Kendimizde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Evrensel bir olay olan büyü geçmişten günümüze kadar her toplumda görülmüştür. Her toplumun muhakkak cadı, büyücü veya şaman olarak anılan bir mazisi vardır ve onlarda büyünün etkileri net bir şekilde görülmektedir. Eskiden daha az ihtiyaç duyulan büyü günümüzde her yerde karşılaşılan mistik bir hadise olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız diye baktığımızda ise karşımıza pek çok belirtinin çıktığını fark ederiz.

Büyüler, dünya üzerinde pek çok dengeyi değiştirebilen mistik hadiselerdir. Büyü yapılması öncesinde veya sonrasında insanlar pek çok farklı şekilde bunun etkisini görebilir. Mesela, yakınlarınızdaki bir kişiye yapıldı ise onun hareketlerinin doğrudan değiştiği görülebilmektedir. Ancak size yapıldı ise de bir anda her şeyin bıçak gibi kesildiğini fark ederek büyünün varlığı anlaşılabilir.

Büyünün etkisini görmek ve onu anlamak için bir büyünün yapılış amacı çok önemlidir. Çünkü her büyünün kendisine göre farklı belirtileri vardır. Mesela;

  • Şans büyüsünde kendinizi çok şanslı göreceğiniz pek çok hadiseye şahitlik edersiniz.
  • Ayırma büyüsünde eşinizle veya sevgilinizle sürekli olarak tartışırsınız.
  • Kariyer büyüsünde kariyerinizin üst sıralara çıktığını görürsünüz.
  • Evlilik büyüsünde bir anda kısmetinizin açıldığını görürsünüz.
  • Geri getirme büyüsünde eski sevgilinize tekrar geri döndüğünüzü görürsünüz.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu ile birlikte sizlerde kısa süre içerisinde büyünün varlığını görebilirsiniz. Bu sizlerin mantık yolu ile birlikte aslında neler yapmanız gerektiğine dair önemli bir bulgudur. Hayatınızda yaşadığınız keskin dönüşlerin sayısı ve alanı giderek artıyorsa ve her şey kötüye sarıyorsa o zaman büyünün etkisini görebilirsiniz.

Kendimize Yapılmış Büyü Nasıl Bozulur?

Tarafınıza büyü yapıldığını görebilir ve sonrasında onun bozulması konusunda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Bu durumda yapılması gereken şey güvenilir bir tane medyum bulmaktır. Güvenilir bir medyum bularak kısa zamanda büyünün etkilerinden kurtulmak mümkündür. Ancak o medyumu nasıl bulacaksınız?

  • İlk olarak internet üzerindeki kaynaklarda araştırma yapabilirsiniz.
  • Sonrasında hocalar hakkında veri, bilgi toplamaya başlayabilirsiniz.
  • Topladığınız veri ve bilgiler ile birlikte medyumlar hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz.
  • Son olarak ise yapmanız gereken şey doğru olan medyuma karar vermektir.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu sonrasında büyünün varlığından şüphelendiğinizde artık güvenilir bir medyum araştırmasına başlamalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken nokta tam olarak dolandırıcıların tuzağına düşmemeye odaklanmaktır. Çünkü bu kişiler sizlerin zaten manevi olarak bitmiş halini kullanarak sizi daha çok bataklığa çekerler. Tek istekleri sizden maddi menfaat sağlamak olsa dahi sonrasında sizi daha kötü ve işin içinden çıkılamaz bir hale sokarlar. Bu nedenle dolandırıcılardan ziyade güvenilir bir medyum bulmak ve onunla yola devam etmek en doğrusu olacaktır.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu sonrasında aradığınız hocayı web sitemizdeki yorumlara bakarak bulabilirsiniz. Bu yorumlar ile birlikte hocalar hakkında bilgiler almanız, onların yaptığı işlemleri görmeniz mümkündür. Sizler de yorumlara bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir