Fransa Medyum Hocalar

Fiziksel olarak var olduğumuz bu dünyada bir şey yaptığımız zaman doğrudan sonucunu beklememiz gayet normal bir şeydir. Manevi alemlerde ise böylesi bir durum asla söz konusu olamamaktadır. Fransa medyum hocaları da dahil olmak üzere bir medyum hoca tarafından yapılan çalışmanın sonuç verebilmesi için önce karmaşık süreçlerden geçmesi, fizik kurallarının bile işin içine katılmadığı gayb alemlerinin özel şartlarını sağlaması gereklidir.

Bir büyü yapıldığı andan itibaren çok karmaşık bir süreç başlar. Fransa medyum hocaları, büyülere başlarken önce enerjiyi toplar, daha sonra bu enerjiyi istenen şekilde yönlendirir. Yapılan yönlendirmeler neticesinde ise enerjinin istenen tesiri gösterdiğinden emin olunur.

Elbette tüm bu süreçte sadece basit bir işlem gerçekleştirilmez. Medyumlar, bunu yapabilmek için ilimlerin gücünden yararlanır. Bu ilimleri tam olarak anlamak için bile hayat boyu süren, kadim bir eğitim sürecinden geçilmelidir. Fransa medyum hocaları, bu meslekte ilerleyebilmek için bu eğitim sürecinden geçmiş olmalıdır.

Manevi dünyada bizim dünyamızda var olan kurallar yoktur. Bu alemlerde fizik kanunları ile sınırlandırılıyor olsak da öte alemlerin enerjilerinin hiçbir sınırı bulunmaz. Bu durum hem avantaj hem de zorluklar getirmektedir.

Bu durumun en büyük avantajı, Fransa medyum hocalarının istedikleri tüm büyüleri mesafelere bağlı olmadan yapabilmeleridir. Uzaktan da büyü yapılabilmesi, maneviyatın sınırsız bir yer olmasıyla alakalıdır. Bu durumun yarattığı zorluk ise hiçbir zaman insanlar tarafından tam anlaşılamayacak olması, her zaman gizemlerle karşımıza çıkacak olmasıdır.

En Etkili Büyü Yöntemleri Nelerdir?

Fransa medyum hocaları, kendilerine başvuran kişilerin her zaman için istenen etkiler ile memnun kalmasını hedefler. Bunun için de kadim dönemlerden gelen büyü yöntemlerini kullanarak çalışmalarını yapar.

Medyumların kullandığı her büyü yöntemi daha önce etkinliğini ispatlamış ve kesine yakın ihtimalle tutacak olan yöntemlerdir. Elbette tüm bu etkiler medyumun nefes gücüne ve tecrübesine bağlı olsa da hiçbir gerçek medyum hoca mağduriyet yaşatmak istemeyecektir.

Fransa medyum hocaları da olsa başka medyumlar da olsa hiçbir zaman bir çalışmanın en etkilisi denilerek ön plana çıkarılması mümkün değildir. Her çalışmanın özel tesirleri vardır ve tüm büyü yöntemleri yerine göre en etkilisi olabilir.

Hangi Büyüler Daha Yoğun Etki Gösterir?

Bir büyünün yoğun etki gösterebilmesi ilk olarak medyum hocanın nefesine, bilgisine bağlıdır. Profesyonel bir medyum tarafından yapılmış büyüler her zaman için istenen etkiyi gösterecektir.

Etkinin yoğun olması ise sizin enerjiniz ile büyünün uyumuna bağlıdır. Fransa medyum hocaları, bunu sağlamak için her çalışmadan önce uygun yöntemleri özenle belirlemektedir. Güvenilir bir medyumun yaptığı tüm büyüler yoğun etki gösterir ve istenen sonucu verir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini tarafsız olarak ana sayfada yayınlamaktayız. Tüm bunları okumak ve dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Fransa Medyum Hocalar” hakkında 2 yorum

 1. Papaz büyüsü

  Papaz büyüsü ile ilgili araştırma yaparken çok karmaşık şeyler görmüştüm kimisi tutuyor diyor kimisi tutmuyor diyor. Ben aşk için yaptıracaktım, daha doğrusu zaten var olan ilişkimi kurtarmak için diyebilirim. İkimizin de ilgisi azalınca arada soğuma başladı, hep uzaklaşmaya başladık birbirimizden. Bunu da nasıl çözeceğimiz malum, büyüye başvurmak durumunda kaldım. Ali Gürses hocayı Güneş Gazetesi’nde tesadüfen gördüm, havastan bahsetmiş, benim de daha önceden araştırdığım, bildiğim bir konuydu. İlim bilgisini anlatmış, bir sürü püf noktadan bahsetmiş. Hoşuma gidince biraz hocayı derinlemesine inceledim, binlerce kişiye yardım etmiş, kendi kendime dedim bu adamla çalışılır, bir deneyelim bakalım. Aradım, ilgisi alakası çok iyiydi, hep telefonlarıma cevap verdi, mesajlarıma kısa sürede döndü, hatta bir ara çok soru sordum ona rağmen tek kelime etmeden ilgili alakalı davranmaya devam etti. İşlemi dediği gibi bir haftada gönderdi, 21 güne kadar beklemek gerekebilir demişti ama dördüncü gün kocaman bir çiçek aldım, bir hafta geçti ikimiz adına rezervasyon yaptırmış spa merkezinde, sonra hediyeler, ilgiler alakalar resmen ilk tanıştığımız güne döndük. Ne zaman tuttu ne zaman etki etti farkında bile değilim gerçekten çok aniden gelişti. Şu an inanılmaz mutluyuz iyi ki Ali beye denk gelmişim çalışma için diyorum. Umarım kimsenin bu işlere yolu düşmez ancak böyle bir ihtiyacınız varsa Ali hocadan destek almanızı tavsiye ederim telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com maillere de hızlıca dönüyor.

  Cevapla
 2. rasim

  Medyum tecrübesi olan bir insan olduğum için kolay kolay yanılmam sanıyordum ama Medyum Gizem beni yanıltmayı başardı açıkcası. Dolandırıldığımı da çok geç anladım.
  Vefk yaptırdım, normalde çok iyi araştırırım ama bu sefer nedense araştırmadan birine güvenmek geldi içimden, çok yanlış yapmışım. Muhtemelen telefonda yaptığı göz boyamalardan sonra bu güvenilir diye düşünüp ikna oldum, nasıl oldu tam bilmiyorum, boşluğuma geldi.
  Vefk eve geldi, sorun yok gerçekten de dediği sürede gönderdi. Zaten güvendiğim için hiç şüphelenmedim. Etkisinin de geleceğini düşünüyorum, daha önce çalıştığım kişiler hep 40 gün diyordu, bu da öyle dedi diye bekliyorum bekliyorum. 40 oldu 80 oldu yine etki göremedim, aradım numarası değişmiş. O da olabilir dedim yine iyi niyetle düşünüp.
  Artık üstünden üç ay geçince bir açayım şu vefki acaba hatalı mı diye imamhatip okuyan arkadaşımı çağırdım. Abdest aldık içini açtık deriye boş kağıdı sarmış yollamış. Ben kandırılmam diye düşünürken kadın beni üç ay boyunca ayakta uyutmuş resmen. Yeni çalışacak arkadaşlar zaten çalışmasın bu kişiyle ama daha önceden çalıştıysanız da bence bir kontrol edin yaptırdığınız işlemleri, boş çıkma ihtimali çok yüksek.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir