Etiket arşivi: kısmet açma büyüsü yapan hocalar

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların yaşadığı fiziki dünya pek çok konuda sınır ve kısıtlamaya sahiptir. En basitinden, bir insan bir yerden başka bir yere giderken mutlaka zaman harcaması gereklidir. Fiziki dünyanın kuralları nedeniyle ortaya çıkan bu gibi durumlar, herhangi bir fiziki kanununun olmadığı manevi dünyada geçerli değildir. Kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere her büyünün var olduğu diğer alemlerde böylesi bir durumdan bahsedilmesi mantıksızdır.

Diğer alemlerde yaşanan her şey o alemlerin kurallarına göre incelenmek ve ele alınmak zorundadır. Bizler nasıl ki fiziki bir alemde yaşıyorsak, büyülerin var olduğu alemler de kendi içinde bambaşka kurallara sahiptir. Bu kurallar henüz insanoğlu tarafından tam olarak anlaşılamamış olsa da medyum hocaların ilim bilgisi sayesinde bu alemlerle alakalı sayısız çalışmayı yapabilmemiz mümkün olmaktadır.

Kısmet açma büyüsü özel bir işlem olarak ele alınır. Bu çalışma, doğrudan insanların manevi dünyasında var olan enerjilerine etki etmektedir. Kimi zaman astral boyut olarak da bilinen bu boyutta enerjileri istenen şekilde yönlendirmek ve farklı tesirler alabilmek mümkündür. Medyum hocalar, yıllar boyunca elde ettikleri bilgiler, öğrendikleri teknikler sayesinde böylesi bir durumu en iyi şekilde kullanabilmektedir.

Kısmet açma büyüsü yapıldığında, ilk olarak öte alemlerin enerjilerinde bir hareketlenme meydana gelmektedir. Bu hareketlenme, medyum hocanın nefes gücü ile çok daha güçlü hale gelerek büyüden etkilenmesi hedeflenen kişinin enerjisini tesir altına almaktadır. Bunun akabinde ise büyünün etkileri görülmeye başlayarak, bir süre sonra kişinin hayırlı bir kısmet bulması sağlanmaktadır.

Kısmet Açma Büyüsü Uzaktan Yapılabilir Mi?

Tüm büyüler için fiziki kanunlarından farklı düşünmek gereklidir. Sadece kısmet açma büyüsü değil var olan her türlü büyü uzaktan yapılabilmektedir. Medyumlar, kişiden ne kadar uzakta olursa olsun yapılan büyü neticesinde istenen sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Kısmet açma büyüsünde kullanılan enerjiler büyülenen kişiyi manevi boyutta etkilemektedir. Manevi boyutta bir yerden bir yere gitmek için mesafe veya zaman gibi bir kavram söz konusu değildir. Büyüler, her yerde aynı anda var olabilen enerjilerdir. Bu nedenle medyum hocanın kişiden ne kadar uzakta olduğu önemli olmadan büyü yapılabilmektedir. Eğer gerekli görülürse, malzemeler kargo ile kişiye ulaştırılarak herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçilebilmektedir.

Uzaktan Yapılan Büyüler Aynı Ölçüde Etkilidir

Kısmet açma büyüsü yaptıran kişilerin merak ettiği sorulardan biri olan uzaktan yapılan büyünün etkisi, medyum hocanın yanınızda yaptığı büyüden herhangi fark içermemektedir. İster uzakta ister yakında büyü yapılsın, her zaman için aynı etki görülecek, büyünün yoğunluğunda veya tutma süresinde herhangi bir değişime rastlanmayacaktır.

Kısmet açma büyüsü, bugün dünyanın her yerinden talep gören bir büyü çalışması olarak bilinmektedir. Avrupa’da, Amerika’da yaşayan pek çok kişi Türkiye’deki güvenilir medyum hocalara kısmet açma büyüsü yaptırmakta ve beklentilerini karşılayacak olan sonuçlar almaktadır.

Güvenilir medyumlar ile ilgili araştırmalarınıza sitemize sizlerden gelen yorum ve şikayetleri de dahil edebilirsiniz. Tüm yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir