Gaziantep Medyum Hocalar

Türkiye’nin her ilinde özel olarak medyumluk çalışmaları gerçekleştiriliyor ve tüm şehirlerde benzersiz sonuçlar alınıyor olsa da, bazı illerde gerçekleşen çalışmalar çok daha verimli sonuçlar verebilmektedir. Bu durum kimi zaman şehirlerin tarihlerinden ve sahip oldukları manevi atmosferden kaynaklandığı gibi, kimi zaman bölgede yaşayan medyum hocaların bireysel yetenekleri nedeniyle de gözlemlenebilir. Bu iki faktörün de birleştiği benzersiz şehirlerden biri olan Gaziantep, hem Gaziantep’daki medyum hocaların kalitesi ile, hem de şehrin manevi atmosferi ile birleşerek tüm çalışmalarda gerçekten verimli sonuçlar alınabilmesini sağlamaktadır.

Gaziantep medyum hocaları hakkında bilgi sahibi olan herkesin ortak olarak belirttiği görüş fazlasıyla olumlu. Hem tecrübeleri hem de bazı özel çalışmalarda uyguladıkları alternatif yöntemler ile benzersiz bir deneyim sunan bu medyum hocalar, talep edilen tüm konularda istenen çalışmayı hakkıyla yerine getirebiliyor.

Gaziantep’daki medyum hocalar, özellikle muska ve vefk gibi konularda diğer şehirlere kıyasla çok daha fazla tercih edilmekte. Geleneksel olarak uyguladıkları pek çok yöntem bulunması, bu hocaların yaptıkları çalışmaları diğerler illere kıyasla daha özel kılmaktadır.

Muska ve vefk çalışmaları haricinde, büyü alanında da Gaziantep medyum hocalarının yetenekleri tüm Türkiye tarafından bilinmektedir. Gerçek bir Gaziantep medyum hocası, talep edilen çalışma ne kadar zor gibi görünse de, sonucunda benzersiz şeylerin ortaya çıkabileceği uygulamalara imza atabiliyor.

Gaziantep medyum hocaları, büyünün her alanında çalışmalar gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip. Yaygın olarak ak büyü çalışmaları yapıldığı görülse de, bazı medyum hocaların kara büyü çalışmalarını da kabul ettiğine rastlamak mümkün.

Gaziantep, özellikle doğu ekolünden çok fazla geleneğe sahip olduğu ve bu gelenekleri takip eden Gaziantep medyum hocalarının çoğunlukla kırsal kesimlerde el verme yöntemi ile bu gelenekleri öğrenmesi nedeniyle medyumluk alanında istisnai ve özel bir şehir olarak kabul görmektedir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Gaziantep Medyum Hocalar” hakkında 2 yorum

  1. melda

    selam herkese ben ali gurses hoca ile ilgili gorus bildirmek istiyorum. Kendiyle iki defa papaz buyusu uzerine calistim. Birincisi asik etme icindi ikincisi sogutma icindi. Gecen sene yapilan ilk buyu sayesinde bugun hala mutlu bir nisan sürecim var allaha cok sukurler olsun. Ikinciyi de aslinda birazcik benim korkum kiskancligim yuzunden yaptirdim cunku nisanlimin kavgali oldugum bir arkadasi yakin arkadasi devamli temas halinde gonlunu celecek gibi geceleri mesaj atmalar falan derken kac kere uyarmama ragmen gereksiz kiskanclik yaptigim soylendi en son ali hocaya islem yaptirmak durumunda kaldim cok da memnun kaldim artik birbirleriyle gorusmuyorlar bile. Hoca hakkindaki goruslerim bu kadar kesinlikle guvenilir biri onca dolandirici arasinda isini dogru yapanlari da yazmak lazim medyumali.com ali beyin websitesi medyumalibey@gmail mail adresi

    Cevapla
  2. Gazi

    Kiminle çalışacağınızı çok iyi seçin çünkü sosyetik medyum diye tanıtılan Medyum Muhabbet bile dolandırıcı çıktı. Medyum Muhabbet’i sosyal medyadan buldum, bir sayfa tavsiye etmişti. Vefk yaptırdım, vefkim elime ulaşmadı. Çok detaylı yazmayacağım vaktinizi almamak için, vefk ulaşmayınca telefon açtım mesaj attım yine ulaşamadım Medyum Muhabbet’e. Sonra tavsiye eden sayfaya yazayım dedim, o sayfa da “sahte hesap” diye kapatılmış. Dolandırıldım özetle, ne yapalım kısmetten çıkmış demekki o para.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir