Yumurta Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü çalışmalarında kullanılan enerjiler istisnasız bir şekilde metafizik alemlerinden gelmektedir. Yumurta büyüsü veya herhangi bir başka çalışma için de kaynak her daim metafizik alemleri olacaktır. Medyum hocalar, bu alemlerden aldıkları enerjileri kullanarak etkili büyü çalışmaları yapmakta ve insanların istedikleri sonucu almasını sağlamaktadır.

Yumurta büyüsü gibi büyü çalışmalarında mutlaka detaylı bir araştırma yapılması gereklidir. Bu araştırma medyum hocalar tarafından ruhani boyutta yapılır. Halk arasında kimi zaman bakım olarak da adlandırılan bu çalışmalar yapılacak olan büyü işleminin kesin sonuç vermesinde etkilidir.

Bakım sırasında ayrılması istenen kişilerin üzerinde herhangi bir yabancı büyü tesiri olup olmadığı anlaşılır. Eğer kişilere böylesi bir etki görülüyorsa önce büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Elbette bu durum her zaman için geçerli değildir. Bazı yumurta büyüsü çalışmaları herhangi bir enerji tesiri altında olan kişilere bile yapılabilmektedir. Bununla ilgili en doğru karar medyum hoca tarafından yapılacak inceleme sonucunda verilir.

Medyum hocalar yumurta büyüsü ile ortaya çıkan enerjileri pek çok farklı amaçla kullanabilir. Bu enerjilerin neler olduğu sadece medyumların eğitimleri ile bilinir. İnsanlar farklı enerjilerin kullanıldığını biliyor olsa bile asla tanımlayabilecek kadar detaylı bilgiye sahip olamayacaktır. Bu işlem sadece işinin ehli olan medyum hocalar tarafından, yoğun hesaplamalar ile bilinebilen bir konudur.

Her medyum büyüler konusunda çeşitli uzmanlıklara sahiptir. Bazı medyumlar aşk büyüsünde uzmanlaşmışken bazı medyumların yumurta büyüsünde uzmanlaştığı görülebilir. Doğal olarak bu konuda uzman bir medyumla çalışmak yaptıracağınız büyüden daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Yumurta Büyüsü Yapmak Zor Mudur?

Yumurta büyüsü yaparken kullanılan duaların hesaplanması biraz zahmetli bir işlemdir. Bu aşama büyünün zorluğundan değil karmaşıklığından ve vakit istemesinden dolayı zahmetlidir. Uygun yöntemleri bilen medyum hocalar büyü yapımında herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaktır.

Bir medyum hoca yumurta büyüsü yaparken mutlaka dikkatli davranmak zorundadır. En ince ayrıntının bile doğru hesaplanmasını gerektiren bu büyüde etki alabilmek medyumu iyi seçmeye bağlıdır. Profesyonel medyum hocalar en zorlu işlemler için bile yumurta büyüsü kullanabilirken diğer medyumların başarısız olma ihtimali daha yüksek olacaktır.

Tüm Medyumlar Yumurta Büyüsü Yapabilir Mi?

Her medyum diğer alemlerle alakalı enerjileri kullanmayı biliyor olsa da yumurta büyüsü gibi çalışmaları yapamadığı görülebilir. Medyum hocaların bilgileri belli büyüler için sınırlı olabilmektedir. Kimi medyumun yumurta büyüsü yapmayı bilmediği de görülebilir.

Yumurta büyüsü yerine çoğu zama daha hızlı ve yoğun tesirli büyüler tercih edilmektedir. Bu büyülerin başında medyum hocaların en çok kullandığı ve bu alanda en etkili büyü olarak bilinen papaz büyüsü gelir. Medyum hocalar çoğu zaman yumurta büyüsü yerine papaz büyüsü yapmayı tercih eder.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. murat

    İNSANLAR COK GUVENİLMEZ OLMUS YEMİN EDERİM BOYLE İS OLMAZ YA YETER ARTIK DİYORUM BASKA BİSEY DEMİYORUM BİRİLERİ BUNLARA DUR DESİN ARTIK CUNKU BIZ BISEY YAPMAZSAK BU DOLANDIRICILARIN ONU KESILMEYECEK
    MEDYUM EMRE DİYE BİRİ VAR ÜC AY ONCE PARA KAPTIRDIM BUNA PARAMI ALIP ENGELLEDIGI ICIN AYNI ADAM YINE DEVAM EDIYO BUGUN BASKA MEDYUM ARARKEN YINE DENK GELDIM AYNI NUMARA FARKLI ISIM DEVAM EDIYOLAR SIMDI ISMI MEDYUM AHMET OLMUS ARADIM AYNI SES SESLERİ HIC UNUTMAM BEN AYNI KISI NUMARALAR YAPMAYA DEVAM EDIYOR IFSA OLDUKCA

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir