Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Ayırma veya soğutma büyüleri, birbirlerini yıllardır seven kişileri dahi çok kısa sürelerde düşman edebilecek güce sahiptir. Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile birlikte süreci yakından gözleyen kişiler, ortamda büyünün varlığından şüphe edebilirler. Bu durumda bir medyuma danışarak büyünün varlığından emin olmak ve sonrasında bozdurmak isteği gerçeğe dönüştürülebilir.

Ayırma büyüleri, özellikle ortada hiçbir neden yokken görülen kavgalar ile fark edilebilir. Bunun haricinde büyünün fark edilebilmesini sağlayan diğer nedenlerde şunlardır:

  • Aniden ortaya çıkan ilgisizlik
  • Cinsel isteksizlik
  • Birlikte vakit geçirmekten kaçınmak
  • Sadece eşe değil aynı zamanda onun ailesine de kötü davranmak

Bunun gibi şeyler zamanla azalacağı halde aksine büyü etkisi ile sürekli olarak şiddet artırır. En sonunda konu çözülemez boyutlara gelir ve evli çiftler ayrılır, ortaklıklar bozulur. Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır konusu ile birlikte artık bu etkiler, büyünün etkilerinden birkaç tanesi olarak kabul edilmektedir.

Büyü, kendisini sadece bu etkilerin tamamı görülecek şekilde açığa çıkarmaz. Birkaç tanesi belirti varsa eğer o zaman büyüden şüphelenmek doğru olacaktır. Bununla birlikte kısa süre içerisinde büyünün etkilerini görmek ve akabinde çözüme başvurmak gerekir. Büyünün çözülmesi içinse ilk yapılması gereken şey güvenilir bir tane medyum bulmaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Yukarıdaki etkiler fark edildikten sonra büyüden tam emin olmak yine de olanaksızdır. Emin olmak için yapmanız gereken 2 şey vardır.

  • Tılsımlı bir nesne bulmak
  • Güvenilir medyuma görünmek ve ondan büyü olduğunu teyit ettirmek

2 seçenekten bir tanesi artık sizin büyüden tam olarak emin olmanızı sağlar. Büyüden emin olduktan sonra ise onu bozmak gerekir. Özellikle henüz olgunluk aşamasına erişmeyen büyü daha hızlı bir şekilde bozulur ve etkileri fazla görülmez. Ancak büyünün geç fark edilmesi sonrasında ise etkisinden kurtulmakta büyüyü bozmakta zordur. Bundan dolayı şüpheleriniz varsa ve herhangi bir nesne bulamadıysanız ilk olarak medyuma görünmek en akıllıca yollardan bir tanesidir.

Ayırma Büyüsünün Etkisini Azaltma Yolları

Her büyüde olduğu gibi ayırma büyüsünde de görülen etkilerin azaltılması için bazı yöntemler mevcuttur. Bunlar:

  • Sürekli gusül abdestli bir şekilde dolaşmak
  • Kişilerin zinadan uzak durulmasının sağlanması
  • Zaman zaman sirkeli su ile banyo yapmak
  • Yaşanılan ortamın temizliğine dikkat edilmeli

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır ile birlikte sonuç alana kadar büyünün etkisinin azaltılması da bu şekillerde sağlanabilir. Ayrıca bununla birlikte insanlar büyünün etkisinin azaltılması ile kimi zaman büyüden tamamen kurtulabilmektedir. Ancak bu işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesi için güvenilir bir medyumun bulunması gerekir. İnternetten dahi yapılacak olan küçük bir araştırma ile gerçek bir medyum bulmak mümkündür.

Sitemizin ana sayfasında tarafsız olarak sizler tarafından gönderilen yorumlar toplanmaktadır. Tarafsız olarak yayınlanan bu yorumlarda medyumlar hakkında detaylı bilgiler bulunur. Yorumları inceleyerek güvenilir bir medyuma ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir