Etiket arşivi: medyum janel şikayet

Bursa Medyum Hocalar

Medyum hocaların güvenilirliği çalışma yapılan şehre göre değil, hocanın referanslarına ve ne kadar başarılı olduğuna göre değişmektedir. İster Bursa’da ister farklı bir şehirde olsun, işini iyi yapan bir medyum hoca her zaman güvenilirdir ve size hiçbir sorun yaşatmadan gerekli olan gayb kapılarını aralamanıza yardımcı olacaktır. Bursa medyum hocaları bu konuda özellikle başarılı ve yeteneklidir.

Türkiye’nin her noktasında kendini gerçek medyum olarak tanıtan fakat şarlatanlık yapan medyum hocalara rastlamak mümkün. Bu isimlere karşı önlem alabilmenin bir yolu olmadığı gibi, yalnızca çalışma yaptıracak kişinin dikkati ile engellemek mümkündür. Bursa medyum hocaları da Türkiye’nin diğer illerinde yaşananlar gibi, Bursa’da da sahtekar medyumlardan şikayet etmektedir.

Özellikle çaresizlik nedeniyle medyum hocalara başvuran kişileri hedef alan dolandırıcılar, zor durumlardan faydalanarak kişilerin tüm hayatlarını altüst etmektedir. Bursa medyum hocalarının ismini kullanarak, sanki uzun yıllardır medyumluk işi yapıyormuş ve tüm çalışmaları başarılıymış gibi davranan dolandırıcılar, insanların hem vakitlerini hem de paralarını çalmaktadır.

Bursa, medyumluk açısından fazlasıyla gelişmiş ve ilgi çekici bir kent. Özellikle doğu kültürünün etkisi altında olan kente, Türkiye dışından da pek çok yetenekli medyum hoca yerleşmiş durumda. Özellikle bu nedenlerden dolayı fazlasıyla ilgi çeken Bursa medyum hocaları, Türkiye’nin her noktasından insandan talep görmektedir.

Gerçek bir Bursa medyum hocası muhtemelen her alanda tecrübeli ve güvenilir bir isim olacaktır. İyi bir medyum hoca olmak için gereken, hem eğitim hem de deneyim şartlarını sağlayabilen Bursa şehri, medyumlar açısından fazlasıyla avantajlı bir bölge. Tarih boyunca medeniyetlerin geçiş noktasında olan kentte, nesillerdir devam eden pek çok medyum hoca ailesine de rastlamak mümkün.

Bursa medyum hocaları, sahtekarları içerisinden ayıklandığı sürece fazlasıyla güvenilir ve başarılı isimlerdir. Bu nedenle herhangi bir çalışma yapacağınız zaman mutlaka iyi bir araştırma yapmalı, çalışacağınız kişiyi buna uygun seçmelisiniz.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bursa Medyum Hocalar” hakkında 4 yorum

 1. melek

  İyi geceler. Almanya’ya çalışma yapan iyi bir medyum hoca bileniniz var mı?

  Ama lütfen medyum Dilek’i önermeyin. O kişiyle çalıştım dolandırıcı çıktı. Öneren herkes de pişman oldu.

  Eğer hala dolandırıcı olduğunu anlamadıysanız şöyle söyleyeyim, bir süre oyalıyor, sonunda çalışmayı yolluyor ekstra ödemeler yapıp.

  Kargonuz elinize geliyor ama dua kitabı veya başka bir dini kitap çıkIYOR.

  Arayıp sorduğunuz zaman yanlışlık olmuş diyerek tekrar kargo parası istiyor. Onu verdiğinizde de kargoyu göndermiyor ve engelliyor. Bana aynen bu şekilde yaptı. İyi hoca tavsiyelerinizi bekliyoum. Tşk.

  Cevapla
 2. Şamil

  Kiminin duası, kiminin parası derler. Bizim maddi durumumuz çok sıkışıkken istediğimiz büyüyü ücretinden daha aza yapan medyum Ali Gürses’e çok teşekkür ederim. Her yerde iyi yorum yaparak kendisini öveceğim.
  Bu yorumumun sebebi kesinlikle para mevzusu değil. Kesinlikle bununla bir alakası yok. Bizim için yaptığı vefk hakikaten çok yüksek etkiye sahip. Birkaç gecede gördük bunu. Vefkin tam etkiye ne zaman kavuşacağını tam bilemesek de medyum Ali Hoca’nın dediğine göre bir ayımız daha var. Ama allah razı olsun, daha şimdiden istediğimiz etki görülmeye başlandı. Dahasının da geleceğinden şüphem yok. İnşallah beklediğim gibi olur.

  Cevapla
 3. Çilem

  Medyumlara ve yaptıkları çalışmalara asla inanan biri değildim. Önyargılı olan arkadaşlar için özellikle bu yorumu yazıyorum çünkü ben de hayatım boyunca her zaman bu işlere çok büyük bir önyargı ile yaklaştım, hepsinin dolandırıcı olduğunu bile düşündüm, tüm bu fikrimi Medyum Ali Gürses isimli zat değiştirdi.
  Normalde hiç çalışma yaptırmak gibi bir fikir yoktu aklımda. Sevgilim ile evlenmek istiyorduk, bizim yaptığımız şeyler yeterli olmadı. Her seferinde farklı sıkıntılar ortaya çıktı, nasıl yapalım ne yapalım diye düşünürken arkadaşımın tavsiyesiyle evlilik vefki yaptırdım. Vefk yaptırmadan önce arkadaşıma dedim ki, eğer sorularıma cevap veremezse, doğru düzgün açıklama yapmazsa dalga geçer telefonu kapatırım. Bu kadar önyargılı yaklaştım düşünün.
  Ali hoca telefonda sorduğum her şeye içtenlikle cevap vermeye başladı. Adama karşı içim çok ısındı, hem saygılı hem ilgili yaklaştığı için güvendim ve çalışma yaptırmaya karar verdim. Yaptırdığım çalışmanın neticesi de beklediğim gibi oldu gerçekten.
  Ben böyle işlerin nasıl etki ettiğini bilmediğim için mucize olacak diye bekliyordum ama iş öyle değilmiş. Başlangıçta sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi görünürken ailemin ve sevgilimin ailesinin bizi evlendirmek amacıyla çabaları başladı. Bize daha yakın olduklar, buluşsanıza, bir şeyler yapın gibi şeyler söylemeye başladılar. Normalde görüşmemizi istemeyen kişiler bizim bir arada olmamızı istemeye başladı.
  En sonunda da evlilik vaktiniz geldi, çok yakışıyorsunuz gibi şeyler söylediler. Hatta sevgilimin annesi ikimiz birlikteyken çok yakışıyorsunuz dediğinde sevgilimle birbirimizin yüzüne bakışımız çok farklı oldu şaşırdık kaldık. Ali hocaya etkileri anlatmak ve teşekkür etmek için aradığımda da hemen tanıdı, bu bile aslında yaptığı işin arkasında ne kadar durduğunu gösteren önemli bir detay.
  Benzer sorunu olan arkadaşlar ulaşabilir kendisine 05355906275 telefon numarası.

  Cevapla
  1. Jasmin

   Çilem merhaba Ali hoca ile çalışmayı düşünüyorum ve epey dolandırıldim takdir edersin ki korkuyorum bu yorumu kaç yıl önce yaptın bilmiyorum ama samimi geldin yazmak istedim bu msj sana ulaşırsa cevap yazarmısın

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir