Büyüye Bakan Hocalar – Büyü Bozan Hocalar

Rahman boyutların anlaşılması için mutlaka belirli vasıflara sahip olmak gerekmektedir. Medyumluk mesleği veya hocalık, herkes için çekici bir alan gibi gelse de herkesin bu yolda ilerlemesi mümkün olmamaktadır. Bu yolda ilerleyecek olan kişilerin hem nefesinin kuvvetli olması hem de ilimlere kendilerini adaması gereklidir. Büyüye bakan hocalar örneğinde olduğu gibi, bu dünyaları tanıyan hocaların her zaman için çok uzun süreler eğitimlerden geçmiş oldukları bilinmektedir.

Bir hocanın manevi dünyalarla alakalı çalışmalar yapabilmesi için her şeyden önce kendini havas ve ledün gibi ilimlere adaması gerekmektedir. Bu ilimler, sıradan insanların anlayabileceği kadar basit olmayan, pek çok sırrı barındıran konulardır. Medyum hocalar, bu ilimleri anlamak adına daha çok küçük yaşlardan itibaren eğitimlere girmekte, doğrudan üstat medyum hocalar tarafından yetiştirilmektedir. Büyüye bakan hocalar, bu ilimleri mesleğe başladıkları ilk andan itibaren en detaylı şekilde öğrenmektedir.

Havas ve ledün gibi ilimler dışında, sırlı kabul edilen ve daha adını bile bilmediğimiz pek çok bilgi bulunmaktadır. Medyumlar, bu mesleğin bir kuralı olarak tüm bilgileri uzun yıllar boyunca saklamış, sadece bu alanda eğitim veren kişilere aktarmıştır. Bu nedenle, medyum hocaların sahip olduğu bilgiye ve ilme dışarıdan bir kişinin erişebilmesi asla mümkün olmamıştır. Büyüye bakan hocalar da olsa başka hocalar da olsa herkes için aynı şekilde süren bir eğitim süreci söz konusudur. El verme yöntemi, tüm bu eğitimin temellerinde yer almaktadır.

Büyüye bakan hocalar, ilimler konusunda eğitilirken, doğuştan gelen yeteneklerini de en iyi şekilde kullanmak zorundadır. Bu yetenekler, sonradan kazanmanın mümkün olmadığı nefes gücünü de içinde barındırmaktadır. Halk arasında nefes gücü olarak bilinen bu yetenek, aslında manevi enerjilerin kontrol edilmesini sağlayan yegane güçtür. İlimler, enerjileri yönlendirmek ve toplamak için kullanılırken, bunu kontrol etmek için medyum hocanın nefes gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Büyüye bakan hocalar, nefes gücü sayesinde havas ve ledünü öğrenmektedir. Gerçek bir hoca, daha çocukluk yaşlarından itibaren bu yeteneklerini belli etmekte, bu sayede eğitimlerinden en başarılı şekilde geçebilmektedir.

Bakım Yapan Hocanın Nefes Gücü Önemli Mi?

Büyüye bakan hocalar, bu işlemi yaparken pek çok sırlı bilgiden yararlanmaktadır. Kullandıkları yöntem her ne olursa olsun, medyum hocaların mutlaka nefes gücüne ihtiyacı vardır. Bu nedenle, bakımda da nefesin önemli olduğu bilinmektedir.

İnsanların rahman boyutlarla alakalı eğitim almadan veya bu alemlerin bilgisine ulaşmadan çalışmaların tüm detaylarını anlaması mümkün değildir. Bu alemlerle alakalı yapılan her şeyde büyük bir gizem bulunmaktadır. Bu nedenle, büyüye bakan hocaların nefes güçlerini nasıl kullandıkları veya hangi konularda buna ihtiyaç duyduklarını anlamak mümkün değildir.

Büyüye bakan hocalar, kendilerine danışan hiç kimsenin mağdur olmaması adına, yapılacak çalışmayı ne gerekiyorsa o şekilde tamamlayacaktır. İster nefes gücü ister başka bir ilmi bilgi olsun, gerçek hocaların tüm işlemleri en etkili şekilde yaptıkları bilinmektedir.

Nefes Gücü Her Konuda İşe Yarar

Nefes gücü, maneviyatın önemli bir parçasıdır. Bu gücün her alanda kullanılabildiği, yeri geldiğinde tek başına adeta bir büyü gibi etki edebildiği bilinmektedir. Bu nedenle, bakım işlemlerinde de nefes gücünün kullanılması gayet normaldir.

Büyüye bakan hocalar ile ilgili araştırma yaptıktan ve güvenilir hocaları bulduktan sonra istediğiniz her işlemi yaptırabilirsiniz. Bu araştırmanız sırasında, sizlerden sitemize gelen yorum ve şikayetleri okuyarak hangi hocanın iyi hangisinin sahte olduğuna dair fikir edinebilirsiniz.

Gelen tüm yorumları görmek, dilerseniz soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir