Belçika Medyum Hocalar

Büyü yapan medyum hocalar, büyünün her zaman en yüksek etkide ve en hızlı şekilde dünyevi aleme yansımasını isterler. Hiçbir medyum hoca, yapmış olduğu büyünün aylar sonra tutmasını istemeyecektir. Bu nedenle yaptığı çalışmalarda, daha önceki tecrübeleri sayesinde elde ettiği püf noktaları kullanarak çok daha hızlı etki elde etmek için çabalayacaktır. Özellikle Belçika medyum hocaları gibi, pek çok farkı ülkeden talep alan medyum hocalar, yapmış oldukları büyülerin daha hızlı tutması için ellerinden geleni yapmaktadır. Bunun için farklı yöntemler kullandıkları gibi, büyünün tamamlanmasından sonra, destekleyici çalışmalara da başvurmaktadırlar.

Büyünün tam olarak ne zaman tutacağı ve fiziki aleme yansıyacağını hesaplamak imkansızdır. Gayb alemlerinde geleceği Allah’tan başka kimse bilemeyeceği için, Belçika medyum hocaları da böyle bir hesaplama yapamazlar. Bu nedenle, sadece daha önce yaptıkları çalışmalardan elde ettikleri bilgiler sayesinde tahmini bir süre verebilirler. Eğer bu süre içerisinde büyü tutmazsa, yine destekleyici çalışmalar ile hızlandırma uygulamaları yapabilirler.

Medyum hocanın nefes gücü ne kadar fazla ise, yapmış olduğu büyü o kadar hızlı tutacaktır. Bu nedenle, özellikle hızlı sonuç almak istediğiniz bir büyü yaptırıyorsanız, bu konuda uzmanlaşmış ve başarılı sonuçlar elde etmiş bir Belçika medyum hocası ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Hoca ne kadar tecrübe sahibiyse, o kadar hızlı sonuç alınacak ve büyü yine aynı ölçüde etkili olacaktır.

Büyüler, her zaman medyum hocaların yetenekleri doğrultusunda şekillenir. Bir büyünün en iyi şekilde tutması için medyum hocanın dediklerine harfiyen uyulmalıdır. Medyumlar, kimi zaman kendi çalışmalarına ek olarak büyüyü yaptıran kişiden de belli uygulama taleplerinde bulunabilirler. Örneğin, dua ve benzeri bir çalışma talep ediliyorsa, çalıştığınız Belçika medyum hocasının dediklerini yapmanız, hem büyünün hızlı tutmasına hem de daha etkili olmasına yardımcı olacaktır.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Belçika Medyum Hocalar” hakkında 3 yorum

 1. MEDYUM HAFİZE DOLANDIRICI

  MEDYUM HAFİZE HOCA DENEN SAHTEKAR İŞLEM İÇİN PARAYI ALDI ANCAK ŞİMDİ KENDİSİNE ULAŞABİLMEK İMKANSIZ BU İSMİ DE EKLEYİN DOLANDIRICILAR LİSTESİNE

  Cevapla
 2. Kemalettin

  Ben bugüne kadar her zaman medyumluk işinin şarlatanlık olduğunu düşünmüştüm. Tüm bu düşüncelerim tek bir günde değişti. Medyum Ali Gürses isimli adam bana çok farklı bir şey gösterdi.
  Çalışma yaptırmayı düşünenler için öncelikle nasıl bir işlem yapıldığından bahsetmek istiyorum. Yaptığı işlemin adı vefkmiş. Daha önce bilenler vardır muhtemelen ama ben ilk defa duydum. Benim bildiğim tek şey büyüydü, bu daha farklı bir işlemmiş.
  Geçen yıldan beri işlerim çok kapandı, müşteri gelmez oldu. Normalde çok iyi iş yapan şubelerimi bile kapatmak zorunda kalmıştım. Dört şubemiz vardı küçüle küçüle tek bir dükkana indik onda da ürün satın alacak paramız kalmadı inanın. En sonunda kapatıp gidecektik işleri.
  Dükkana gelen devamlı müşterilerimizden birinin tavsiyesi ile işleri açması adına bir şeyler yaptırmaya karar verdim. Bu müşteri diye bahsettiğim kişi maneviyattan iyi anlayan, namazlı abdestli bir insan olunca güvendim. Medyum Ali Hoca’nın numarasını verdi. Arayıp konuştum, vefk yapılabileceğini söyledi. Gerekli şeyleri yaptık, nasıl kullanacağımı da anlattı sağolsun. Vefki dükkana götürdüğüm ilk günden itibaren işlerim yavaş yavaş artmaya başladı. Aslında ben bu işten tam anlamadığım için ilk gün mucizeler falan bekliyordum. Böyle olunca endişelenip ali hocayı aradım tekrar. Bana durumu anlattı, aşama aşama gelişir dedi. Üstünden 20 gün geçtiğinde geçmişe dönüp baktığımda işlerin çok daha iyiye gittiğini farkettim. Şu an bir senedir kazandırmayan dükkanım para kazandırır oldu. Çevremde zor durumda olan herkese kendisini tavsiye ettim. Böyle bir durumda neler yaşanır sadece bu duruma düşen anlar… Bunu bildiğim için buradan da deneyimlerimi yazmak ve zor durumdaki arkadaşların doğru yolu bulmasını sağlamak istiyorum. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah.
  Not: Benzer sorunu olanlar için Ali gürses beyin telefonu: 05355906275.

  Cevapla
 3. Murat

  10 yıllık evli 2 çocuk babasıyım hayatım boyunca hep çalıştım ve belli bir yere gelmenin arzusu ile hiç yılmadım her ne kadar bu istediğime verdiğim emeğin karşılığına ulaşmış olsam da geçen yıl yurt dışından konteyner ile gelecek malın gümrükte yaşanan sıkıntıdan dolayı elime ulaşmamasından iflası mı açıklamak zorunda kaldım yıllardır yoklukla var ettiğim her şeyim elimden tek tek gitmeye başlayınca bende kendimi içkiye verdim uzun bir süre psikolojimi rahatlattığını düşündüm ama gün geçtikçe her şey daha kötüye gitmeye başladı gün geçtikçe karım ve çocuklarımın da ruh sağlığını olumsuz yönde etkilediğimi fark edince internet’te bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştığım Medyum Ali Gürses hocaya ulaştım kendisine durumumu tek tek anlattım Allah razı olsun 45 dakika söylediklerimi kesmeden dinledi ve genelde çözüm odaklı yaklaştı. Elimdeki imkansızlığında anlattığım için bir miktarını iş başında bir miktarında iş bitiminde temin edebileceğimi söyledi . Lafı çok uzatmayayım 1 ay kadar söylediği talimatları söylediği aralıklarla gerçekleştirdim bununla birlikte gelişen bir çok şeyi ara ara kendisine mail yoluyla ilettim aradan geçen zamana göre psikolojik olarak eşimin çocuklarımın tepkileri düzelmeye başladı alkol sorunumda en asgariye indi Allah razı olsun Allah ne muradın varsa versin hocam:)

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir