Etiket arşivi: medyum armağan hoca şikayet

Hollanda Medyum Hocalar

Medyumluk çalışmaları hiçbir şekilde mekana bağlı olmadan gerçekleştirilebilmektedir. Gayb alemlerinde gerçekleşen her türlü çalışma, direk olarak enerjiler ile ilgili olduğu için, bu enerjiler dünya çapında mekana bağlı olmadan çalışabilmektedir. Hollanda medyum hocaları, çoğu zaman her türlü büyüyü yapabilmelerine rağmen, bazı durumlarda yapıkları çalışmalar eksik kalabilir. Bunun en temel sebebi, bu ülkede bulunan büyü malzemelerinin kalitesizliği veya eksikliğidir.

Örneğin, vefk yazımında bazı durumlarda kullanılan safranlı mürekkepler çoğu zaman Hollanda medyum hocaları tarafından elde edilemeyen bir malzemedir. Elde edilememe sebebi malzemenin pahalı olması veya başka bir şey değil, yalnızca Hollanda’da az bulunmasıdır. Bu nedenle, safran kullanılan mürekkep gerektiren bir vefk çalışmasında, Hollanda medyum hocaları yetersiz kalabilir ve yaptıkları vefkler etki gösteremeyebilir. Bu gibi durumlarda insanlar mağdur olabilmekte ve başarısız çalışmalarla vakit harcayabilmektedir.

Ancak, her ne olursa olsun medyumluk çalışmalarında farklı ülkelerde yaşayan medyum hocalardan da yararlanma fırsatınız bulunuyor. Özellikle Hollanda medyum hoca arayışınız sırasında istediğiniz çalışmayı yapan birini bulamamanız durumunda, Türkiye’de bulunan ama tüm dünyaya hizmet veren çok sayıda medyum hoca bulmanız mümkün. Bu hocaların neredeyse tamamı özel çalışmaları sayesinde istenen tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek kapasitededir. Medyumluk çalışmalarının zaman ve mekan ile bağı olmadığını bildiğimiz için, ister Türkiye’de olsun, ister dünyanın diğer ucunda, her türlü çalışma sanki yan yanaymış gibi gerçekleştirilebilmektedir.

Çoğu zaman çalışmalarda ihtiyaç duyulan muska ve vefk benzeri malzemeler de aynı şekilde, sadece kargo yoluyla bile gönderilebilmektedir. Hollanda medyum hocaları fazlasıyla başarılı olsalar da, herkes gibi bu hocaların da limitleri bulunur. Bu limitler çoğu zaman enerji ile alakalı değil, malzemeler ile bağlantılıdır. Bu nedenle, yapılan bazı çalışmaların en doğru şekilde etki edebilmesi için kimi zaman hocanın konumuna da dikkat etmek önemlidir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Hollanda Medyum Hocalar” üzerine bir düşünce

  1. Sofya

    Büyü ve vefk işlerinden anlayan biri olarak Medyum Semih ile çalışmamın boş olduğunu belirteyim.

    Vefk yaptırdım buna. Güya iyi bir hoca olduğunu ve yaptığı vefkin işe yarayacağını düşünüyordum. Gelen vefkin içini açıp okudum. Ne mürekkep doğru ne yazılan dualar. Belki yürekten inanırsanız psikolojik olarak işe yarar ama bu şekilde yapılan bir vefkin manevi olarak bir anlamı yoktur. Ben bundan sonra kimseye bu kişiyi önermem. İnşallah başkasına doğru yollamıştır diye iyi düşünmek istiyorum ama gelen vefkin kalitesine bakınca yapılan şeyin çok çok büyük yanlışlar içerdiğini görebiliyorum. Güvenilir mi derseniz değil derim. Tavsiye de etmem.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir