Etiket arşivi: stuttgart medyum hoca

Almanya Münih Medyum Hocalar

Medyum hocalar, uhrevi dünya ile iletişim kurma görevini üstlenmiş olan kişilerdir. Bu dünyadaki enerjileri, varlıkları kullanabilen, ölen kişilerin ruhları ile iletişim kurabilen Münih medyum hocalar trans işlemi ile bu isteklerini yerine getirirler.

Trans işlemi, medyum hocanın uyur moda geçerek ruhunu bedeninden ayırabilmesidir. Bedeni bir süreliğine terk eden ruh oradan manevi dünyaya göç eder. Bu dünya üzerinde araştırmalar ve çalışmalar yapar. Yapılacak olan çalışmaya göre orasının enerjilerini kullanır veya ölen kişilerin ruhlarından bilgi alır. Medyumların geçmişten ve gelecekten bilgi alabilmesinin sırrı da tam olarak budur.

Medyumluk, çok eski zamanlardan beri olan bir meslektir. Eskiden şaman, cadı, büyücü gibi farklı isimler ile anılan bu meslek sahipleri günümüzde medyum ve hoca olarak anılmaktadır. Köklerine çok bağlı olan hocalar, eskiden beri kullanılan teknikleri halen devam ettirmektedir. Bir kişi medyum olmadan önce ona rehberlik edecek bir kitap veya bir kişi muhakkak çıkar. Bu durumda günümüze kadar devam etmiştir. Böylelikle medyumluk mesleği ilk günkü gii saf hali ile kalmıştır.

Güvenilir Münih Medyum Hocalar

Münih, Türklerin en yoğun olarak bulunduğu Almanya’nın önemli şehirlerinden bir tanesidir. Burada bulunan medyumlar arasında güvenilebilecek olan veya olmayanları da vardır. Güvenilir bir medyumun özellikleri şu şekildedir:

  • Hoca büyük ihtimalle sizlerden gelen isteklere karşı yapılacak olan büyüyü binlerce kez yapmıştır. O nedenle yapılacak olan büyü işleminde başarı şansı %100’e yakındır.
  • Hoca öncelikli olarak sizi tam olarak anlar. Eğer niyetiniz iyi ise büyü yapmak için istekli davranır. Aksi halde büyüyü yapmamak için elinden geleni yapar.
  • Medyumlar, doğuştan insanlara yardımcı olmak için var olduklarını bilir. Bu nedenle maddi konular onlar için ikinci plandadır. Lafı sürekli olarak bir şekilde maddiyata bağlayan hocalardan uzak durulmalıdır.
  • Bir medyum hocanın ilmi bilgisi asla tartışılamaz. Çünkü medyumlar her konuda pek çok insandan üstündür. Yıllarca da ilim ile ilgili çalışmalar yapmıştır.

Bunun gibi özellikler güvenilir Münih medyum hocalar bulma konusunda sizlere yol gösterir. Çünkü günümüzde giderek daha fazla insanın ihtiyaç duyduğu medyum hocalar arasında sahte ve dolandırıcı olanları da bulunmaktadır. Bundan dolayı yapılması gereken ilk şeylerden bir tanesi doğru hocayı bulmaktır.

Günümüzün en büyük gerçeklerinden bir tanesi olan internet üzerinden işinin ehli olan hocayı bulmak mümkündür. Bunun için bir hoca hakkında araştırma yapmak ve onun hakkında daha önce hocayı tecrübe etmiş olan kişilerin neler dediklerine bakmak gerekir. Böylelikle en kestirme ve pratik olan yoldan hoca hakkında malumat elde edilebilir.

Almanya’da en çok Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach ve Berlin şehirlerinden medyum aratılıyor.

Münih’te bulunan güvenilir medyum hocalara ulaşmak zor olmasa dahi hocaların sayısı çok azdır. Münih medyum hocalar hakkında bilgi araştırma yapmak, bilgi sahibi olmak, diğer kişiler ile fikir alışverişinde bulunmak isterseniz sitemizin yorumlar kısmına bakabilirsiniz. Yorumları incelemek ve sizlerde görüşleriniz ile başkalarına yardımcı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir