Gerçek Medyum Şikayetleri ve Tavsiyeleri

Dünya kurulduğu günden beri gayb alemleri hayatımızda olmuş ve yaşantımız üzerinde önemli etkiler yaratmıştır. İşinin uzmanı medyum hocalar tarafından kullanılabilen bu alemler, bizlerin maneviyatı tanıması ve yarar elde edebilmesi için gönderilmiş birer hediyedir. Gerçek medyum şikayetlerinde görüleceği üzere, dolandırıcı ve sahte medyumların varlığını da unutmamak gereklidir. Ancak, her ne kadar bu alanda sahtekarlarla karşılaşmak mümkün olsa da güvenilir medyum hocaların da her daim var olduğu, bu kişiler sayesinde öte alemin en iyi şekilde kullanılabildiği unutulmamalıdır.

Gerçek medyum şikayetleri, maneviyat ile ilgili herhangi bir işlem yaptıracak herkes için önemlidir. Bu şikayetler, hangi medyum hocanın dolandırıcı hangisinin güvenilir olduğunu anlamanın en kolay yoludur. Gerçek bir medyum hoca hakkında asla şikayet görmek mümkün değilken, dolandırıcılar bu şekilde ifşa edilmektedir.

Medyum hocalar, bu alanda eğitim almaya başladıkları andan itibaren insanların mağduriyet yaşamaması ve her zaman isteklerinin yerine gelmesi adına çalışmaktadır. Yapılacak olan çalışma her ne kadar zor olursa olsun, güvenilir bir medyum hoca tarafından yapıldığı takdirde en etkili sonucu verecek ve istenen etkiyi sağlayacaktır. Gerçek medyum şikayetlerinde karşımıza çıkan sahte hocaların aksine, güvenilir medyumların asla tutmayacak çalışmaları yapmayı kabul etmediği de bilinmektedir.

Güvenilir medyum hocalarınişlem yapmaya bakım çalışmaları ile başladığı bilinmektedir. Bakım, medyum hocaların gayb dünyasındaki enerjileri incelemesi, yapılacak olan işlemi belirlemesi için kullanılmaktadır. Öte alemleri iyi şekilde inceleyen bir medyum hoca, hangi işlemin tutma ihtimalinin düşük, hangisinin yüksek olduğunu belirleyecektir. Bu sayede, tutmayacak bir çalışmanın yapılmasının önüne geçilecek, hiçbir mağduriyet yaşatılmayacaktır.

Manevi dünyalara dair işlemler her ne kadar zor olursa olsun, güvenilir medyum hocalar ile çalıştığınız sürece mağdur edilme ihtimaliniz olmayacaktır. Bu hocalar, en zor hallerde bile isteklerinizi yerine getirecek eğitime, nefes gücüne sahiptir.

Her Büyünün Belirli Zorlukları Vardır

Gerçek medyum hocalar tarafından da belirtildiği üzere, yapılacak olan her türlü manevi çalışmanın çok çeşitli zorlukları bulunmaktadır. Dışarıdan bakıldığında, işlem ne kadar kolay gibi görünse de aslında tüm çalışmaların oldukça karmaşık enerjiler içerdiği unutulmamalıdır.

Gerçek medyum şikayetleri nereden okunur bildiğiniz sürece, hangi medyum hocanın ne gibi bir çalışmada başarılı olacağını anlamak oldukça kolaydır. Gerçek hocalar hakkında şikayet olmadığı gibi, pek çok insan tarafından yazılmış teşekkür mesajlarını da görmek mümkündür.

Her büyü, manevi dünyada var olan ve bizlerin çıplak gözle göremediği enerjiler sayesinde yapılmaktadır. Bu enerjiler, medyum hocaların en zor durumlarda bile danışabildiği, bizleri doğrudan etkileyen güçlerdir. İşinin ehli bir medyum hoca, söz konusu enerjileri en iyi şekilde kullanmayı yıllar süren eğitimleri ile anlamaktadır.

Her İsteyenin Medyum Olması Mümkün Değildir

Güvenilir medyum hocalar, medyumluk eğitimine başlamadan önce mutlaka belirli konularda yeteneklere, niteliklere sahip olmak zorundadır. Bunların en başında, medyum hocanın nefes gücü gelmektedir. Nefes gücü, sonradan kazanması mümkün olmayan ve sadece doğuştan gelen bir güç olarak bilinmektedir. Bu güce sahip olmayan bir kişi en basit gibi görünen büyüyü bile yapamayacaktır.

Yine aynı şekilde, her medyumun gaybi ilimleri iyi şekilde bilmesi de önemlidir. Gerçek medyum şikayetlerinde adı geçen sahte medyum hocalar, ilimler konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmadığı için bu kişilerin büyü yapması, bakım gerçekleştirmesi imkansızdır.

Yaptıracağınız işlem ne olursa olsun, mutlaka medyum hocalar hakkında detaylı bir araştırma yapılması tavsiye edilmektedir. Gerçek medyum şikayetlerini okuduğunuz, doğru medyumu bulduğunuz sürece öte alemler hayatınızdaki en büyük hediye olacaktır.

Sizden sitemize gelen tüm medyum yorumlarını incelemek, soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir