Etiket arşivi: new york büyücü hocalar

Amerika Boston Medyum Hocalar

Boston medyum hocalar da diğer tüm gerçek medyum hocalar gibi insanların iyi olması için çalışmalar yapması gereken kişilerdir. Boston, Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk nüfusunun yoğun olarak yaşadığı yerlerden biridir. Dolayısı ile yapılan her çalışma da vatandaşlarımız medyum hocadan güven duymak ister. Medyum hocalar yaptıkları her çalışmayı kadim dönemlere ait edindikleri bilgilere dayanarak gerçekleştirir. Bu kadim dönemlerden gelen bilgiler tarih boyunca kendini koruyarak, bozulmadan ve halktan gizli tutularak günümüze kadar ulaştırılmıştır. Boston medyum hocalar tarafından yapılan tüm çalışmalar da tıpkı diğer ülkelerde yer alan hocalar tarafından yapılan çalışmalarda olduğu gibi bu kadim dönemlerden gelen bilgilere dayanır. Medyum hocalar, insanların dünyevi alemdeki istek ve ihtiyaçlarını diğer alemlerden gelen enerjiler ile birleştirir. Diğer alemlerde sonsuz bir potansiyelin var olduğunu keşfeden insanoğlu bu çalışmaları tarih içinde her dönemde hemen hemen her amacı gerçekleştirmek üzere kullanmıştır. Günümüzde de tıpkı geçmiş zamanlarda olduğu gibi Boston medyum hocalar tarafından insanların yararlanması için bilgiler dahilinde ihtiyaç duyulan çalışmalar uygulanır. Her çalışmada medyum hocanın bilgisi ve tecrübesi çok önemli bir yere sahiptir. Gerçek medyum hocalar,  yapılacak olan çalışmada kullanılması gereken her detayı tecrübeleri dahilinde gerçekleştirebilir.

Boston Medyum Hocalar Hangi Yöntemleri Kullanır?

Boston medyum hocalar tarafından kullanılan pek çok farklı çalışma tekniğine rastlamak mümkündür. Hocalar bu çeşitli yöntemleri kullanırken, kendilerinden yardım bekleyen insanların kesin olarak fayda elde edebilmesi için uğraşır. Alınacak sonucun doğru ve etkili olması için kullanılması gereken yöntemler arasında kişiye en uygun olan seçimi yapar. Gerçek medyum hocalar kimi zaman malzeme ile çalışmalar yaparken kimi zaman ise sadece kendi nefes güçleri ile çalışmalar yapar. Bir hocanın hangi çalışmayı nasıl yapacağını belirlemesi özel incelemeler neticesinde ortaya çıkar. Boston medyum hocalar tarafından malzeme kullanılması gereken çalışmalarda çok nadir bulunan ürünler kullanılabilir. Örnek olarak bazı safran türleri, çeşitli tütsüler ve mumlar çalışmalar sırasında yaygın olarak kullanılan malzemelerdir. Yapılacak çalışmanın konusu ve kullanılacak malzemeler ne olursa olsun önemli olan kişilere zarar verme ihtimali olan çalışmaların kesinlikle yapılmamasıdır. Bazı kötü niyeti insanlara da dikkat etmek gerekir. Sadece para kazanmak maksadı ile bulunduğunuz durumdan faydalanmak isteyebilir, sizi maddi ve manevi olarak zarara uğratabilirler. Araştırmalarınızı yaparken medyum hocaların çalışmalarını ve sonuçlarını dikkatli bir şekilde araştırmalısınız. Araştırmalarınız sırasında daha önce bu konuda deneyime sahip insanlardan yardım alabileceğiniz gibi sosyal medyadan da yararlanabilirsiniz. İnternet aracılığı ile Boston’da hizmet veren medyum hoca bulmak zor olmadığı gibi güvenilir olanların sayısının da oldukça az olduğu göze çarpar.

Amerika’da en çok Türk nüfusunun yoğun olduğu şu bölgelerden medyum aratılıyor:

 • Florida
 • Michigan
 • New Jersey
 • Ohio
 • Pensilvanya
 • Massachusetts
 • Hawaii
 • Georgia
 • Arizona
 • Alaska
 • Illinois
 • Colorado
 • New York
 • Washington

Boston’da hizmet veren medyum hocalar hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir alışverişi yapmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir