Etiket arşivi: büyücü hoca yorumları

Şans Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumların en sık yaptıkları büyü çalışmaları arasında bulunan ve önemli yer tutan şans büyüsü pek çok kez insanların hayatını değiştirecek kadar etkili sonuçlar vermiştir. Medyumlar tarafından, oldukça karmaşık bilgiler kullanılarak yapılan bu uygulamadan her zaman için en iyi sonucu almak adına farklı yöntemlerin kullanıldığı görülür.

Medyumlar, bu büyü çalışmasından en etkili sonucu alabilmek için önce kişinin enerjisine bakar. Baktıkları enerji sayesinde kullanılabilecek olan yöntemler belirlenir. Eğer bu enerji uygun değilse, büyü çalışmasının yapılamayacağı belirtilir. Şans büyüsü gibi büyüler çoğu zaman herkese yapılabiliyor olsa da istisnalara rastlamak mümkündür.

Medyumların bu konuda hassas davranmasının sebebi, hiç kimsede asla bir mağduriyet yaratmamayı hedeflemeleridir. Büyü yapılırken, kişilerin boş yere umutlanması ve olmayacak konularda beklentiye girmeleri insanları fazlasıyla mutsuz eder. Şans büyüsü yapılırken de aynı durum geçerlidir. Bu nedenle, çalışmayı yapacak olan medyum hocalar asla boş yere beklenti yaratmaz, olmayacak büyüleri yapabilecekmiş gibi göstermez.

Şans Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Şans büyüsü herkese yapılabilen bir çalışma gibi görünebilir. Ancak, çalışmanın yapılabilmesi pek çok farklı konuya bağlıdır. Bu konuların başında, büyünün enerjisi ile kişinin enerjisinin uyumu gelir. Eğer yapılacak çalışmaya uyum sağlayan bir enerji mevcut değilse, büyüden istenen etki hiçbir zaman alınamayacaktır.

medyum yorum

Medyumlar, kimi zaman şans büyüsü yaparken uyumlu enerjileri belirleyebilmek adına özel uygulamalar gerçekleştirir. Bu uygulamalar arasında kimi zaman tıpkı bir büyü gibi karmaşık işlemler bulunabilir. Medyumlar, bu gibi işlemleri yaparak olması gereken etkiyi alacaklarından emin olur.

Şans büyüsü çok kez yapılmış ve etkisi ispatlanmış bir çalışmadır. Bu nedenle, bu çalışmayı yapan medyum hocaların kullanabilecekleri çok farklı yöntemler bulunur. Medyum hocalar, çoğu zaman bu yöntemleri en iyi şekilde kullanır ve gerekli çalışmayı gerçekleştirir. İşini iyi yapan ve tecrübeli bir medyum bulduğunuz sürece çalışmanın tutup tutmayacağı konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Şans Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılmaz?

Şans büyüsü kimi zaman insanların enerjisi ile uyumlu olmayabilir. Medyum hocalar, böylesi durumlarda farklı büyü yöntemleri kullanarak istenen etkiyi almak için çalışır. Ancak, eğer kişinin enerjisi hiçbir koşulda uyum sağlamıyorsa başka bir büyünün denenmesi gerekebilir.

İnsanların enerjisi ile büyünün uyum sağlamaması çok nadir görülen bir durumdur. Şans büyüsü yapan medyum hocalar çoğu zaman bu büyüyü başarılı şekilde yapar.

Eğer kişi üzerine yapılmış kötü bir büyü varsa, yapılan şans büyüsü tutmayabilir. Medyum hocalar, bu gibi durumlarda önce büyü bozma işlemi yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra, büyü istendiği gibi bozulabilir ve kişi normal yaşantısına devam eder.

Şans büyüsü de dahil, tüm büyüleri yapan medyum hocalar ile ilgili sitemize gelen yorumlar ve şikayetler ana sayfada bulunmaktadır. Bunları okumak ve yorum yapmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir