Etiket arşivi: soğutma büyüsü yapan hocalar

Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Her ne kadar sevgi önemli bir duygu olsa, insanların arasındaki temel bağların kurulmasına vesile oluyor olsa da, kimi zaman düşünüldüğü kadar hayırlı olmayabilir. Bazı durumlarda, kişiler arasındaki sevgi bağının olmaması, olmasından daha iyidir. Bu doğrultuda, medyum hocalar soğutma büyüsü adı verilen bir yönteme başvururlar. Soğutma büyüsü yapan hocalar, öncelikle büyünün uygulanacağı kişiler hakkında bilgi edinir. Başta büyüyü yaptıracak kişiye sorarak, fiziki alemdeki konumlarıyla ilgili bilgi alan medyum hoca, daha sonra kendi gaybi yeteneklerini kullanarak daha farklı çalışmalarla kişileri analiz eder.

Soğutma büyüsü yapan hocalar, büyüyü yapacakları kişiyi net olarak anlayamadan başarılı olamazlar. Bu nedenle, hangi büyü yapılıyor olursa olsun, büyü çalışması başlamadan önce araştırma süreci bulunur. Bu süreç içerisinde yapılabilecek işlemler belirlenir, kişilerin duyguları analiz edilir. Sonucundaysa, en doğru büyü yöntemi kullanılarak hedeflenen çalışma gerçekleştirilir.

Büyüler, insanların iradesine ve enerjilerine etki etmek suretiyle gerçekleşir. Bir büyünün tutması için, kişinin enerjisinin incelenmesinin gerekmesi de bundan kaynaklıdır. Eğer kişinin enerjisi doğru şekilde analiz edilmiş ve buna uygun bir büyü yöntemi belirlenmişse, büyünün daha tutarlı olması da kaçınılmazdır.

Soğutma büyüsü yapan hocalar, diğer büyülere kıyasla daha ayrıntılı bir araştırma sürecine girmelidir. Bunun en önemli sebebi, büyünün sadece tek bir kişiye değil, iki kişiye aynı anda yapılacak olmasıdır. Bazı büyüler tek taraflıyken, bazıları iki kişiye etki edeceği için özel çalışma gerektirir.

Soğutma büyüsünün birden fazla yöntemi bulunur. Bunların bazıları hüddamları veya farklı varlıkları içerebilir. Bu yöntemlerden biri sizin için etkiliyken, diğer hiçbiri etkili olmayabilir. Bu noktada, soğutma büyüsünü yapan hocanın bilgisi ve tecrübesi devreye girer. Eğer hoca tecrübeliyse, hangisinin uygulanması gerektiğini doğru şekilde belirleyecek ve çalışmayı buna uygun yönlendirecektir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine bir düşünce

  1. murat

    İyi geceler

    Medyum şenol vefkimi yollamamakta çok ısrar ediyor o yüzden buraya bu yorumuy apmak durumundayım! Dolandırıldığıma dair düşüncelerim artıyor

    Kesinlikle bu kişiye güvenmemelisiniz! İki ay geçti iki aydır herhangi bir gelişme olmadı, sürekli bekliyorum bugün yarın diye oyaladı!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir