Konya Medyum Hocalar

Psişik anlamda duyarlı (hassas) olan medyum hocaların bilinen özellikleri vardır. Normal insanların algı kapasitesinin çok üstünde bir algıya sahiptir. Hemen hemen hepsi duru gçrü, duru işiti veya duru hissediş yetisinden en az bir tanesine sahiptir. Duru görü, işi olay ve konu ile ilgili görüntülerin görülebilme veya duyulabilme durumudur. Yetenek olarak görülen özellik sadece medyum hocalarda vardır. Genelde sonradan medyum olma isteği ile dolu insanlar belirli seanslardan sonra bu özelliklere sahip olabileceğini düşünür.

Medyumluk doğuştan gelen bir yetenek olduğu için sonradan kazanılması ihtimali yoktur. Medyum hocalar uzun yıllardır insanların daha iyi bir hayat sürmesine ve sıkıntılarından kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Büyü yapma ve bozma çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlayan medyum hocalar büyü etkisindeki bir kişinin refaha ermesini sağlayabilir. Büyü bozma yapmaktan daha zor bir işlemdir. Bunun için alanında başarılı daha önce büyü yapan medyum hocalara başvurmak en doğru çözüm olacaktır.

Medyum hocalar Konya gibi bir çok ilde insanlara yardımcı olmak için büyü de yapabilir. Ak büyüler olarak tanımlanan ve insanların masum istekleri için yapılan çalışmaların iki taraf için de hiçbir zararı yoktur. Kimileri, büyü yapılan kişinin çok fazla sorun yaşayacağını düşünür. Fakat bu durum ak büyüler için geçerli değildir. Evlilik, sohbet ve muhabbet, bağlama gibi büyüler medyum hocalar tarafından sıklıkla yapılır.

Ayrıca medyum hocalar ile sorunlarınızı rahat bir şekilde konuşabilirsiniz. Kendileri son derece güvenilir ve sır saklayan insanlardır. Konya medyum hocaları arasında araştırma yapan, yardıma ihtiyacı olanların dikkatli olması gerekmektedir. Zira Konya’da hizmet veriyorum diye vaadlerde bulunan pek çok dolandırıcı vardır. Bu kişiler sadece insanların duyguları ile oynar.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Konya Medyum Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Güler

    Selam aleyküm… Medyum Erpah’a papaz büyüsü yaptırmıştım, büyü tutmadı. Büyü tutmadığını duyduğu anda hocanın egosu incindi galiba, bana küfürler ve hakaretler etmeye başladı, ağza alınmayacak laflar etti.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir