Etiket arşivi: geri getirme vefki yapan hocalar

Vefk Yapan Hocalar

Vefk bozma kavramından bahsederken, öncelikle bu çalışmaların büyü olmadığının ve olumsuz etkiler yaratması için hazırlanamayacağının kesin olduğunu anlamak gereklidir. Büyü bozmak ile vefk bozmak aynı şey değildir. Büyü, iradeniz dışında gerçekleştirilen ve sonuçları istenmeyen şekilde gelişen çalışmalardır. Vefk ise size hayatınızın belli kısımlarında yardım eder ve pozitif sonuçlar doğurur. Bu nedenle, pek çok kişi çok istisnai şartlar oluşmadığı sürece vefk bozdurmak istemez.

Ancak bir şekilde vefk hasar aldıysa veya özel sebeplerden dolayı bozmak istiyorsanız bununla ilgili detaylı bir çalışma yapmanız gerekebilir. Nasıl oluyor da vefk çok özel bir çalışma ile hazırlanıyosa, bozulacağı veya yok edileceği zaman da benzer titizlikte bir çalışma yürütülmesi çok önemlidir.

Vefk, içerisinde çok kadim dualar barındırır. Dualar her ne kadar sözle söyleniyor olursa olsun, hazırlanan vefk üzerinde bulunan yazılar içerisinde hapsedilmiştir. Bu nedenle, düzgün bir hoca tarafından hazırlanmış vefk çalışmasına her zaman saygı ile yaklaşılması gereklidir. Bu çalışmaların ne kadar değerli olduğunu gayb alemini tanıyan herkes bilir.

Bir vefki bozmak istiyorsanız, öncelikle abdest almalı ve yapacağınız her çalışmayı abdestli olarak gerçekleştirmelisiniz. Yazımı kadar bozumu da zahmetli olan bu çalışmayı gerçekleştirmek için, yine bir medyum hocaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Medyum hocalar, vefk hazırlanırken kullanılan duaları bildikleri gibi, yok edileceği zaman kullanılması gereken duaları da bilirler. Bu bilgiler el verme yolu ile öğretildiği için, sıradan bir insan tarafından bilinmesi ve uygulanması imkansızdır.

Vefk bozmak için çalışma yapılacağı zaman medyum hoca kişiye belli öğütler verir. Genel bir kural bulunmuyor olsa bile, bu şekilde yapılması gelenektir ve nesillerdir sürdürülür. Hoca, vefk bozdurmak isteyen kişiden 3 kez onay alır. Kişinin üç kez bozdurmak istiyorum demesi üzerine gerekli çalışma başlatılır.

Vefk yazımı uzun sürse de, bozması birkaç gün içerisinde tamamlanabilir. Yine yazımda olduğu gibi, vefkin türüne bağlı olarak bazı günlerde bozma işlemi gerçekleştirilemez. Bu günleri vefki inceleyen hoca size belirtecek ve o günlere özel evinizde okumanız gereken duaları bildirecektir. Her ne kadar zahmeti olsa da, bazı vefk türleri için bunların hiçbiri geçerli olmayabilir, bu gibi durumlarda, vefkin bozulması sadece birkaç saatte tamamlanır.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Vefk Yapan Hocalar” hakkında 3 yorum

 1. Candan

  Ben arkadaşım tavsiyesi ile medyum ali gürses ile çalıştım, çok memnun kaldım. Telefonu 535 590 62 75 ilk birkaç sefer ulaşamadım çok yoğun meşguldu hep sonra da vazgeçmiştim açıkçası ama birkaç gün sonra tekrar karar kılıp aradığımda görüştük.. büyüyü kendim için değil kızımın mutsuz bir evlilik yaşamaması için yaptırdım. Araları açılmaya başlayınca bağlama büyüsü yaptırmıştım.
  Medyum ali hocanın bana anlatması ve önerisi üzerine papaz büyüsünü tercih ettim. Bir hafta gibi bir sürede büyüyü tamamlayarak çalışmayı bitirdi. Etkisinin de en geç 21 gün içerisinde görüleceğini söylemişti. Benim için daha kısa sürede sonuç görüldü diyebilirim. Araları şu an çok güzel, büyünün üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen en ufak bir soğuma veya uzaklaşma olmadı. Çok etkili ve zaten en başta da hocanın söylediği gibi ömür boyu böyle devam edecek gibi görünüyor nasipse benzer problemi olanlar kendisinden bilgi alabilir

  Cevapla
 2. isa

  Dolandırıcı Medyum Mehmet’e hakkımı helal etmiyorum. Papaz büyüsü yaptırmak için bir sürü para yolladım. Bana malzemeleri göndermesi gerekirken göndermedi.

  Malzemelerin durumu ile alakalı haber almak amacıyla telefon açıp mesaj attığımda asistanları dönüş yapılacak dedi devamlı olarak.

  Çok vakit geçmesine rağmen ne en ufak bir dönüş yapıldı ne de söylediği gibi malzemeler elime ulaştı. Tamamen yalanmış dediği her şey.

  Cevapla
 3. Mahrem

  Medyum hocalar ile ilgili tecrübesi olan biriyim, çok kişiyle çalıştım daha önce hepsinde de mağdur oldum. Ali Gürses hoca özellikle ilmi bilgisi ve tecrübesi ile ön plana çıkıyor. Çok güçlü nefesi var. Diğer çalışmalarını bilmiyorum hiç yaptırmadım ama vefk konusunda gerçekten her seferinde gerçekten çok memnun eden bir insan içiniz rahat olsun kendisi konusunda…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir