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan çalışmalar etkisiz kalacaktır.

Tırnak Büyüsü Yapmak Ne Kadar Zordur?

Tırnak büyüsü yapmak düşünüldüğü kadar zor bir büyü çalışması değildir. Bu çalışmalarda medyum hocalar tarafından kullanılan enerjiler daha hafiftir. Doğru medyum hocalar tarafından yapılması, büyü yöntemlerinin doğru şekilde kullanılması halinde büyünün yapılmasında herhangi bir zorluk bulunmamaktadır.

Tırnak büyüsü yapan medyum hocalar çoğu zaman bu büyü yerine farklı büyü çalışmalarını tercih etmektedir. Aynı amaç için kullanılan papaz büyüsü diğer büyü çalışmalarına göre çok daha etkili olmaktadır. Papaz büyüsü uygulaması sadece işinin ehli tarafından yapılabilen, zor bir uygulama olduğu için mutlaka çalışmayı yapan medyumların güçlü bir bilgi birikimine sahip olması gerekir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Yapan Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Levent

    Ali Gürses hoca ile ben de çalıştım. Öncesinde birkaç kez başka medyumlar ile papaz büyüsü tecrübem oldu ama Ali Hoca ile ilk kez çalıştım. Diğerlerinden çok farklı bir tarzı olduğunu söyleyebilirim. Dİğerleri genelde asistanlarla yardımcılarla muhatap ediyor, bu hoca kendisi çıkıp ilgileniyor.
    Papaz büyüsünün tesirinden de memnun kaldım. Başka hocalar ile çalıştığımda bana çok garip süreler vermişlerdi. Biri iki ayda tutar demişti diğeri altı ay falan demişti. Ali hoca en fazla 21 günde sonuç alırsın dedi, doğru uygulanması gerektiğini söyledi detaylı şekilde konuştuk çalışmanın nasıl olacağını, kafamda soru kalmadı, yardım ediyor. Telefon ve mesajlara da hızlı cevap veriyor.
    Benim beklediğim sonucu almam çalışmadan altı gün sonra gerçekleşti. Her açıdan memnun kaldığım bir işlemdi gerçekten. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir