Etiket arşivi: medyum sirius şikayet

Büyü Bozan Hocalar Öneri ve Şikayetleri

Gerçek manada büyü yapmak ve bu büyülerin etkilerini yaşamımızda hissetmek her kişinin yapabileceği kadar kolay bir işlem değildir. Gerek büyü yapmak olsun gerekse büyü bozma olsun Havas ilmini bilmek ve deneyim sahibi olmak gerekir. Büyülerin var oluş zamanı çok eski çağlara dayanmaktadır. Geçmiş çağlarda dahi birtakım dualarla kişiler tılsımlar yapıyorlardı. Günümüzde ise büyü veya birtakım ritüel işlemler online sitelerde veya farklı platformlarda nasıl yapıldığı anlatılıyor. Dolayısıyla bu işlemlere ilgi duyan kişiler de bilinçsizce büyü işlemleri yapmaktadır.

Lakin belli bir bilgiye dayanmayan ve aslı olmayan bilgilerle yapılan işlemler kişilere yarardan çok zarar vermekte ve aynı zamanda büyü yapan kişinin de ruhsal sağlığını bozmaktadır. Dolayısıyla bu alanda özel yeteneği ve bilgisi olmayan kişilerin bu gibi uygulamalardan uzak kalması gerekmektedir.

Kara Büyü Nedir, Nasıl Etki Eder?

Kara büyü uygulaması çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiş olan bir büyü türüdür. Büyü yapılması her zaman tehlike ve risk içeren bir durum olmakla beraber kara büyü ise en tehlikeli olan büyü çeşididir. Kara büyüler kolaylıkla etkisiz hale getirilebilen büyülerden değildir. Bunun için en etkili büyü bozan hocalar ile iletişime geçilmelidir. Kara büyü özellikle bir insanın yaşamında inanılmaz derecede kötü ve olumsuz etki eden büyüdür. Öyle ki kişilerin sürekli olarak birbirleriyle tartışmalarını sağlar. Çiftlerin arasında soğukluk oluşmasını ve bu şekilde birbirlerini görmek istememelerine neden olur ve ayrılık yaşatır.

Kara büyüler kişileri çıldırma noktasına getirir ve kişinin kendi yaşamından vazgeçmesine neden olur. Farklı şekilde uygulanma teknikleri olan kara büyüler kişilere vermiş olduğu ciddi boyutlarda tehlikeli ile kişileri korkutuyor.

Büyü Yapmanın Tehlikeleri Var Mıdır?

Büyü yapmak veya bir hocaya büyü yaptırmak elbette çok doğru olan bir davranış değildir. Büyü yaptırmak eğer kötü amaçlı ise karşısındaki kişinin zor duruma düşmesini sağlamak için yapılmış sa elbette büyü yaptırmak günah olarak kabul edilir. Lakin farklı durumlarda mesela kişi evliliğini kurtarmak için eşine yapılan büyüyü bozdurmak için yada eşinin kendisine dönmesi ve evliliğinin kurtulması için aşk büyüsü yaptırmış ise bu durum da büyü uygulaması için günah olduğunu söyleyemeyiz. Bu uygulamalarda kişinin tam olarak niyeti önemlidir.

Fakat yanlış bilgiler doğrultusunda ve yanlış malzemelerle büyü yapılması çok farklı ve tehlikeli durumların ortaya çıkmasına zemin oluşturur. Doğaüstü varlıkların kullanılarak büyü yapılması eğer hatalı yapıldığı taktirde hem yapan kişinin yaşamında hem de uygulanan kişinin hayatında ciddi zararlarla karşılaşmasını sağlar. Dolayısıyla bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için mutlaka garantili medyumlar ile iletişime geçilmesi faydalı olur.

Büyü Bozulması İçin Neler Yapılmalıdır?

Büyü uygulamalarını etkisiz hale getirmek için mutlaka alanında iyi bir hocadan destek alınmalıdır. Fakat kişi kendi yapmış olduğu birtakım dua ritüelleri ile de var olan büyünün etkisini azaltabilir veya giderebilir. Büyüyü etkisiz hale getirmek için ayetlerden faydalanılır. Sirkeli su veya tuzlu su ile banyo yapılması da büyünün bozulmasında etkili olabilir.

Sitemizde gerçek kullanıcılar tarafından yazılan medyum yorumlarını ve şikayetlerini yayınlıyoruz. Bu yorumlara bakarak medyum seçiminize yön verebilirsiniz. Medyum yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir