Etiket arşivi: para büyüsü nasıl yapılır

Zenginlik Büyüsü Yapan Hocalar

Hayatımızın her alanında gayb alemlerine dair enerjiler bulunmaktadır. Zenginlik büyüsü, bağlama büyüsü ve daha pek çok farklı çalışma insanların hayatını etkilemek ve olumlu bir yola sokmak için kullanılabilmektedir. Medyum hocalar, bu çalışmaları sahip oldukları yüksek bilgi birikimi ile yapabilmektedir.

Zenginlik büyüsü gibi çalışmalar, işinin ehli olmayan medyum hocalar tarafından yapılamamaktadır. Bunun temel sebebi, medyum hocaların kullandıkları ilimlerden kaynaklıdır. Özellikle havas ilmi konusunda mutlaka bilgi sahibi olması gereken medyum hocalar sahip oldukları ilmi kullanmadan böylesine bir büyü yapamayacaktır.

Büyü denildiği zaman halk arasında sadece birkaç dua ve malzeme ile yapılan çalışmalar akla geliyor olsa da bu durum oldukça yanlıştır. Özellikle, konu zenginlik büyüsü gibi karmaşık büyü çalışmaları olduğu zaman büyünün tutması için ciddi anlamda farklı uygulamalar yapılması gereklidir. Bu uygulamaların yapılacağı saatten, okunacak olan duaya kadar her şey mutlaka doğru şekilde hesaplanmak zorundadır.

Zenginlik Büyüsü Ne Kadar Etkili?

Zenginlik büyüsü zor ve karmaşık bir büyü çalışmasıdır. Bu çalışmaların etkili olması için kişiler üzerinde bulunan enerji alanlarının güçlendirilmesi gerekmektedir. İnsanın enerji alanı içerisinde birden fazla farklı konunun yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Yine aynı şekilde, insanda her konuya ait bir enerji bulunur.

Zenginlik büyüsü yapıldığı zaman dünyevi nimetlere ait enerjiler kullanılmaktadır. Medyumlar bu enerjiyi güçlendirerek kişinin maddi gelir elde edebilmesini sağlar. Bu çalışma doğru şekilde yapılırsa istenen etkiyi almak mümkündür.

Büyü yapan medyum hocalar enerjileri güçlendirme yoluna giderek gereken çalışmayı tamamlar. Eğer bu büyü doğru şekilde yapılırsa ve kişinin enerjisinde herhangi bir dış etken yoksa çalışma başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Zenginlik Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Her büyüde olduğu gibi zenginlik büyüsünde de tutma ihtimali birden fazla konuya bağlı olarak şekillenir. Büyüyü yapan medyum hocanın nefes gücü, kullanılan büyü yöntemi ve buna benzer etmenler büyünün tutup tutmayacağını belirleyecektir.

İşini doğru şekilde yapan bir medyum hocanın yapmış olduğu çalışmanın tutma ihtimali oldukça yüksektir. Zenginlik büyüsü çalışması da aynı şekilde, doğru yapıldığı takdirde tutacak ve hayatınızda istediğiniz etkiyi elde etmenizi sağlayacaktır.

Her büyü için mutlaka çalışacak olduğunuz medyumu iyi seçmeniz gereklidir. Zenginlik büyüsü gibi büyü çalışmalarında hem nefes gücü hem de hocanın bilgi birikimi çok önemli olduğu için işinin ehli isimlerle çalışmanız başarının anahtarı konumundadır.

Doğru araştırmayı yaptığınız ve işinin ehli olan bir medyumla çalıştığınız sürece zenginlik büyüsünden tam olarak istediğiniz etkiyi alabilirsiniz. Büyüyü yapmak medyumun sorumluluğunda olsa da doğru medyumu bulmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Zenginlik Büyüsü Yapan Hocalar” hakkında 1 yorum

 1. bedrettin

  Kargo konusunda Medyum Kenan ile bir türlü anlaşamıyoruz, biri bana bunu açıklasın benim yaptığım mı normal yoksa bu adam mı doğrusunu yapıyor? Gerçekten kafam karıştı o kadar iddialı konuşuyor yaptığı işle ilgili, dolandırıcıdır diyeceğim ama kendini bu kadar inandırmış, bu kadar güzel yalan söyleyebilen biri olduğuna inanasım gelmiyor açıkcası.
  Yurtdışında olmamdan ötürü vefkimin kargoyla gönderilmesi gerekiyor, kargo parası dahil olmak üzere her türlü ödemeyi iki ay önce Medyum Kenan’ın hesabına attım. Bir ay kadar süre geçtikten sonra kargoya verildiğini söyledi. Kafamda şüphe uyandıran kısımlar şunlar,
  Bana herhangi bir kargo bilgisi vermedi, kargodan mesaj gelmedi, kargo firmasını arıyorum adınıza gelen kayıtlı bir gönderi yok diyor. Israrla bana kargo takip numarasını gönder demem üzerine bir numara verdi, internetten sorguluyorum yanlış diyor, arayıp soruyorum yine yanlış diyor.
  Medyum Kenan’a bu konuyu söylediğimde sanki küfür etmişim gibi davranıp kapattı. Şüphe etmekte haksız mıyım? Üstelik bir aydır da elime ulaşmayan bir kargo var ortada, akıbetiyle ilgili de hiçbir bilgi yok.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir