Etiket arşivi: medyum sacide dolandırıcı

Aşk Büyüsü Nedir?

Bir büyü yapıldığında, medyum hoca ne kadar yetenekli ve başarılıysa, yapılan büyünün tutma ihtimali o kadar yükselecektir. Aşk büyüsü söz konusuyken, başta kullanılacak olan büyü yöntemi en önemli belirteçtir. Medyum hoca, bu konuda başarılı bir isimse, öncelikle bunu doğru belirleyecek, arkasından da yapılacak çalışmanın doğru gitmesini sağlayacaktır.

Büyüyü yapacak olan medyum hoca, aşk büyüsü tesiri altına alacak herkesin enerjisi ile ilgilenmek zorundadır. Bu büyü, direkt olarak yapılmadan önce, üzerine kurulacak bir zemine ihtiyaç duyar. Medyum hoca ise, kişilerin enerjilerine bir takım dualar uygular ve buna hazırlar. Aşk büyüsü, bu işlem yapıldıktan sonra devam eder. Eğer bu işlem yapılmazsa, kişilerin büyülenmesi mümkün olamaz.

Medyum hoca, daha sonra kendi nefes gücünün etki edeceği biçimde dualar ve gizli tutulan kadim yöntemler uygular. Bu süreç, ne kadar ihtiyaç duyuluyorsa o kadar süre devam eder. Kimi zaman birkaç hafta boyunca çalışılması bile gerekebilir. Medyum hoca, aşk büyüsü için en doğru şeyi yapacak ve süreci tamamlayacaktır.

Büyü çalışması tamamlandığında, büyük olasılıkla büyü tutacaktır. Eğer tutmazsa, medyum hoca yine farklı yöntemler deneyerek, yaptığı aşk büyüsünü güçlendirebilir veya baştan yapmayı tercih edebilir. Her koşulda eninde sonunda büyünün tutmasını sağlayacak olan medyum hoca, kendisine başvuran kişiyi mağdur etmeden büyü uygulamasını tamamlayacaktır. Bunu elde edebilmek için mutlaka işinin ehli isimlerle çalışılmalıdır.

Daha önce medyum ararken mağdur olmuş biri olarak kurduğum bu sitede siz de yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yazarak binlerce insana ulaştırabilir, böylece en azından başkalarının dolandırılmalarını engelleyebilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak yazabilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir