Kilit Büyüsü Yapan Hocalar

Kilit büyüsü oldukça eski dönemlerden beri kullanılan, bağlama amaçlı yapılan bir büyüdür. Çok eski yıllardan beri pek çok kişi tarafından kullanılan bu büyü yönteminde kişilerin istenen yere veya kişilere sonsuza kadar bağlanması sağlanabilir.

Kilit büyüsü yapılırken kullanılan tek bir yöntem yoktur. Bu büyünün tarih boyunca çok kez yoğun olarak kullanılmış olması büyü için tercih edilen yöntemlerin de çeşitlenmesine yol açmıştır. Bu büyünün etkili şekilde yapılabilmesi bununla bağlantılıdır.

Kilit büyüsü basit malzemeler ile hazırlanıyor gibi görünse de aslında pek çok karmaşık detay içerir. Büyüde kullanılan malzemeler büyü enerjisi ile doğrudan bağlantılıdır. Bu nedenle kimler için yapılıyorsa ona uygun bir malzeme belirlenmelidir.

Kilit büyüsü yapılırken kullanılan temel malzeme kilit olsa bile bu büyü için hazırlanan tılsımlar mevcuttur. Tılsımların etkili olması da medyumun yapacağı çalışmanın doğruluğu ile alakalıdır. Eğer işinin ehli bir medyum ile çalışılırsa uzun yıllar boyunca bozulmadan etkisini sürdürecek bir kilit büyüsü yapılabilir.

Kilit Büyüsü Ne İşe Yarar?

Kilit büyüsü ilk dönemlerden beri insanlar arasında bağları güçlendirmek veya bir kişiyi evine bağlamak gibi amaçlarla yapılmıştır. Kilit büyüsü etkisi altına giren insan büyüyü yaptıran kişinin kontrolünden kurtulamaz.

Etkili bir çalışma olduğu için bu büyüyü neredeyse her kültürde görmek mümkündür. Genellikle Anadolu’da kullanılıyor olsa da Türkiye dışındaki coğrafyalarda da kilit büyüsü örnekleri mevcuttur.

Kilit büyüsünün etkileri büyünün yapılışına bağlı olarak farklı sürelerde ortaya çıkar. Bazı medyumların hazırladıkları yoğun etkili büyüler çok kısa sürede sonuç verebilir. Ancak tüm bu durumlar pek çok değişken etmene bağlıdır. Eğer her şey yolunda giderse, kilit büyüsü ortalama olarak 10 gün içerisinde ilk etkilerini gösterecektir.

Kilit büyüsü etkili bir çalışma olsa da en etkilisi bu büyü değildir. Aynı amaçlar için kullanılabilen büyü uygulamaları daha hızlı ve yoğun sonuç verebilir. Bu uygulamaların başında papaz büyüsü gelmektedir.

Kilit Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Kilit büyüsü sahip olduğu enerjiler sayesinde kullanacak olan insanın enerjisi üzerinde doğrudan baskılama kurar. Bu durum çoğu kişiye bu büyü ile etki etmenin mümkün olmasını sağlar.

Kilit büyüsü eşler veya sevgililer arasında yapılabilir. Büyünün tam olarak sonuç verebilmesi için iki taraf üzerinde de tesir göstermesi gereklidir. Doğru şekilde yapılan büyüler bu etkiye sahip olacaktır. Ancak yine de en kesin sonuçlar için daha güçlü büyü yöntemleri tercih edilmelidir.

Bağlama amaçlı büyü çalışmalarında kilit büyüsü yerine kullanılabilen en etkili büyü yöntemi papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü ile medyumların kişileri kısa sürede tesir altına alması sağlanır. Etkiler hızlı ve çok yoğun biçimde ortaya çıkar.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

  1. Şemsi

    Benim büyü konusunda pek bilgim yok arkadaşlar, sevgilimin başkası yüzünden beni terk etti, birazcık çaresiz bir durumdayım. Bununla alakalı çalışma yaptırmak istiyorum. Araştırma yaptığım kadarıyla Ali Gürses isminde karar kaldım, çok kişi onunla çalışmış, memnuniyet oranı yüksek gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir