Etiket arşivi: rusyada medyum hoca

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Farklı türlere sahip olan bu büyü, her türlü amaç için kullanıldığı için oldukça çeşitli uygulama yöntemlerine sahip. Belli bir kişi üzerinde kullanılacağı zaman, kimi zaman saç teli ile, kimi zaman yalnızca fotoğraf ile gerçekleştirilebilen papaz büyüsü, büyüyü yapan kişinin nefesinden direk olarak etkilenir. Büyüyü uygulayan kişinin nefesi kuvvetliyse, papaz büyüsü o kadar etkili olur ve etki süresi kısalır.

Papaz büyüsü hem iyi amaçlarla hem de kötü amaçlarla kullanılabilir. Bu amaçlar aşk ve bağlama olabildiği gibi, kişiyi depresyona sürükleyebilecek kadar farklı olabilir. Özellikle Osmanlı döneminde sık sık rastlanan papaz büyüsü uygulaması, o dönemde kimi zaman insanlara rahatsızlık vermek için de kullanıldı.

Büyü, her zaman yapana ve yaptırana bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her büyüde niyet ön plandadır ve büyünün etki edebilmesi için yaptıran kişinin gerçekten bu niyete bağlı olması gereklidir. Papaz büyüsü, kişinin niyetine bağlı olarak şekillenir. Eğer bir kişiye zarar vermek için uygulandıysa, direk olarak öldürmüyor olsa bile kişinin ölümüne sürükleyen olaylara neden olabilir. Bu olayların başında depresyon ve buna benzer ruhsal hastalıklar gelir.

Papaz büyüsü, kötü niyetle kullanılmaya müsait bir yöntem. Direk olarak varlıklar kullanılarak gerçekleşebildiği için, bir kişi tarafından düşmana uygulanması halinde, büyülenen kişinin çıldırmasına hatta kendine zarar vermesine bile neden olabilir. Bu büyünün dolaylı olmayan yollar ile öldürdüğü görülmemiştir.

Her ne kadar kötü niyetler ile kullanılabiliyor olsa da, gerçek medyum hocaların hiçbiri papaz büyüsü gibi bir ilmi tehlikeli işler için kullanmayı kabul etmeyecektir. Bir hocanın nefesinin güçlü olabilmesi, tamamen iradeye bağlıdır. Eğer nefesi kuvvetli bir hoca, kendine bahşedilen nefesi bu ve buna benzer kötü amaçlar için kullanırsa bu gücünü kaybedebilir hatta bazı varlıklar tarafından cezalandırılabilir. Pek çok medyum bu durumdan korktuğu için papaz büyüsünü iyi amaçlar için yapmayı bile reddeder.

Büyü olmayıp vefk yaptırmayı düşünenler vefk ile ilgili yazımızı okuyabilir.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 2 düşünce

  1. Ece

    Medyum efe hoca dolandırıcı mi

    Cevapla
  2. gülay

    Burada yazılanları okuyorum, keşke başta okusaymışım diye aklıma yanıyorum resmen, medyum orhan isimli dolandırıcı medyum hoca beni ciddi şekilde tongaya düşürdü, bir sürü para verdiğim vefk bana da gelmedi, sürekli aynı numarayı bana da çekti, bir süre asistanları ile görüştürdü, en sonunda hiçbir şekilde haber alamaz hale geldik vefkimizden çünkü numaramı engelledi, hakkımı haram ediyorum başka bir şey gelmiyor elimden, ama keşke buradakileri başta okusaydım diyorum, para kaptırmaktan çok buna çok pişmanım valla

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir