Etiket arşivi: medyum necla yorum

Tarafsız Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

İnsanların sık sık yardımına ihtiyaç duyduğu medyumlar birçok iş yapmaktadırlar. Örneğin; iyi niyetli büyüler,  danışana şifa olacak karışımlar, enerjilerini yükledikleri taşlar gibi. Bunlar da aslında gerçek medyumlar tarafından yapıldığında insanların sorunlarını çözebilecek şeyler. Gerçek medyumla sahte medyum sık sık karıştırıldığı için bu sıralar mağdur sayısı bir hayli arttı. Şikayet forumlarında açılan konular, haber kanallarının yaptığı haberler aracılığıyla bu kanıya varmak çok kolay. Ancak bu şikayetlerden işini doğru yapan insanlar da etkileniyor. Bu yazımızda tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalıdır sorusunun cevabını vermeden önce, sahte medyumlar kendini nasıl belli eder bu yazımızda değineceğiz.

Sahte medyumlar kendini nasıl belli eder?

Medyumluk hizmeti verecek insanlara paranızı kaptırmadan önce araştırma yapmak çok önemlidir.  Sahte medyumlar, para koparana kadar ilgili ve eşinin ehli gibi gözükür. Hatta para kopardıktan sonra dahi, sürekli bir bahane bularak daha fazla para koparmak isterler. Sahte medyumlar müşterilerine yıllardır çözmeye çalıştığı problemleri çözebileceğini veya üzerinde acil çözülmesi gereken bir büyü bulunduğundan bahsetmektedir. Bu sayede danışanlarını aceleye getirerek, parayı daha rahat almaktadır. Parayı aldıktan sonra da bahaneler üreterek para ister. İşte büyüyü bozmak için kullanılacak malzemelerde eksik olduğunu, daha fazla para gerektiğini söylemektedir. Dediğim gibi insanların en zayıf noktasında yararlanan dolandırıcılar bu işe sadece para olarak baktığından diğer insanların yaşayacakları hiç umurunda olmaz hatta bile bile umut satmaya devam etmez.

Peki sahte medyumlar kendini nasıl belli eder? Genellikle acil çözülmesi gereken bir büyü var gibi sözlerle danışanına hemen para yatırması gerektiğinin imajını vermektedir. Ya da instagram hesapları genelde yoruma kapalıdır veya yapılan olumsuz yorumlar silinmektedir.

Soruyoruz ya kendimize tarafsız medyum şikayetleri neden dikkate alınmalıdır diye işte bunun cevabı dolandırıcılardır. Sitemizde okuyacağınız herhangi bir olumlu veya olumsuz bir yorum sayesinde derdinize derman olacak kişiyi dolandırılmadan öğrenebilirsiniz. Okumak belki bir şey kazandırmaz ama okumamak çok şey kaybettirir. Çünkü; tarafsız medyum hoca şikayetlerini okumadığınız zaman işinin ehli gibi görünen web sitesinde veya sosyal mecraları hesaplarına kanma ihtimaliniz daha yüksektir. Bu da hem paranızın gitmesine hem de sorununuzun devam etmesine neden olacaktır. Bu gibi durumları yaşamamak için sitemizde bulunan tarafsız medyum şikayetlerine bir göz gezdirmeniz oldukça faydalı ve iyi olacaktır

İnternet aleminde, gerçekten işini hakkıyla yapan medyum sayısı gün geçtikçe azalıyor. Bu da dolandırıcılara kanma olasılığımız gün geçtikçe artıyor. Gerçek bir medyum bulabilmek için birçok araştırma gerekir. Ancak bunlara gerek kalmadan sitemize yazılan tarafsız medyum hoca şikayetleri yorumlarını okumakta oldukça doğru bir hamle olacaktır. Bu sayede insanların başından geçen deneyimler hakkında bilgi sahibi olabilir, kendi isteklerine göre bir medyum seçebilirsiniz.

Yorum yazmak ya da yorum yapmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir