İkna Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü söz konusu olduğunda insanların bugüne kadar yaptıkları her türlü karar, sosyal yaşamlarında uyguladıkları tüm normlar işin içerisine dahil olabilir. Büyü, direkt olarak manevi alemlerle bağlantılı olduğundan ve bu alemlerin sonsuz bir kudrete sahip olmasından dolayı, medyum hocalar vesilesi ile istenen her konuda çalışma yapılabilir. Dünyevi alemde elde etmekte zorlandığımız pek çok şeyi medyum hocaların vesilesi ile bu sonsuz evrenden alabilir ve en iyi şekilde faydalanabiliriz.

Örnek vermek gerekirse, ikna büyüsü neredeyse her alanda kullanılabilmektedir. Bu büyünün iş içni olanı da, evlilik için yapılanı da en iyi sonuçları vermek için hazırlanır. Medyum hocalar, manevi alemleri hayırlı işler için yönlendirerek gerekli büyüleri uygular. Bu uygulamalar ise, belli bir süre içerisinde etki ederek hayatımıza yön verir.

Büyü söz konusu olduğunda, manevi alemlerdeki enerjilerimize en yakın olan duygu, aşk, en fazla rağbet gören konuların başında gelir. Neredeyse her büyü içerisinde biraz olsun bu konu geçtiği için, ikna büyüsüne de dolaylı yoldan müdahil olmaktadır. Pek çok insan, medyum hocalara uzun süredir birlikte oldukları fakat evlenmeye ikna edemedikleri veya evlenmeye karar verseler bile ailelerinin kabul etmediğinden şikayet ederek başvurmaktadır.

Evlilik ile sonuçlanabilen ikna büyüleri, özellikle son dönemlerde fazlasıyla yaygınlaşmakta. Medyum hocalar, bu konuda gereken herkese ikna büyüsü yapmak suretiyle, istenen hayırlı işi sağlamakta ve insanların mutlu bir yuva kurmasına vesile olmaktadır. İkna büyüsü kullanılarak evlenmek mümkündür. İster karşı taraf ikna edilmek istensin, ister karşı çıkan akrabalar, medyum hoca işini düzgün şekilde yaptığı ve doğru teknikleri uyguladığı sürece, evlilik ile sonuçlanan bir bağ kurulacaktır. Yine bununla birlikte, ikna büyüsü neticesinde yapılan evlilik hiçbir sorun yaşamadan, doğal bir aşk bağı ile sürecektir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

İkna Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 2 yorum

 1. berna

  HAYIRLI SABAHLAR

  Medyum Ayhan’ı kimseye önermiyorum. Hoca olduğuna dair ciddi şüpheler var. Muska diye yollamış olduğu işin içinden olmaması gereken dualar çıktı. Yazım hataları var, bazı dualar tamamen uydurma. Kimden öğrendiyse böyle şeyler yolluyor. Bu şekilde olması hem etkisiz olur hem de şirke girer.

  Allah’ın ayetleriyle şaka olmaz, yanlış olmaz. Gerçek hoca değilse bu tarz işlere hiç bulaşmaması lazım.

  Yaptırana da günah olur. Dikkat edin işinin ehliyle çalışın yoksa hiç çalışmayın daha iyi.

  Cevapla
 2. Çelik

  Selamlar öncelikle, kendi kolay inanma sorunum nedeniyle bikaç kişiye salak gibi çok büyük paralar kaptırdım bir de işin içinde aşk olunca insan çaresizce her şeyi yapası geliyor.
  Hepsini geçtim, en son artık olmayacak gözüyle bakarken allah ondan razı olsun medyum ali gürses hocayla tanıştım. Yorum sitelerinden birinde görmüştüm başta güvenemedim ama çok kişi tavsiye edince arayıp konuşayım dedim. Telefonu 535 590 62 75 Aradım hocaya uzun uzun derdimi anlattım, hiç kötü söz söylemeden dinledi.
  En sonunda papaz büyüsü tavsiye etti. Yapalım dedim. Yaptırmayı düşünenler için 1 – 21 günde etki ediyormuş. Birkaç kez karar değiştirmiş olsam da iyi ki yaptırmışım. Şimdi yedinci gündeyim, aramızda belli olan bi çekim var, daha nasıl ilerleyecek çok heyecanlıyım. Arkadaşlarım bile sizin aranızda ne var diye sormaya başladı. Hiçbir zaman umudu kesmemek ve sabırla beklemek lazımmış onu anladım.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir